NUMER 01-02/2019
NUMER 01-02/2019
JUŻ W SPRZEDAŻY
Temat numeru:
Konkurencja na kolei
szukaj
Śledź nas:

Zaboklicki: Tylko nowe produkty zbudują firmę

| Jakub Madrjas, Rynek Kolejowy 01.01.2016 0

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2016-01-01 10:06:51 Autor: teletechnik
---.olsztyn.vectranet.pl
Panie Prezesie, życzę Pana firmie wiele sukcesów w Nowym Roku. Mam nadzieję, że Ci ograbiali Polskę i pomagali obcym w grabieży nie wrócą już do władzy.


2016-01-01 10:07:34 Autor: teletechnik
---.olsztyn.vectranet.pl
Panie Prezesie, życzę Pana firmie wiele sukcesów w Nowym Roku. Mam nadzieję, że Ci ograbiali Polskę i pomagali obcym w grabieży nie wrócą już do władzy.


2016-01-01 10:19:35 Autor: czyżnie?
---.play-internet.pl
bla bla bla...
Fałszywej baletnicy to i rąbek spódnicy ...

Wszystko i wszyscy przeciw pesie. Tej polskiej firmie produkującej "polskie" pojazdy. To proszę powiedzieć łaskawie panie prezesie ileż to procent pojazdu jest produkowane w całości w Polsce a ile przychodzi od poddostawców z całej Europy.
Przykładowo: silnik w Linku to MTU a jak wiadomo MTU to znany w Europie od początku polski producent silników. Dawniej pewnie nazywał się Cegielski. :) Swoją drogą Cegielski produkował silniki na licencji Sulzera. :D
Układy hamulcowe, przekładnie, silniki, drzwi itd.
I tak można wymieniać.
2016-01-01 10:29:05 Autor: mieszkaniec Krakowa
---.dynamic.chello.pl
Gratuluję Krakowiaków naprawdę robią wrażenie.
2016-01-01 10:59:04 Autor: czyżnie?
---.play-internet.pl
@mieszkaniec Krakowa

Proponuję iść do okulisty skoro nie dostrzegasz niedoróbek niespotykanych np. w Bombardierach.
2016-01-01 10:59:47 Autor: onerail xd
---.adsl.inetia.pl
Gratuluję Pesie i życzę sukcesów w Nowym Roku!
Na szczęście nie ugięliście się pod falą ataków i dalej robicie swoje.
Cieszą mnie zapowiedzi, że będziecie startować w przetargach z umiarem, a nie gdzie popadnie.
2016-01-01 11:27:19 Autor: bingo
---.static.ip.netia.com.pl
[Admin: zmoderowano]
2016-01-01 11:32:10 Autor: smog
---.dynamic.chello.pl
Krakowiaki są ładne, całkiem przyjemnie się jedzie.
Szkoda, że w środku razi po oczach niedokładność spasowania elementów.
Nie ma chyba dwóch jednakowych szczelin na łączeniach w całym tramwaju :)
Miejmy nadzieję, że to poprawią. Poza tym jest ok.
2016-01-01 11:43:38 Autor: Gloger
---.05-37-73746f5.cust.bredbandsbolaget.se
[zmoderowano]
2016-01-01 11:47:31 Autor: Glober
---.05-37-73746f5.cust.bredbandsbolaget.se
[zmoderowano]
2016-01-01 11:53:33 Autor: psa
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Panie Zaboklicki!
Te pańskie cudo techniki wczoraj miało awarię pod Dęblinem na pocíągu Bystrzyca i przez to pociąg miał opóźnienia prawie 1,5 godz. Co ma Pan do powiedzenia na ten temat? Po co było zatrudniać roboli dodatkowo w święta, jak się okazuje to jak produkowaliście chłam, to dalej produkujecie.
Przykładem mogą być takie Wasze cuda techniki, jak n.p. ED74 czy SU160.
2016-01-01 11:54:54 Autor: gustaw
---.dynamic.chello.pl
tylko niech się nie biorą za samoloty
2016-01-01 11:57:36 Autor: dupadupa
---.146.5.234.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Pan zaboklicki manipuluje faktami i łze, aż zyg bierze.
A wszystko po to, żeby przypodobać się pis i dalej produkować ten swoj chłam i robic kase pod płaszczykiem gospodarczego patriotyzmu.
Ale panie zaboklicki - PREZES nie zapomina;-)
2016-01-01 11:59:05 Autor: Glober
---.05-37-73746f5.cust.bredbandsbolaget.se
[zmoderowano]
2016-01-01 12:01:54 Autor: czyżnie?
---.play-internet.pl
[zmoderowano]
2016-01-01 12:08:03 Autor: zPiSu
---.play-internet.pl
Panie Zaboklicki może Pan przypomni jak Pan przyjmował kolejno byłego Prezydenta Komorowskiego, byłą Premier Kopacz i wielu innych polityków PO a wszystko to szumnie pokazynwane w telwizji zarówno regionalnej jaki ogólnokrajowej. Obecnie rządząca parta w kampani wyborczej nie została wpuszczona nawet na teren zakładu a Pan nawet nie wyszedł zamienić paru zdań z Prezesem Kaczyńskim :)

Oczywiście to Pana firma i może Pan robić co chce......
2016-01-01 12:10:14 Autor: Glober
---.05-37-73746f5.cust.bredbandsbolaget.se
[zmoderowano]
2016-01-01 12:15:43 Autor: Glober
---.05-37-73746f5.cust.bredbandsbolaget.se
Zaboklicki nie chce wojny polsko-polskiej tylko realizacji funduszow dla Polski.
2016-01-01 12:22:49 Autor: czyżnie?
---.play-internet.pl
[zmoderowano]
2016-01-01 12:29:12 Autor: Juzio
---.neoplus.adsl.tpnet.pl

Juzio
Ciągle mnie zastanawia i zadziwiają baranie łby piszące tu durne komentarze. Czas panowie udac się do pasmanterii kupiś sobie metr gumy do gaci i trzelić sobie w łeb. Może klapki się poukładają. No i młodzieży gimnazjalnej też dziękujemy.
2016-01-01 12:52:46 Autor: Glober
---.05-37-73746f5.cust.bredbandsbolaget.se
Teraz to nam zgotuja awarie jak wylacza prad szwado-zydy w PKP Energetyce. Strach sie bac!
2016-01-01 12:59:31 Autor: Glober
---.05-37-73746f5.cust.bredbandsbolaget.se
A w Göteborgu jest szansa na Jazz po niewypale bubli z Itali. Dobra promocje Polski zrobil tam Solaris z autobusami.
2016-01-01 13:22:57 Autor: uważny
---.artnet.gda.pl
[Admin: zmoderowano]
2016-01-01 13:27:33 Autor: Gloger
---.05-37-73746f5.cust.bredbandsbolaget.se
Pesa ma w d.pie hejt to tytani pracy i dotacji. Ciekawe ile czasu zajmie szwaba homologacja Gamy MS?
2016-01-01 13:35:56 Autor: PK
---.warszawa.vectranet.pl
Info z wczoraj:
(31.12.2015 21:01)
Hmmmmm: Życzyn – Dęblin 53 min reset komputera, naprawa drzwi w ED161-004 BZW – komputer pokładowy wykazuje otwarte drzwi, uniemożliwiając dalszą jazdę, Zarzeka – Lublin 32 min awaria prędkościomierza- jazda z prędkością do 55 km/h
Usterki typowe dl ED74,EN76 i innych
2016-01-01 13:36:57 Autor: cts
---.opera-mini.net
Ten wywiad... po części szczera i brutalna prawda, jakże prawdziwa. Życzę wszystkim lepszego Nowego Roku, sukcesów na każdym kroku i bardzo szerokiego strumienia gotówki, zdrowia przede wszystkim a także... dwóch silnych, polskich producentów taboru, którzy nie będą sobie skakać do gardeł ani kopać dołków. Pozdrawiam wszystkich, kolejowo-pozytywnie zakręconych. C!
2016-01-01 13:39:20 Autor: Glober
---.05-37-73746f5.cust.bredbandsbolaget.se
Sabotarzysta pseldopasazer wciska kit w dzwi!
2016-01-01 13:49:45 Autor: matrix
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
[Admin: zmoderowano]
2016-01-01 14:16:52 Autor: matrix
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przepraszam, oczywiście chodziło mi o to, że sam jestem matołem, bo nie potrafię obsługiwać komputera i zamiast merytorycznej wymiany zdań potrafię jedynie obrażać innych. To "matole" było skierowane do mojej matki i ojca, bo oni też byli największymi szmaciarzami w całym mieście.
2016-01-01 14:31:24 Autor: Glober
---.05-37-73746f5.cust.bredbandsbolaget.se
Gama MS 200 do Berlina to by bylo fajne. Te Taurusy zaczynaja juz byc stare.
2016-01-01 14:31:46 Autor: Yv
---.174.42.229
@uważny
Wiesz, że podszywanie się pod kogoś też jest karalne. Skoro zwracasz komuś uwagę że ktoś hejtuje, to sam bądź najpierw w porządku.
Ale widocznie jesteś inteligentny inaczej, to tego nie rozumiesz.
2016-01-01 14:42:00 Autor: sprawiedliwy
---
O, antypesowski hejter zmienił nicka i sieć i dalej hejtuje i obraża. Teraz jako "Yv". To ty się podszywasz pod inną osobę, bo dajesz do zrozumienia, że jesteś nie wiem jak inteligentny, a tymczasem z ciebie zwykły debil i pustak, a na dodatek straszna ciota.
2016-01-01 15:27:37 Autor: Yv
---.dynamic.gprs.plus.pl
[zmoderowano]
2016-01-01 15:48:12 Autor: sprawiedliwy
---
[zmoderowano]
2016-01-01 16:07:29 Autor: Bartek
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Świetnie się czytało artykuł. Życzę Panie Tomaszu, aby firma ciągle się rozwijała.
2016-01-01 17:04:36 Autor: Glober
---.05-37-73746f5.cust.bredbandsbolaget.se
Prezes bedzie zadowolony czesto podrozuje do Bialegostoku.
2016-01-01 19:11:57 Autor: wujek Fester
---.dynamic.mm.pl
Pomimo perypetii z produkcją, małych niedoróbek i spóźnień myślę że to co zrobiła PESA w poprzednim roku to mistrzostwo świata. Prototypowe konstrukcje, bogaty asortyment, duże dostawy i tempo niespotykane nigdzie indziej. Życzę dużo sukcesów, podnoszenia jakości i nowych rynków, a także dużych zysków i wysokich pensji. Róbcie swoje. Pozdrawiam.
2016-01-01 19:39:43 Autor: japan1972
---.dynamic.chello.pl
Ślę podziękowania za rzeczowy artykuł i a Pesie życzę powodzenia w Nowym 2016 roku.

@czyżnie
Ślepaku jeden i pachołku zachodu. Strasznie mnie irytujesz tymi Twoimi durnymi wypocinami.
Czy Ty naprawdę nie pojmujesz istoty braku zasadniczej i podstawowej czynności, niezbędnej dla prawidłowego funkcjonowania postępowego przedsiębiorstwa, jaką jest INNOWACYJNOŚĆ. Kładzenie kłód pod nogi firmie z Bydgoszczy przez nasze rodzime polskie ministerstwa, odpowiedzialne za wspieranie INNOWACYJNOŚĆI W POLSKIEJ GOSPODARCE, to największe kur... jakie w ogóle można sobie wyobrazić.

Za to, to ewidentne wieczne wspieranie firm zachodnich, wszelkich sektorów, a przede wszystkim spożywczego, ale również i transportowego, to .............stek wielu brzydkich wulgaryzmów. Dlatego Pesa MUSI otrzymać wsparcie Państwa, przynajmniej na poziomie pomocy udzielanej firmom zachodnim wchodzącym na nasz rynek, w każdej dziedzinie, ale przede wszystkim w INNOWACYJNOŚCI !!!
2016-01-01 20:14:50 Autor: Allah akbar i do przodu
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Żal dupe ściska hejterom. Ludzie którzy tam pracują przynajmniej się cieszą że mają pracę tak jak firmy z okolic Bydgoszczy. Hejters gonna hejt a Pesa dalej do przodu brnie...
2016-01-01 20:57:44 Autor: sj
---.dynamic.chello.pl
Panie Prezesie, niech sie Pan na nikogo nie oglada i robi swoje. Tak trzymac, idziecie dobrym torem :) Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku dla Pana i całej załogi!!
2016-01-02 02:13:31 Autor: miłościwy panie
---.opera-mini.net
Deja vu?
2016-01-02 04:49:16 Autor: tak
---.236.90.144
@uważny:

Tak, to prawda. Też to zauważyłem. Większość hejtu wobec Pesy wychodzi od jednej, najwyżej kilku osób piszących pod różnymi nickami. Widać to po stale powtarzających się adresach IP. Niektórzy korzystają z proxy ale te szwedzkie, amerykańskie czy jeszcze bardziej egzotyczne adresy IP są jeszcze bardziej charakterystyczne. Czyżby kolejny nieetyczny krok Newagu w celu wykończenia konkurencji - opłacenie zawodowych hejterów?
2016-01-02 11:33:17 Autor: qasc
---.dynamic.chello.pl
"Na halach Pesy trwa..." - i tak pisze dziennikarz?
2016-01-02 17:17:02 Autor: Marcinp
---.google.com
Właśnie to g...no stoi na Centralnym i od 30_minut ruszyć nie może. BRAWO PESA !!! BRAWO DART !!! Tylko Polskie produkty !!! A nawet nie ruszyły.
2016-01-02 17:17:13 Autor: Marcinp
---.centertel.pl
Właśnie to g...no stoi na Centralnym i od 30_minut ruszyć nie może. BRAWO PESA !!! BRAWO DART !!! Tylko Polskie produkty !!! A nawet nie ruszyły.
2016-01-02 17:17:22 Autor: Marcinp
---.centertel.pl
Właśnie to g...no stoi na Centralnym i od 30_minut ruszyć nie może. BRAWO PESA !!! BRAWO DART !!! Tylko Polskie produkty !!! A nawet nie ruszyły.
2016-01-02 18:18:12 Autor: Adamk
---
@Marcinp

G..no to ty masz zamiast mózgu, zasrany hejterze. Wsadź swój durny łeb do muszli klozetowej i naciśnij spłuczkę - może pomoże.
2016-01-02 18:18:32 Autor: Adamk
---
@Marcinp

G..no to ty masz zamiast mózgu, zasrany hejterze. Wsadź swój durny łeb do muszli klozetowej i naciśnij spłuczkę - może pomoże.
2016-01-02 18:18:53 Autor: Adamk
---
@Marcinp

G..no to ty masz zamiast mózgu, zasrany hejterze. Wsadź swój durny łeb do muszli klozetowej i naciśnij spłuczkę - może pomoże.
2016-01-02 18:19:11 Autor: Adamk
---
@Marcinp

G..no to ty masz zamiast mózgu, zasrany hejterze. Wsadź swój durny łeb do muszli klozetowej i naciśnij spłuczkę - może pomoże.
2016-01-02 18:19:29 Autor: Adamk
---
@Marcinp

G..no to ty masz zamiast mózgu, zasrany hejterze. Wsadź swój durny łeb do muszli klozetowej i naciśnij spłuczkę - może pomoże.
2016-01-02 18:19:49 Autor: Adamk
---
@Marcinp

G..no to ty masz zamiast mózgu, zasrany hejterze. Wsadź swój durny łeb do muszli klozetowej i naciśnij spłuczkę - może pomoże.
2016-01-02 19:18:30 Autor: mieszkaniec Krakowa
---.dynamic.chello.pl
do czyżnie
Krakusy robią ogromne wrażenie i nie jest to tylko moja opinia. Nie rozumiem twojej "propozycji wizyty u okulisty". Był to mój pierwszy komentarz na RK i jak cię boli że mam inną opinię od ciebie to lecz swoje ego. Kim że ty jesteś że mi każesz jakieś porównania robić? Temat zamykam.
2016-01-02 20:15:14 Autor: ben
---.free.aero2.net.pl
ponad 70% w każdym wyrobie to produkt wykonany w Polsce. Najważniejsza jest jednak polska myśl włożona w projektowanie tych maszyn. Ty matołku znasz literki prawda? Z nich układa się teksty. A umiałbyś stworzyć z tych ogólnodostępnych literek dzieło na miarę Pana Tadeusza?
2016-01-02 21:55:57 Autor: ada
---.adsl.inetia.pl
podpisałeś się jako psa - czy nawiązujesz do PSA wściekłego przywiązanego do budy. Czytając takie wsciekłe komentaze, wyobrażam sobie takiego polaczka, życiowego nieudacznika który tylko zazdrości innym a niczego sam w życiu osobistym nie osiągnął a zawadowym nie zarobił. Żałosny robaku - zgnij.
2016-01-03 08:06:01 Autor: gosc
---.centertel.pl
Za lagodnie obszedl sie Pan z Newagiem. Za ten caly hejt jaki zrobili powinien ich pan wysadzic merytorycxnie.
2016-01-03 09:35:19 Autor: pnr
---.adsl.inetia.pl
Nie, nie jestem opłacony z Newagu.
Nie, nie mam nic wspólnego z niektórymi ,,Pesofilami" powyżej.
Ale zrozumcie, że nie da się wyprodukować czegoś i szybko, i dobrze. Pesę jako firmę nawet lubię właśnie za to, za co ją bronicie - że wdraża innowacyjność, że robi ekspansję na rynki zagraniczne dumnie reprezentując Polskę jako porządny kraj z porządnymi produktami. Oto wszystkie (wybaczcie, jeżeli jednak coś pominąłem) inwestycje, które trzeba było zakończyć do końca roku:
- DART-y dla PIC-u (20 sztuk)
- Krakowiaki dla Krakowa (32 sztuki)
- Sundecki dla KM (11 sztuk)
- Swingi dla Łodzi (22 sztuki)
- Swingi dla Bydgoszczy (nie wiem, ile)
I teraz powiedzcie mi: czy taką ilość zamówień (koło 100 sztuk) można zbudować w miesiąc? No raczej nie. Widać to w Krakowiakach i Dartach - na łączenie elementów zabrakło czasu. I to widać na oczy. I z całym szacunkiem dla dobrej, polskiej firmy, ale... Te półprodukty (sory, ale lepiej ich nazwać nie mogę) muszą zostać jak najszybciej odesłanie (pomalutku, pojedynczo) znów do Bydgoszczy, żeby na spokojnie je dopracować. No i wtedy, to już niczego się nie uczepię. ;-) Swoją drogą - w najbliższym czasie do mojego miasta ma zacząć kursować nie co innego, jak właśnie DART. Żeby nie było, że nie znam, a się wypowiadam, pójdę go sobie dokładnie zrewidować...
2016-01-03 12:38:20 Autor: Luca
---.dynamic.chello.pl
@pnr - daj spokój. Zaraz jedni ogłoszą Cię pesofilem, a drudzy pesohejterem.
Tu nie można mieć zdania takiego jak Twoje - wyważonego. Musisz wyraźnie opowiedzieć się po jednej ze stron, bo inaczej będziesz bity z obu.
:-)
2016-01-03 13:30:14 Autor: Jerzy W.
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ja tu nie widzę żadnego pesofila czy pesohejtera, a zwykłego tłumoka. Nie da się zbudować szybko 100 pociągów? Dlaczego? Bo jakiś "pnr" (nawet nie mający odwagi podpisać się z imienia i nazwiska) tak stwierdził na anonimowym forum? No ludzie...

Co do jakości pociągów to poczekajmy, bo wyrokowanie przez kogoś po kilku dniach eksploatacji, kto nawet nie widział na żywe oczy tych pociągów, to jest jedynie robienie z samego siebie kompletnego idioty.

I tyle w tym temacie.

PS. Nie jestem z Pesy, ale jak czytam takich etatowych hejterów to mi się zbiera na wymioty.
2016-01-03 14:22:36 Autor: Tado
---
@Jerzy W. - nie ma co dyskutować z trollami. Jak już wiele osób zauważyło, kilku opłaconych spamerów (zapewne przez Newag) obrzuca błotem Pesę pod każdym artykułem jaki się pojawi. Ten hejt wart jest tyle co nic, nikt normalny i z odrobiną oleju w głowie nie będzie przecież wyrokował czy pociągi są dobre czy złe, jak jeszcze nie widział ich na oczy.
2016-01-03 15:48:51 Autor: Luca
---.dynamic.chello.pl
Hahahaha...

A nie mówiłem?
2016-01-03 17:13:03 Autor: janko
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Też od samego początku mówiłem, że z trollami z Newagu nie ma co dyskutować. Zrównają do swojego poziomu a potem pokonają doświadczeniem.
2016-01-03 18:02:42 Autor: MX88
---.google.com
Wczoraj na Centralnym sam byłem świadkiem jak DART nie był w stanie ruszyć przez kilkadziesiąt minut. IC Bystrzyca z 16.45. Powstaje pytanie kto odebrał pociągi które mogą być niebezpieczne dla pasażerów jak na dworze -15°C. Pytanie o jakość tego co zrobiono to podstawa. I to że Polskie mało mnie obchodzi. To z czym ma kontakt mój tyłek akurat pochodzi z Niemiec DB ma te same fotele. Kto odebrał nie przetestowane i jak widać wadliwe produkty i naraża pasażerów na stanie w polu przy mrozie na zewnątrz ? Sam pociąg podoba mi się wizualnie. Ale czemu PKP IC kupiło prototypy ?
2016-01-03 18:49:49 Autor: Zygmunt S.
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
@MX88
Po tej kompromitacji z tzw. zimą, bo trudno to nazwać zimą jutro natychmiast powinien polecieć ze stanowiska prezes Intercity. Jeszcze nie tak dawno chwalił się nowymi zakupami taboru, a tu jak zwykle wyszło tak jak wyszło.
2016-01-03 21:55:50 Autor: Zdzirek
---.agg2.kln.lmk-mlw.eircom.net
Takie pytanko do tych zadowolonych z nieszczęść Pesy: czy wszystkie Flirty wyjechały i dojechały wg planu? Czytałem, że nie więc to jest szerszy problem. Kto rozsądny półproduktem nazywa tramwaj czy skład bo uszczelki są nierówno ułożone? Pesa nie tylko dostarcza ale też udziela gwarancji, więc wszystkie problemy będą usunięte, pewnie szybciej niż później. Oczywiście gdy się marznie w składzie bez działającego ogrzewania marka i typ pojazdu ma dla Was znaczenie? W Pesie mocniej marznie?;) Czyżby urok zachodniego produktu ciągle działał?;) A tak poważnie to do tych co nazywają Polskę montownią bo ileś tam % podzespołów pochodzi z zagranicy: rozmawiałem z kolegą pracującym w Liebeherrze i np. produkcja suwnic portowych to opracowanie konstrukcji, policzenie i pospawanie ram czy ramy i dobór dostępnych na rynku podzespołów. I tyle. Czy sądzicie, że Pesa powinna produkować silniki elektryczne czy procesory by ją nazywać producentem a nie montownią?
2016-01-03 23:40:00 Autor: MX88
---.google.com
@Zdzirek
Odpowiedź jest trywialne prosta. Zamiast 40 półproduktów można kupić 20 sprawdzonych konstrukcji. Takich jak Pendolino.
Albo Railjet. Co do Stadlera to potężna kompromitacja. Ciekawe czy gdyby produkt pochodził z innej ich fabryki niż Siedlce też były by problemy.
2016-01-04 14:35:27 Autor: pilarz
---.120.80.215
Wszystkiego dobrego w nowym roku prezesie. Proszę robić swoje i się nie poddawać. Nikt od Pana lepiej nie wie czego firmie trzeba do dalszego rozwoju.
2016-01-04 15:09:06 Autor: mnb
---.10.5.123
Trzeba się rozwijać. Pesa i Newag jadą na tym samym wózku - mam nadzieję, że te firmy zbudują rozpoznawalne na świecie marki kojarzone z Polską. Mają na to szanse. Powodzenia dla obydwóch firm!
2016-01-05 16:05:05 Autor: k
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co z tego że nowe ale awaryjne, jak pozostałe produkty PESY.
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Tabor i technika
PARTNERZY DZIAŁU


KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 01-02/2019
NUMER 01-02/2019
W najnowszym numerze miesięcznika podsumowujemy 2018 rok na kolei i jak zawsze – stawiamy pytania o przyszłość. Wspólnie z RBF piszemy o konkurencji kolei, a także o potrzebie waloryzacji kontraktów na budowach. Rozmawiamy m. in. z J. Malinowskim, prezesem ŁKA i K. Magierowskim, prezesem KZŁ. Zapraszamy do lektury!

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.
współpraca

 Rynek Lotniczy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR