Partnerzy serwisu:
Biznes

Współpraca Kolei Małopolskich i Politechniki Krakowskiej

Dalej Wstecz
Partnerzy działu

EIB
Kolster
Elester
LTG Cargo
Harting

Data publikacji:
11-05-2024
Ostatnia modyfikacja:
10-05-2024
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
inf. pras. Kolei Małopolskich

Podziel się ze znajomymi:

Koleje Małopolskie podpisały umowę o współpracy z Politechniką Krakowską. 

Współpraca naukowo-techniczna na rzecz rozwoju innowacyjnych technologii w małopolskim transporcie kolejowym, wymiana eksperckiej wiedzy i doświadczeń oraz wsparcie przedsięwzięć edukacyjnych i szkoleniowych – to główne założenia współdziałania, które będą realizowane dzięki podpisanej umowie pomiędzy Politechniką Krakowską im. Tadeusza Kościuszki a spółką Koleje Małopolskie.

– Wierzymy, że zawiązana współpraca to dla studentów pierwszy krok na wymarzonej ścieżce zawodowej – mówi przewoźnik w komunikacie prasowym. – To również szansa dla Kolei Małopolskich. Politechnika Krakowska jest jednym z najmocniejszych ośrodków eksperckich w obszarze transportu. Wyniki badań mogą wskazać obszary, w których konkretne działania usprawniłyby poszczególne operacje obejmujące transport kolejowy.
Partnerzy działu

EIB
Kolster
Elester
LTG Cargo
Harting

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5