Partnerzy serwisu:
Biznes

Targi Innotrans dopiero w 2021 roku. Jest data

Dalej Wstecz
Partnerzy działu

EIB
Kolster
SKODA
Exatel

Data publikacji:
27-04-2020
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

BIZNES
Targi Innotrans dopiero w 2021 roku. Jest data
Fot. ms, rynek-kolejowyInnotrans 2018
Organizator targów Innotrans podał nowy termin imprezy. Odbędzie się ona nie we wrześniu tego roku, a dopiero w kwietniu 2021 roku.

Tegoroczna impreza, gromadząca dziesiątki tysięcy gości z całego świata, miała mieć miejsce między 22 a 25 września. 21 kwietnia zarząd Targów Berlińskich wydał jednak komunikat, w którym poinformował, że termin wrześniowy jest już nieaktualny. Berliński Senat podjął decyzję o wstrzymaniu wszelkich imprez masowych, w których weźmie udział ponad 5 tysięcy osób, aż do 24 października.

Zarząd Targów nie podaje nowego terminu imprezy, wiadomo jednak, że będzie ona mogła, w założonej przez organizatorów formie, odbyć się dopiero po 24 października. Nie jest wykluczone, że zostanie ona przełożona aż na 2021 rok, lub zostanie przeprowadzona w innej formie. Decyzja w tej sprawie zostanie podjęta na początku maja. Będziemy o tym informować.

Wcześniej pisaliśmy o kontrowersyjnej decyzji o ograniczeniu formuły targów Innotrans w 2020 roku. Nie będzie m.in. otwartych dni dla publiczności, czyli osób nie związanych z branżą.

Aktualizacja: Jest nowa data targów

Po konsultacjach rynkowych Messe Berlin postanowiło odłożyć targi InnoTrans 2020 na dni 27-30 kwietnia 2021 r. – Zrowie i bezpieczeństwo wystawców, odwiedzających targi i wszystkich pracowników targów ma najwyższy priorytet – skomentował Kerstin Schulz, dyrektor InnoTrans.
Partnerzy działu

EIB
Kolster
SKODA
Exatel

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Pozostałe z wątku:

Zobacz również:

Pozostałe z wątku:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5