Partnerzy serwisu:
Biznes

Balczun: Od 1 sierpnia pierwszy pociąg UZ Lwów – Kraków

Dalej Wstecz
Partnerzy działu

EIB
Kolster
SKODA
Exatel

Data publikacji:
23-05-2017
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

BIZNES
Balczun: Od 1 sierpnia pierwszy pociąg UZ Lwów – Kraków
Fot. Koleje Ukraińskie
Na zwołanej 23 maja we Lwowie konferencji prasowej, Wojciech Balczun, prezes Kolei Ukraińskich, poinformował, że spółka uruchomi już 1 sierpnia pierwszy pociąg na trasie ze Lwowa do Krakowa.

Prezes Kolei Ukraińskich, Wojciech Balczun, poinformował na konferencji we Lwowie o planach rozwoju kierowanej przez siebie spółki. Jednym z punktów spotkania było także omówienie nowego połączenia z Ukrainy do Polski.

– Pracujemy na realizacją połączenia kolejowego z Krakowem. Być może zaakceptujemy ofertę polskich kolegów i połączenie zrealizujemy przy udziale systemu zmiany rozstawu osi SUW 2000 – przekazał Balczun. – Na razie analizujemy możliwości – dodał.

Zebranym dziennikarzom przekazał również, że Koleje Ukraińskie aktywnie pracują obecnie w celu poprawy połączeń międzynarodowych do sąsiednich krajów. – Ruch bezwizowy daje nam nowe perspektywy i Koleje Ukraińskie zamierzają aktywnie działać na rynku międzynarodowego ruchu kolejowego – zaznaczył Balczun. Poza połączeniem do Krakowa w najbliższej perspektywie realizowane będą połączenia do Rumunii przez Czerniowce.
Partnerzy działu

EIB
Kolster
SKODA
Exatel

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5