NUMER 11/2022
NUMER 11/2022
Temat numeru:
Przewozy intermodalne
szukaj
Śledź nas:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!

Trwa przebudowa dworca w Jaworzynie Śląskiej

| PKP SA 24.05.2014 261

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2014-05-24 18:33:33 Autor: conen
---.jedrzejow.vectranet.pl
Co się stanie z budynkiem starego dworca na drugim bodajże peronie?
2014-05-24 20:38:41 Autor: xxxx
---.centertel.pl
Ciekawe są zdjęcia 1, 2,3,5,8 (BHP)
2014-05-24 21:03:58 Autor: pasazer1
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
A co z peronami ?
2014-05-25 09:58:42 Autor: iwa
---.devs.futuro.pl
Temat zastępczy , zero informacji na temat jakie lokale (dla PASAŻERÓW ) zostaną po remoncie otwarte na dworcu czy będą kasy IC , PR , KD bo ośrodek pomocy nie jest dla pasażerów kolei , w jakich godzinach dworzec będzie otwarty . Czy może nowe władze komercjalizacji już maja przygotowane propozycje dla najemców w kwocie 200 zł za 1m bo jak na razie to jest ,,nowe otwarcie,, i 0 innych propozycji lub rozwiązań i tak dalej ble ble ble a efektów 0 . I za miesiąc znowu ble ble ble a efektów 0 .
2014-05-25 16:08:43 Autor: _
---.legnica.vectranet.pl
IC nie ma swoich kas nawet w Jeleniej Górze. Za to PR nie będzie się opłacać trzymać ajenta gdzieś, gdzie w najlepszym razie na 29 par pociągów dziennie (4 Legnica - Kłodzko, 6 Wrocław-Dzierżoniów, 19 Wrocław-Wałbrzych i dalej do JG i Szklarskiej) ich będa ledwie 3 pary, a 3 IC.
2014-05-27 00:46:26 Autor: Miruś
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ciekawe po co dewastować pięknie wykończony plac przeddworcowy, gdzie mamy wyjątkowe, rzadko spotykane półokrągłe krawężniki granitowe i przejście dla pieszych zaznaczone kostką bazaltową - nawet widać je na zdjęciach. Po przebudowie zgodnie z wszechobecnym dziadostwem pojawi się zapewne jak wszędzie kostka betonowa.
2014-06-09 12:11:31 Autor: vvde
---.devs.futuro.pl
a mnie ciekawi kiedy zrobią cos ze skarajnymi peronami. Bo o ile środkowy jest dosyć wysoki i daje rade, to nie zmienia faktu, że przyjeżdżają na niego tylko szynobusy z i tak niskim progiem. Natomiast "główne" perony, przy których staje większość pociągów dalekobieżnych (w tym TLK IC) i aglo do Wrocławia (ezety En57 do Wro) mają wysokość c/a 30cm i jeśli nie jest się młodym, wejście do pociągu to masakra - zwłaszcza wejście na pierwszy stopień przy wsiadaniu i zeskakiwanie przy wysiadaniu.
2015-01-23 23:54:35 Autor: Znudzony Polityką Nieruchomości
---.182.146.64.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wydano 6 milionów na remont a teraz zamykają kasę biletową , gdzie rozumowanie ? Co dalej , gdzie będzie można kupić bilet i uzyskać informację o ruchu pociągów? Najbliższa kasa będzie w Żarowie , ale jak długo ? KD nie chce uruchomić kas , wynika że zostawiona jak zwykle pasażerów na pastwę losu!!!!!!!!!!! Kwoty wynajmu lokali jest bardzo wysoki , zostają tylko etaty dla ochrony. Pozdrawiam
2015-04-30 21:37:17 Autor: Znudzony
---.tktelekom.pl
No i stało się Kasa w Żarowie zamknięta. Gratulacje teraz zostaje Wrocław główny
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Fotorelacje
KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 11/2022
NUMER 11/2022
Najnowszy numer miesięcznika „Rynek Kolejowy” dedykowany jest wyzwaniom, które stawia przed branżą zmiana otaczającej nas rzeczywistości… wcale zresztą nie pierwsza w ostatnich latach. Oprócz tego jak zwykle zapraszamy do lektury ciekawych wywiadów z samą czołówką producentów taboru i wykonawców infrastruktury. Nie brakuje również aktualności, takich jak rozbudowa portów, powrót pociągów na Litwę czy sytuacji transportu miejskiego.

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
współpraca

 Rynek Lotniczy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR