Partnerzy serwisu:
Biznes

Zachodniopomorskie: WOŚP zagra w pociągach Polregio

Dalej Wstecz
Partnerzy działu

EIB
Kolster
SKODA
Exatel

Data publikacji:
28-01-2022
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

BIZNES
Zachodniopomorskie: WOŚP zagra w pociągach Polregio
Fot. Pomorze Zachodnie
Wolontariusze sztabu WOŚP Makowice – Płoty, gdzie w ubiegłym roku zawitał Pol’and’Rock Festival, w niedzielę będą kwestować w pociągach relacji Szczecin – Płoty i Płoty – Kołobrzeg. Identyfikator Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie uprawniał ich do bezpłatnych przejazdów. To kolejny z ciekawych pomysłów, dzięki którym Orkiestra Jerzego Owsiaka gra na Pomorzu Zachodnim tak głośno - informuje samorząd.

Jak czytamy w komunikacie, zaangażowani w organizację 30. Finału WOŚP mieszkańcy Płotów i okolic chcą jak najwięcej zebrać do orkiestrowych puszek. Stąd pomysł, by kwestować nie tylko na ulicach miasta, ale również na dworcu kolejowym i w pociągach. Prośbę w tej sprawie skierowali do Urzędu Marszałkowskiego WZ i Polregio, czyli organizatora regionalnego transportu kolejowego i przewoźnika. Odpowiedź mogła być tylko jedna.

- Kwestowanie na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy w pociągach regionalnych odbywa się od kilkunastu lat – tłumaczy Andrzej Chańko, dyrektor zachodniopomorskiego zakładu Polregio. - W tym roku wolontariusze z Płotów zgłosili się jako pierwsi. Witamy ich serdecznie. Mogą jeździć za darmo, przez cały dzień. Z doświadczenia wiem, że oni dokładnie studiują rozkład jazdy, wiedzą, gdzie i kiedy się przesiąść, by zaliczyć jak najwięcej kursów na danej trasie i zebrać jak najwięcej.

W niedzielę, 30 stycznia 2022 r., wolontariusze z puszkami WOŚP będą kwestować w pociągach relacji Płoty – Szczecin (10 osób) oraz Płoty – Kołobrzeg (pięć osób). Identyfikatory Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będą uprawniały do bezpłatnych przejazdów.

Płoty dają mocne wsparcie Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy jako dumny gospodarz Pol’and’Rock Festival 2021. Wakacyjne święto muzyki organizowane przez Jerzego Owsiaka po latach wróciło na Pomorze Zachodnie. Festiwalowe miasteczko powstało na lotnisku Makowice – Płoty. Trzy dni koncertów i wydarzenia towarzyszące przyciągnęły kilkadziesiąt tysięcy uczestników. Współorganizatorem imprezy było Województwo Zachodniopomorskie.

Pomorze Zachodnie, jak co roku, gra z WOŚP. Marszałek Olgierd Geblewicz zachęca do licytowania m.in. ekologicznego muralu wykonanego specjalnie na Pol’and’Rock:
https://allegro.pl/oferta/zielony-mural-z-pol-and-rock-olgierd-geblewicz-11694256436?utm_source=notification&utm_medium=addItemV3&utm_campaign=2a0eff48-74fc-46bd-9482-1913c7c334f1

A także innych atrakcyjnych gadżetów, które przekazali na aukcje WOŚP Członkowie Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego. Do wylicytowania są m.in. koszulki z autografami piłkarzy Pogoni Szczecin oraz t-shirt Pomorze Zachodnie z podpisami medalistów olimpijskich – Małgorzaty Hołub-Kowalik i Patryka Dobka.

Więcej informacji na:
https://pl-pl.facebook.com/OGeblewicz
https://pl-pl.facebook.com/people/Tomasz-Sobieraj/100014507647553/
https://www.facebook.com/okustosz
https://www.facebook.com/ABankowska
https://pl-pl.facebook.com/st.wziatek
Partnerzy działu

EIB
Kolster
SKODA
Exatel

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Pozostałe z wątku:

Zobacz również:

Pozostałe z wątku:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5