Partnerzy serwisu:
Pasażer

Bilet Świętokrzyski

Dalej Wstecz
Data publikacji:
09-05-2013
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Przewozy Regionalne

Podziel się ze znajomymi:

PASAŻER
Bilet Świętokrzyski
Bilet świętokrzyski obejmuje linie kolejowe wybiegające z Kielc we wszystkich kierunkach: do Ostrowca Św. przez Skarżysko-Kamienną, do Żelisławic przez Włoszczowę, do Klimontowa przez Sędziszów.

 Oferta obejmuje pociągi Regio Bilet jednorazowy jest ważny jeden dzień, do godziny 24.00. Można go kupić zarówno w kasie biletowej, jak i w pociągu, na przejazd w jedną stronę lub „tam i z powrotem”. Bilet ze zryczałtowaną opłatą za przewóz rzeczy, roweru, psa można kupić łącznie z Biletem świętokrzyskim lub osobno – po jego okazaniu. Na przejazd poza stacje odcinka objętego ofertą trzeba kupić nowy bilet.

Miesięczny bilet świętokrzyski można kupić w kasie i u konduktora w pociągu. Obejmuje okres jednego miesiąca, począwszy od daty wydania lub wskazanej przez nabywcę, z zachowaniem 7–dniowego terminu przedsprzedaży. Przy sprzedaży kasjer wpisuje na bilecie imię i nazwisko właściciela. Właściciel musi wpisać numer dokumentu ze zdjęciem. Bilet bez tego jest nieważny.

Bilety jednorazowe można kupić z ulgą 37% lub 51%, a miesięczne z ulgą 37%, 49% lub 51%. Od 13 maja 2013 r. zakres stosowania oferty "Bilet Świętokrzyski" rozszerzono do stacji Klimontów tj. oferta obowiązuje na odcinkach:Klimontów - Ostrowiec Świętokrzyski przez Sędziszów, Klimontów - Żelisławice przez Kielce, Włoszczowę, Żelisławice - Ostrowiec Świętokrzyski przez Skarżysko-Kam.

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Pozostałe z wątku:

Polregio poszukuje prezesa

Biznes

Polregio poszukuje prezesa

Michał Szymajda 14 maja 2020

Zobacz również:

Pozostałe z wątku:

Polregio poszukuje prezesa

Biznes

Polregio poszukuje prezesa

Michał Szymajda 14 maja 2020

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5