Partnerzy serwisu:
Tabor i technika

Znalazł się wykonawca naprawy okresowej dla EU07A-001

Dalej Wstecz
Partnerzy działu

Rawag
Growag
Radionika
Wago Elwag
Voith Turbo
3M
Aste
R&G Plus

Data publikacji:
22-02-2017
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

TABOR I TECHNIKA
Znalazł się wykonawca naprawy okresowej dla EU07A-001
Fot. Mariusz Tuszyński, SM42.plEU07A-001
PKP Intercity znalazło wykonawcę do naprawy okresowej na 4. poziomie utrzymania dla jednej lokomotywy EU07A-001. Oferent będzie miał trzy miesiące na wykonanie naprawy.

Przewoźnik PKP Intercity rozpisał z końcem listopada przetarg na wykonanie naprawy okresowej na 4. poziomie utrzymania jednej lokomotywy EU07A-001. To elektryczna lokomotywa polskiej produkcji, zmodernizowana w ZNTK Oleśnica w 2011 roku, co pozwoliło dostosować ją do prędkości 160 km/h. Po pracach modernizacyjnych oraz wprowadzeniu lokomotywy do eksploatacji, przewoźnik zmienił jej oznaczenie z EU07A-495 na EU07A-001.

Prace obejmują przegląd podzespołów i zespołów połączony z częściowym ich demontażem celem sprawdzenia, pomiaru oraz naprawą lub wymianą elementów zużytych lub uszkodzonych. Cena w tym zamówieniu odgrywała znaczącą rolę, bowiem stanowiła 90% oceny przetargowej. Resztę – 10% – uzyskać można było za deklarowany okres gwarancji. Wykonawca składający ofertę zobowiązany został do wniesienia wadium w wysokości 20 000 zł.

PKP Intercity zaznacza, że okres obowiązywania zamówienia wynosi 3 miesiące. Ponadto zamawiający wymaga udzielenia pisemnej gwarancji jakości na wykonaną usługę, a także rękojmi, przez okres minimum 21 miesięcy. Przewoźnik zastrzega, że gwarancja obejmująca malaturę – malowanie farbami chemoutwardzalnymi po poprzednim całkowitym usunięciu starej powłoki metodą śrutowania lub piaskowania – ma wynieść 60 miesięcy. W przypadku braku usuwania starej powłoki, gwarancja ma wynieść 36 miesięcy. Z kolei na łożyska osiowe gwarancja ma wynieść 48 miesięcy.

W postępowaniu przetargowym udział wziął wyłącznie jeden oferent. Jest nim Olkol z Oleśnicy. PKP Intercity uznało ofertę firmy za najkorzystniejszą i przydzieliło maksymalną liczbę punktów przetargowych. Przewoźnik dostarczy wykonawcy lokomotywę w terminie nie dłuższym niż 7 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy.
Partnerzy działu

Rawag
Growag
Radionika
Wago Elwag
Voith Turbo
3M
Aste
R&G Plus

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5