NUMER 10/2022
NUMER 10/2022
Temat numeru:
InnoTrans 2022
szukaj
Śledź nas:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!

Wołek: Massela będzie trudno zastąpić

| Paweł Rydzyński 29.11.2013 120

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2013-11-29 08:55:15 Autor: GUMIŚ
---.tktelekom.pl
DBAŁ TYLKO IC A PRZEWOZY REGIONALNE GNĘBIŁ! TO SIĘ NAZYWA DOBRY MINISTER. POGRATULOWAĆ POPELINY.
2013-11-29 09:01:14 Autor: sluchaj kolego
---.dynamic.chello.pl
To nie jego wina. Taki był sygnał z góry, taka jest tendencja. Robił co mu kazali.


Szkoda że go wywalili. Może nie był świetny, ale kogo dać na jego miejsce?
2013-11-29 09:01:47 Autor: DL.....
---.legnica.vectranet.pl
Proponuje na jego miejsce Prof. Magdalenę Środę. ona wg teorii Gender ma inną płeć niż biologicznie i ma bardzo duże pojęcie o komunikacji kolejowej.
2013-11-29 09:05:14 Autor: JFK
---.153.102.250
Może na kolei się znał, ale tabelek pewnie robić nie potrafił.
2013-11-29 09:10:15 Autor: Fan Klub Iwana
---.168.196.70
W.Cz.Andrzej Massel mógł sam podać się do dymisji, o co wielokrotnie apelowaliśmy. Wyszedłby wtedy na człowieka honoru, a tak?
2013-11-29 09:12:18 Autor: an13
---.play-internet.pl
@słuchaj kolego

Jak robił to, co mu kazali, to chyba sam sobie odpowiedziałeś kto na jego miejsce - ktokolwiek. Każdy kto posłusznie wykonuje polecenia zwierzchników będzie tak samo dobry
2013-11-29 09:25:46 Autor: dżejsek
---.internetdsl.tpnet.pl
Patrząc trochę z zewnątrz na spory ludzi związanych z koleją od zawsze mam coraz silniejsze wrażenie, że macie to, na co zasługujecie. Jedni się cieszą, inni płaczą, ale niemal wszyscy robią to z perspektywy konia z klapkami na oczach. Jeśli wspierał na "mój kawałek kolei", to był dobry. Jeśli nie, to pies go ganiał. A co dalej? Jakaś giełda świetnych nazwisk? Wysyp propozycji programowych? Paradoksalnie wspomniana przez kogoś Magdalena Środa mogłaby swoim genderowym podejściem zrobić więcej dobrego dla kolei, niż sami kolejarze.
2013-11-29 10:07:14 Autor: vvde
---.devs.futuro.pl
a co ma mówić o Masselu jego kolega z Gdańska z jednego środowiska? oczywiście że będzie chwalił i ubolewał nad jego losem. Moim zdaniem Massel był dość nieudolny, długo jechał na opinii pasjonata kolei, co wszystkim się podobało, ale w realizacji planu poprawy sytuacji na kolei był nieudolny. Druga sprawa jest to że był dość podatny na osoby z branży i firmy współpracujące z branżą...
2013-11-29 10:29:20 Autor: a,a
---.tktelekom.pl
Facet nie nadawał się do niczego.
Co najwyżej powinien być zastępcą dyrektora wydziału zajmującego się transportem w gdańskim urzędzie marszałkowskim.
2013-11-29 10:47:22 Autor: Skipper
---.promax.media.pl
Niezastąpionymi są pełne cmentarze
2013-11-29 18:34:32 Autor: piekny
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
powinni jeszcze odwołac Karnowskiego!!!!!
2013-11-29 18:45:05 Autor: H.
---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@piekny

ależ wykluczone. Chcesz człowieka skazać na śmierć głodową? Zarabia 59 000 zł, może przez miesiąc bez pracy przeżyje, a później?
2013-11-29 23:15:05 Autor: Kolejarz realista
---.dynamic.mm.pl
W Gdańsku wszyscy są zdziwieni a w szczególności na politechnice. W CNTK też są zaskoczeniu bo dla "byłego" trzeba oddać stanowisko. Ja uważam , że podsekretarz był do d .
2013-11-30 00:04:45 Autor: Gość
---.warszawa.vectranet.pl
I bardzo dobrze.

Profesorek z CNTKu, a tu trzeba praktyka i managera w jednej osobie.
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 10/2022
NUMER 10/2022
W najnowszym numerze naszego miesięcznika podsumowujemy targi Innotrans 2022, które na pewno zapadną całej branży w pamięć. Oprócz tego dużo piszemy o logistyce na szlakach do Ukrainy i przyszłości branży kolejowej i budowlanej. Piszemy też o systemie, który zmieni zarządzanie przepustowością na kolei... i o tym jak tę przepustowość na polskich torach likwidowano w ostatnich 30 latach.

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
współpraca

 Rynek Lotniczy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR