NUMER 01-02/2019
NUMER 01-02/2019
JUŻ W SPRZEDAŻY
Temat numeru:
Konkurencja na kolei
szukaj
Śledź nas:

Tramwaj powraca do Olsztyna: od tańca z Hiszpanami po happy end

| Martyn Janduła, Transport-publiczny.pl 19.12.2015 0

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2015-12-19 09:41:04 Autor: onerail xd
---.adsl.inetia.pl
Gratulacje Olsztynianom!
2015-12-19 10:02:32 Autor: Frankiewicz
---.centertel.pl
Wybierzecie mnie to wam go likwiduje
2015-12-19 10:33:07 Autor: traveller
---.play-internet.pl
Dla Frankiewicza dziś czarny dzień. Jego idiotycznymi teoriami o przeżytku i nieekologiczności tramwaju dziś w Olsztynie tyłek sobie podcierają i świętują wielki powrót tego nowoczesnego środka komunikacji miejksiej :) Brawo Olsztyn!
2015-12-19 10:38:56 Autor: Grzegorz Lopez
---.146.9.165.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gratulacja dla Władz Olsztyna
W Gliwicach tramwajów już nie ma.
Nasze władze powoli ale skutecznie likwidują
to co jeszcze pozostało.
Na pętli Wójtowa wieś jest już Biedronka

Mam nadzieję, że wyborcy będą o tym pamiętali
2015-12-19 12:22:29 Autor: wasiu
---.man.tk-internet.pl
Gratulacje dla Olsztyna. Mam nadzieję, że powrót tramwaju na olsztyńskie ulice będzie sukcesem i drogą stolicy Warmii pójdą następne miasta (Radom, Kielce, Białystok).
2015-12-19 13:26:01 Autor: Stefan banderą
---.dynamic.gprs.plus.pl
A ile to kosztowało?
HGW też inwestuje w takie muzeum techniki z XIX w, kiedy opon nie było, i dzięki temu Warszawka zadłużona na 6 mld zł, czyli ponad 3.000 zł na każdego starca czy dziecko.
Allenstein pewno za Hitlera był mniej zadłużony niż dziś, ale ma darmowy trombaj i poparcie MiTromb"ów, których w społeczeństwie jest pewno 10 x mniej niż MiKoli..
2015-12-19 22:21:19 Autor: Cowiek Maupa
---.dynamic.gprs.plus.pl

Cowiek Maupa
>Na pętli Wójtowa Wieś jest już Biedronka

Jakie to typowe xD hurr durr trombaj zły nieekonomiczny umba umba zulugulu bęc kupie ten kit i mnie wybierzcie w wyborach moi drodzy obyfatele xD A tu jebs i pierdonka nagle z nikąd.

Bandera twoje argumenty ad hitlerum wiesz gdzie xD
2015-12-20 14:17:30 Autor: 50
---.xzyqvk.co.uk
Wykopu kolejowego ciąg dalszy xD
2015-12-20 16:20:43 Autor: marek84
---.opera-mini.net
Gratulacje!!!
2015-12-20 16:20:52 Autor: marek84
---.opera-mini.net
Gratulacje!!!
2015-12-21 19:54:07 Autor: Elżbieta B.
---.adsl.inetia.pl
Ale jaja!
2015-12-22 08:37:25 Autor: Elżbieta B.
---.adsl.inetia.pl
Ale jaja!
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Zintegrowany transport
KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 01-02/2019
NUMER 01-02/2019
W najnowszym numerze miesięcznika podsumowujemy 2018 rok na kolei i jak zawsze – stawiamy pytania o przyszłość. Wspólnie z RBF piszemy o konkurencji kolei, a także o potrzebie waloryzacji kontraktów na budowach. Rozmawiamy m. in. z J. Malinowskim, prezesem ŁKA i K. Magierowskim, prezesem KZŁ. Zapraszamy do lektury!

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.
współpraca

 Rynek Lotniczy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR