NUMER 07/2018
NUMER 07/2018
JUŻ W SPRZEDAŻY
Temat numeru:
Koleje Regionalne
szukaj
Śledź nas:

Warszawa Stadion przed i po modernizacji

| jm, Rynek Kolejowy 04.05.2012 0

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła



Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym
 

„Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym” 24 lipca 2018 r., Warszawa

W branży kolejowej zagrożenia związane z cyberbezpieczeństwem dotyczą wielu obszarów, od urządzeń sterowania ruchem kolejowym po systemy sprzedaży biletów lub śledzenia przesyłek w transporcie towarowym. Konsekwencje zdarzeń mogą być liczne, od wypadków kolejowych do poważnych strat finansowych.

Ryzyka są wysokie, warto zatem w celu ich minimalizacji zdobyć jak najszerszą wiedzę i wymienić doświadczenia. Podczas konferencji odpowiemy m.in. na pytania:

• Na czym polega waga zagadnienia cyberbezpieczeństwa na kolei?
• Jakie są najczęstsze zagrożenia?
• Jakie obowiązki ciążą na operatorach usług kluczowych?
• Jakie należy stosować środki kontroli ryzyka?

Rejestracja dostępna tutaj

 
2012-05-04 15:26:20 Autor: zyga2
---.ip.netia.com.pl
Oby tam tylko na stałe jakieś kamery zamontowali, co by za rok nie zdemolowali tej stacji, bo wygląda naprawdę ładnie.
2012-05-04 15:46:12 Autor: DAMIAN csmk
---.ssp.dialog.net.pl
A kto będzie pilnował dworców przed wandalizmem?.
2012-05-04 16:02:46 Autor: m
---.centertel.pl
Niektorzy czytelnicy maja wyrazne problemy ze zroumieniem slowa pisanego.W tekscie wyraznie napisano, ze jest monitoring.
2012-05-04 16:24:48 Autor: ali
---.opera-mini.net
Jest monitoring w postaci 2 sokistòw siedzących na krzesełkach.
2012-05-04 16:31:38 Autor: Driver
---.12-2.cable.virginmedia.com
Tak przystanek z prawdziwej wiochy przeistoczył się w zapadłą dziurę...Nic to nie cieszy, skoro takie okoliczności jak słyszymy towarzyszą imprezie. Poza tym pracy brak, bieda, atu grubą kasę wpycha się na takie bzdury, a po igrzyskach pies z kulawą nogą nie będzie o tym pamiętał.
2012-05-04 16:49:45 Autor: m
---.centertel.pl
Do licha ciezkiego! Znow odzywa sie kolejowy chor wujow!Jak nie bedzie przystanek wykorzystany?!Dobra przesiadka do tramwaju, autobusu i za 2-3 lata stacja metra tuz przy wyjsciu z tumelu. Malo? Cos RK sporo frustratow \" wszystko zle\" przyciaga!
2012-05-04 17:08:13 Autor: Tomasz Zajkowski
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Naprawdę, ślicznie to wygląda. :) Niestety, obawiam się, że szybko ulegnie dewastacji, zwłaszcza ze strony \"grafficiarzy\". Ten przystanek jest usytuowany w fatalnej dzielnicy, slumsy warszawskie...
2012-05-04 17:16:11 Autor: wawa
---.play-internet.pl
Szkoda, że kosza na śmieci nie zainstalowano przed schodami. To w konteście swobodnego przepływu mas kibiców. Swoją drogą: spóźnienie o pół roku? Prosta konstrukcja, żadnych nowatorskich rozwiązań....
2012-05-04 22:17:11 Autor: zibi
---.wroclaw.vectranet.pl
prosze przystanek pokazac na dwa dni przed Euro .Czy tez bedziemy tez tacy radosni
2012-05-05 21:49:08 Autor: podróżny
---.adsl.inetia.pl
Byłem widziałem. Pięknie jest. Po peronach hulają rowerzyści, nad ich bezpieczeństwem czuwa SOK. Pasażerów policzyć można na palcach jednej ręki. Czy taki był cel wywalenia tych kilku milionów?
2012-05-06 15:20:40 Autor: M.M.
---.wtvk.pl
Cały Polak... Zrobią przystanek na EURO na poziomie - \"jest ĹšLE, bo wywalili pieniądze na kilka imprez\", zostawią coś niezrobionego - \"jest ĹšLE, bo przyjedzie społeczność międzynarodowa, a my takie świadectwo sobie wystawiamy\". Grunt to umieć znaleźć \"coś złego\" wokół.
2012-05-06 15:53:59 Autor: Gubernator Koloni Holenderskiej
---.adsl.inetia.pl
Kasy z poczekalnią, Peron 1, Peron 2 i przejścia podziemne zostały odebrane w imieniu Królowej Holandii.
2012-05-06 15:58:03 Autor: Gubernator Kolonii Holenderskiej
---.adsl.inetia.pl
Oczywiście Kolonii pisze się przez dwa i.
2012-05-06 16:28:07 Autor: Gubernator Kolonii Holenderskiej
---.adsl.inetia.pl
Jakby ktoś szukał Abasady Holandii ( Niderlandów ) to jest umiejscowiona w Ogrodach Zamku Ujazdowskiego w Warszawie. Zamek Ujazdowski to rezydencja Gubernatora Kolonii Holenderskiej reprezentijącego Krolową Niderlandów.
2012-05-06 19:45:06 Autor: mcls
---.sta.asta-net.com.pl
No proszę! Mr44 to od teraz Gubernator Kolonii Holenderskiej (identyczny styl pisania)? Nie lepiej było pozostać przy nicku Króliczek? ;)

Jednak ad rem, przystanek naprawdę ładnie się zmienił, oby tylko ten stan się utrzymał
2012-05-06 22:24:12 Autor: JM
---.wolomin.net
@chór wujów: Bardzo dobrze, że zrobiono to ładnie i mam nadzieję porządnie. Na razie mało kto wie, że przystanek znów działa, a w okolicy wszystko rozgrzebane, ale poza imprezami na stadionie ten przystanek jest istotny, a po uruchomieniu II linii metra będzie bardzo istotny i dlatego warto było robić go bez oszczędzania na wszystkim. Dla całej wschodniej strony aglomeracji będzie to naturalne miejsce przesiadki do nowej linii metra, tak jak Śródmieście jest miejscem przesiadki do starej. Ja sam sądzę, że będę z niego korzystał.

Swoją drogą czy to typowe, że rodacy z USA widzą tu tylko biedę i bezrobocie? Jak często tu bywacie naprawdę? Rewelacji nie ma, ale bez przesady...
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Infrastruktura
PARTNERZY DZIAŁU


KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 07/2018
NUMER 07/2018
W siódmym tegorocznym numerze miesięcznika publikujemy raport na temat kolei regionalnych. Oprócz tego w numerze m. in. duża analiza fuzji Siemensa z Alstomem. Ważne informacje dotyczące planowanej modernizacji linii średnicowej w Warszawie i analiza modelu rozwoju, który przyjął Newag. To jednak przede wszystkim numer jubileuszowy, w którym świętujemy nasze piętnastolecie. Dlatego w miesięczniku można znaleźć unikatowe zdjęcia i materiały podsumowujące minione 15 lat – zarówno w Redakcji, jak i w branży. 

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.