Partnerzy serwisu:
Pasażer

Dodatkowe połączenia SKM na Open’er Festival

Dalej Wstecz
Data publikacji:
25-06-2023
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego

Podziel się ze znajomymi:

W związku z organizowanym festiwalem Open’er samorząd Pomorza jak co roku wzmacnia połączenia SKM zapewniające bezpieczną obsługę imprezy.

– Zależy nam, by festiwalowicze bez problemów dotarli w okolice festiwalu, a następnie bezpiecznie z niego wracali. Domyślam się, że dojazd na teren Open’era i powrót z niego bywa wyzwaniem, dlatego chcemy wyjść naprzeciw uczestnikom i uruchamiamy dodatkowe połączenia SKM – powiedział marszałek Mieczysław Struk cytowany w komunikacie.

W godzinach nocnych od ok. 23.00 do 5.00 będzie kursować dodatkowo 27 pociągów (7 w relacji Gdańsk Główny – Wejherowo – Gdańsk Główny oraz 20 w relacji Gdańsk Główny – Gdynia Cisowa – Gdańsk Główny). Na odcinku Gdańsk - Gdynia pociągi będą kursować co 15 minut w porze nocnej. Jak podaje komunikat prasowy, popołudniami w dniach 28.06 – 1.07 układ połączeń nie wymaga uruchamiania przez PKP SKM dodatkowych pociągów.

Dokładną tabelę połączeń można znaleźć w galerii w tym artykule.
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5