NUMER 10/2022
NUMER 10/2022
Temat numeru:
InnoTrans 2022
szukaj
Śledź nas:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!

Łódź – Warszawa: Jest honorowanie PR – ZTM. A PR – IC?

| kf, Transport-publiczny.pl 27.03.2015 125

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2015-03-27 19:04:53 Autor: pwlk
---.centertel.pl
To jakieś IR zatrzymują się w Ursusie?
2015-03-28 12:15:34 Autor: Siemens
---.dynamic.gprs.plus.pl

Siemens
A co z faktem nieprzystąpienia IC z chęcią do dalszej obsługi Łódź Warszawa. Co będzie się działo dalej?
2015-03-28 12:16:56 Autor: aron mędrzec parczewski
---.nette.pl
Przecież z Warszawy do Łodzi jest autostrada, po co komu jeszcze jakieś puciongi?
2015-03-28 12:44:21 Autor: pispupil.
---.smrw.lodz.pl
W odpowiedzi na post Siemens:
"A co z faktem nieprzystąpienia IC z chęcią do dalszej obsługi Łódź Warszawa. Co będzie się działo dalej?"
Przem.
Jest kilka powodów.
Różnica dofinansowania IC i PR. Wchodząc dalej, wymusza to do traktowania pracowników obu instytucji do stałego wzajemnego, równego traktowania w swoich przewozach. Choć oboje są pod patronatem państwa to różnica jest wielka (wpakowanie 16 wojewodów dodatkowo, gdzie ci widzą tylko własne podwórko nie połączenia z innymi, np Łódź - Bydgoszcz / Toruń). Całość w powiązaniu wymusiłaby jednakowe potraktowanie, na co wasal IC niema pozwolenia od ... . W końcu może dojść do tego, lecz z wielu ograniczeniami (w dopiskach) nie uszczuplającymi zasobów finansowych ... .
Nadal trwająca dominacja i wpływy ze strny rządowej i IC a między tymi co są skazani na eutanazję i pożarcie przez aglomeracyjne.

Choć w innym temacie ale warto zapoznać się z dzisiejszym art RK A. Massela i przełożyć to na transport osobowy i towarowy. Ja jednak mam w pamięci ostatnie wystąpienia P. Ministry na wycieczce i całkowity jej tok postępowania. / ale to tylko mój tok myślenia, ostatnio straciłem dostęp do faktów nigdy nie publikowanych

[Przemo. Pozdrawiam i miłą twą]
2015-03-28 12:52:22 Autor: pispupil.
---.smrw.lodz.pl
W odpowiedzi na post pispupil.:
"Przem.
Jest kilka powodów.
Różnica dofinansowania IC i PR. Wchodząc dalej, wymusza to do traktowania pracowników obu instytucji do stałego wzajemnego, równego traktowania w swoich przewozach. Choć oboje są pod patronatem państwa to różnica jest wielka (wpakowanie 16 wojewodów dodatkowo, gdzie ci widzą tylko własne podwórko nie połączenia z innymi, np Łódź - Bydgoszcz / Toruń). Całość w powiązaniu wymusiłaby jednakowe potraktowanie, na co wasal IC niema pozwolenia od ... . W końcu może dojść do tego, lecz z wielu ograniczeniami (w dopiskach) nie uszczuplającymi zasobów finansowych ... .
Nadal trwająca dominacja i wpływy ze strny rządowej i IC a między tymi co są skazani na eutanazję i pożarcie przez aglomeracyjne.

Choć w innym temacie ale warto zapoznać się z dzisiejszym art RK A. Massela i przełożyć to na transport osobowy i towarowy. Ja jednak mam w pamięci ostatnie wystąpienia P. Ministry na wycieczce i całkowity jej tok postępowania. / ale to tylko mój tok myślenia, ostatnio straciłem dostęp do faktów nigdy nie publikowanych

[Przemo. Pozdrawiam i miłą twą]"
Dodaj ceny dostępu.
2015-03-28 20:16:02 Autor: kość
---.play-internet.pl
@aron mędrzec parczewski

Nie wszyscy mają samochody...
2015-03-29 08:38:29 Autor: aron mędrzec parczewski
---.nette.pl
Nie wszyscy mają samochody ale jest PolskiBus
2015-03-29 08:50:32 Autor: Stefan banderą
---.dynamic.gprs.plus.pl
@aron
Jak ktoś codziennie dojeżdża do roboty 100 km w jedną i nie musi korzystać z ZTM, to pociągiem wyjdzie nieco taniej. Niektórzy wolą spać 5 h w pociągu / czytać Życie na Gorąco i Fakt niż spędzić 2 h za fajerą.
Oczywiście Polski Bus z powodzeniem zastępuje pociąg, ale czy są miesięczne u Szkota?
2015-03-29 17:54:27 Autor: EU07-106
---.azoty.pulawy.pl
jest jeden osobnik co woli 5 h na glona w buszie:)
w końcu mamy wolny kraj
2015-03-30 08:00:43 Autor: Tomek Janiszewski
---.static.ip.netia.com.pl
W odpowiedzi na post EU07-106:
"jest jeden osobnik co woli 5 h na glona w buszie:)
w końcu mamy wolny kraj"
Jest ich co najmniej dwóch. O Goralu zapomniałeś? :=P
2015-03-30 11:17:13 Autor: EU07-106
---.azoty.pulawy.pl
jakby się zagłębić to może nawet trzech:)
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Pasażer
KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 10/2022
NUMER 10/2022
W najnowszym numerze naszego miesięcznika podsumowujemy targi Innotrans 2022, które na pewno zapadną całej branży w pamięć. Oprócz tego dużo piszemy o logistyce na szlakach do Ukrainy i przyszłości branży kolejowej i budowlanej. Piszemy też o systemie, który zmieni zarządzanie przepustowością na kolei... i o tym jak tę przepustowość na polskich torach likwidowano w ostatnich 30 latach.

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
współpraca

 Rynek Lotniczy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR