Partnerzy serwisu:
Innowacje

Wykorzystanie technologii AI w transporcie: od czego zacząć?

Dalej Wstecz
Partner działu

Partner działu:

Autor:

Redakcja

Data publikacji:
19-02-2024
Ostatnia modyfikacja:
19-02-2024
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
RK

Podziel się ze znajomymi:

INNOWACJE
Wykorzystanie technologii AI w transporcie: od czego zacząć?
fot. Preston Foster/Unsplash
Wraz z dynamicznym rozwojem technologicznym, transport stoi przed wyzwaniem zwiększenia efektywności i poprawy obsługi klienta. Wprowadzenie technologii sztucznej inteligencji (AI) i chat botów jest istotnym krokiem w realizacji tych celów.

W dzisiejszym świecie chat boty nie są tylko chwilową modą. Stały się nieodłączną częścią wielu dziedzin, w tym transportu. Dzięki nim można przyspieszyć procesy, eliminując powtarzalne czynności oraz poprawić obsługę klienta na różnych płaszczyznach.

Chat boty, wykorzystując zaawansowane algorytmy AI, mogą być wykorzystywane do wielu celów w transporcie, począwszy od wsparcia administracyjnego, przez usprawnienie zakupu biletów, aż po analizę opinii pasażerów w celu doskonalenia oferty. Ich zastosowanie może przynieść liczne korzyści, w tym zwiększenie efektywności operacyjnej, poprawę obsługi klienta oraz budowanie lojalności marki. Dlatego też, szkolenia skierowane do pracowników branży transportowej, które koncentrują się na praktycznym wykorzystaniu chat botów, są nie tylko potrzebne, ale wręcz niezbędne. Pozwolą one na lepsze zrozumienie potencjału tej technologii oraz nauczenie się skutecznego wykorzystania jej w codziennej pracy, co przyczyni się do dalszego rozwoju i ulepszania sektora transportowego.

W odpowiedzi na te potrzeby, Zespół Doradców Gospodarczych TOR organizuje szkolenie online „Praktyczne wykorzystanie najpopularniejszych chat botów w transporcie”, które odbędzie się już 29 lutego. Ma ono na celu ukazanie płaszczyzn, na których chat boty przyspieszają i eliminują powtarzalne czynności. Dotyczy to działań marketingowych, promocyjnych, administracyjnych, pierwszego kontaktu z klientem lub pasażerem, a także potencjalnych nowych obszarów pracy. Planujemy przedstawić różne dostępne na rynku chat boty, wskazując ich rankingi, zalety, sposoby działania oraz konkretne zastosowanie. Planowane są praktyczne ćwiczenia w użytkowaniu kilku chat botów oraz metod prowadzenia dialogu z nimi, mając na uwadze, że prowadząc właściwy dialog, dzięki uczeniu maszynowemu, kolejne etapy konwersacji stają się coraz bardziej precyzyjne.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy zarejestrować się na stronie tor-konferencje pl.
Chcesz zorganizować to szkolenie w swojej firmie w formule zamkniętej? Zapytaj nas o ofertę!
Partner działu

Partner działu:

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5