NUMER 11/2022
NUMER 11/2022
Temat numeru:
Przewozy intermodalne
szukaj
Śledź nas:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!

Tomasz Miszczuk nowym prezesem PKP Informatyki

| jm, Rynek Kolejowy 13.01.2016 525

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2016-01-13 15:31:29 Autor: republika
---.adsl.inetia.pl
Kiedy zostanie odwołany zarząd Przewozów Regionalnych? Szczególnie oczekiwane jest odejście wiceprezesa Dariusza Liszewskiego.
2016-01-13 15:33:16 Autor: Maurycy+
---.97.199.117
Katolicki prawnik, spec od wszystkiego czyli od niczego,
piastował tysiące stanowisk - na żadnym się nie sprawdził...
2016-01-13 15:37:16 Autor: jubi
---.centertel.pl
Lepsza zmiana :) za bankomaty, przychodza ludzie z branzy haha :)
2016-01-13 15:41:18 Autor: Wiesław Sedes
---
@ Maurycy+

a może wyjawisz nam, w czym ty się sprawdziłeś i jakie masz osiągnięcia?
Skoro tak lekką ręką przychodzi ci wulgarna krytyka nie poparta argumentami i obrażanie innych.
2016-01-13 15:45:22 Autor: ściemniacz
---.static.ip.netia.com.pl
Ile tam osób pracuje 400? A ile powinno 50;) ?
Trochę się udało, kolejne 4 lata przemkną jak w niebie.
Szkoda że nie udało się zrobić porządku w całym PKP, tylko w części.
2016-01-13 16:25:00 Autor: analityk kuuper van basten
---.dynamic.chello.pl
Ta spółka na nikogo lepszego nie zasługuje :P
2016-01-13 17:46:01 Autor: mbbm
---.dynamic.chello.pl
W Google za mało płacili, to przyszedł spec do PKP. Dobra zmiana!
2016-01-13 17:52:05 Autor: analityk kuuper van basten
---.dynamic.chello.pl
Piękny CV - Akademia Rolnicza - rolnik szuka pracy :)
2016-01-13 18:21:01 Autor: łoś super ktoś
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
a wam wszystkim to ciężko dogodzić!!! jak był temat że wraca Trzaska to był jazgot że jak to??? wachowi ludzie wracają!!! być to nie może!!! jak są nowi i zupełnie zieloni to kolejny jazgot że za nowi i że za zieloni!!! ludzie dajcie spokój! ta firma jest już żywym trupem. trzeba było jakiś ludków znaleźć którzy nie rozumieją tematu i nie wiedzą że trzeba w odpowiednim czasie złożyć wniosek o upadłość...
2016-01-13 21:21:57 Autor: Zed
---.95.236.12
Brawo , w końcu wyczekiwana prze forumowy narzekaczy, dobra zmiana . Sami fachowcy najwyższej klasy. Jak to mówił pewien dyrektor płci męskiej w sukience - alleluja i do przodu!
2016-01-13 22:02:57 Autor: Gość
---.play-internet.pl
Jestem zdania aby dać im szanse. Aktualnie widać że wszyscy Prezesi będą polityczni tzn. łatwiej będzie im się między sobą dogadać. Część rynku który oddała PKP Informatyka z różnych powodów odzyska. Problem wcześniejszej ekipy oprócz kiepskiego zarządzania był taki że Prezesi walczyli między sobą "teraz wypiją wódkę i ustalą projekty do wykonania aby zrobić przepływ pieniędzy". PKP Informatyka jako spółka jest potrzebna ponieważ nikt inny nie potrafi tak dostosować się do klienta. Jak klient czegoś nie przewidzi to i tak PKP Informatyka musi to dorobić z prywatnymi firmami wygląda to zupełnie inaczej ponieważ wypinają się na spółkę kolejową i od razu CR. Jedyne co warto byłoby wprowadzić w spółkach współpracujących z PKP Informatyka i Prywaciarzami to Architektów którzy pilnowaliby projektów - wykonawców na poziomie analizy. Jednakże takie stanowiska najczęściej zajmowane są przez znajomków bez żadnej merytorycznej wiedzy. Wtedy powstaje analiza na 20-30 stron potwora który musi robić wszystko i nic :)
2016-01-13 23:34:56 Autor: Gość
---.31173.se
Jak ktoś określa sam siebie per 'trener biznesu' to nie może być do końca poważnym człowiekiem a zwłaszcza prezesem spółki... Vide miszczuk.pl
Grabarz PKP Informatyki prawdopodobnie.
Chociaż i tak lepszy od farbowanych postplatformerskich lisów od kolejpl2020.
Cóż, powodzenia.
2016-01-13 23:48:42 Autor: Jarosław
---.dynamic.gprs.plus.pl
Uwielbiam kwik partyjnych spaślaków, biegnących truchtem do koryta. Aż mu tłuszcz zpod kołnierzyka faluje. Zaraz podepnie swoich przy suw jako dyrektorów, oni swoich jako kierowników, a oni swoich asystentów d/s fejsbooka jako programistów :)

W imię dobrej zmiany.
2016-01-14 00:50:37 Autor: Radko
---.146.67.246.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
To przedsiębiorca, trener biznesu i konsultant systemów zarządzania. Posiada wykształcenie prawnicze -co ma wspólnego prawnik, przedsiębiorca i biznes do informatyki i sprzętu komputerowego??
2016-01-14 08:04:08 Autor: Wyrocznia
---.centertel.pl
13-go przyszli grabarze....
2016-01-14 09:10:10 Autor: Urix
---.play-internet.pl
Ale po co jest taka spolka? Taniej jest kupowac uslugi na zewnatrz. Oni sa przestarzali i drodzy. Powinni ich sprzedac.
2016-01-14 09:28:12 Autor: Raf
---.32.10.25
@Urix - tylko że jak jest problem to PKP Informatyka staje na rzęsach aby udzielić odpowiedzi albo wesprzeć użytkownika. Równie dobrze można powiedzieć abyśmy sprywatyzowali wszystko a obudzisz się za jakiś czas w nie swoim kraju. Dla przypomnienia - https://www.youtube.com/watch?v=v7kIOkSTpeQ
2016-01-14 15:21:00 Autor: Urix
---.play-internet.pl
Ale po co jest taka spolka? Taniej jest kupowac uslugi na zewnatrz. Oni sa przestarzali i drodzy. Powinni ich sprzedac.
2016-01-14 15:24:43 Autor: Urix
---.play-internet.pl
Nie mowie, ze wszystko. Np. Energetyka, takze PKP, powinna byc panstwowa, podobnie jak PLK. Ale przewoznicy moga byc prywatni.
2016-01-14 22:05:17 Autor: MarkausPommern
---.centertel.pl
Właściwy człowiek na pogrzeb firmy. Wszyscy poprzedni geniusze z banków rozpirzyli firmę w drobny mak a ich nieudolność doprowadziła do obecnego stanu.
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Kadry
KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 11/2022
NUMER 11/2022
Najnowszy numer miesięcznika „Rynek Kolejowy” dedykowany jest wyzwaniom, które stawia przed branżą zmiana otaczającej nas rzeczywistości… wcale zresztą nie pierwsza w ostatnich latach. Oprócz tego jak zwykle zapraszamy do lektury ciekawych wywiadów z samą czołówką producentów taboru i wykonawców infrastruktury. Nie brakuje również aktualności, takich jak rozbudowa portów, powrót pociągów na Litwę czy sytuacji transportu miejskiego.

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.