NUMER 07/2018
NUMER 07/2018
JUŻ W SPRZEDAŻY
Temat numeru:
Koleje Regionalne
szukaj
Śledź nas:

Szlaban na złodzieja, spokój dla pasażera

| Grażyna Kuryłło 19.11.2014 0

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła



Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym
 

„Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym” 24 lipca 2018 r., Warszawa

W branży kolejowej zagrożenia związane z cyberbezpieczeństwem dotyczą wielu obszarów, od urządzeń sterowania ruchem kolejowym po systemy sprzedaży biletów lub śledzenia przesyłek w transporcie towarowym. Konsekwencje zdarzeń mogą być liczne, od wypadków kolejowych do poważnych strat finansowych.

Ryzyka są wysokie, warto zatem w celu ich minimalizacji zdobyć jak najszerszą wiedzę i wymienić doświadczenia. Podczas konferencji odpowiemy m.in. na pytania:

• Na czym polega waga zagadnienia cyberbezpieczeństwa na kolei?
• Jakie są najczęstsze zagrożenia?
• Jakie obowiązki ciążą na operatorach usług kluczowych?
• Jakie należy stosować środki kontroli ryzyka?

Rejestracja dostępna tutaj

 
2014-11-19 16:45:09 Autor: Anty mikol
---.static.ip.netia.com.pl
Skończy się łażenie po szlaku, bocznicach, stacjach itp z aparatami i kamerkami.
Byby MIKOLSTWO
2014-11-19 16:55:02 Autor: Głos z USA
---.56.13.222
Do póki w skupach złomu nie zaprzestana używać gotówki. Złodziejstwa się nie wypleni. Tylko czeki imienne są gwarancja wyplenienia złodziejstwa.
2014-11-19 17:03:42 Autor: Maurycy__
---.97.198.177
Ale tak funkcjonuje 95 proc. punktów skupu złomu.
Menel przywozi 20 kilo przewodu trakcyjnego /wartego po 21 zeta za kilo/ i dostaje 100 zeta do łapy bez zbędnych formalności.
Wilk syty i ofca cała...
Kradli, kradną i będą kraść -nie ma bata na głęboko zakorzenione cechy narodowe, 50 lat funkcjonowania ustroju robotniczo-chłopskiego plus "odzyskanie wolności" czynią swoje ...
2014-11-19 17:23:04 Autor: Pikuś
---.dynamic.chello.pl
Tu nie chodzi o menela ani o złom
Tu chodzi o System zarządzania bezpieczeństwem i ciepłe posadki z tym związane.

P.S.
Jaki menel ukradnie 400 m sieci trakcyjnej pod napięciem?
2014-11-19 17:40:12 Autor: Maurycy__
---.97.198.177
@Pikuś

W tym sęk że kradną,
w jaki sposób? - to chyba wiedzą od dobrze poinformowanych w temacie ...
2014-11-19 17:42:07 Autor: z torów plj
---.icpnet.pl
Niech o dyletanctwie uteku świadczy ta wypowiedź :
..."Mamy 20% przejazdow kat. A. Pozostałe sa znacznie gorsze " Pierwszy raz słyszę aby przejazd kat. B był "gorszy" od kat. A.
2014-11-19 17:52:35 Autor: kkk
---.dynamic.chello.pl
Masz rację to nie menele kradną tylko kolejarze, trzeba wiedzieć jak zrobić zarzutkę żeby Cię nie walnęło, robią to profesjonaliści.
2014-11-19 18:21:25 Autor: tyg
---.dynamic.chello.pl
Tym czasem pod Pruszkowem: http://regio-media.pl/2014/11/19/kradziez-sieci-trakcyjnej-sa-utrudnienia/
2014-11-19 19:10:44 Autor: Cowiek Maupa
---.dynamic.gprs.plus.pl

Cowiek Maupa
No ja na ten przykład kradłem sieć trakcyjną. Raz że jestem maupa, a dwa, to to, że pewnej zimowej nocy ktoś mnie wepchnął na dwa lata do skrzynki na bezpieczniki. Mimo wszystko przeżyłem.

@Głos z srusa
A muszą handlować za kasę? Za flachę też mogą, i czeki tu niby mają pomóc?
2014-11-19 19:24:20 Autor: Hrc
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak jadę i zgłaszam, że ludzie po torach się kręcą, i dyżurni i SOK olewają to. Wczoraj widziełem jak kolesie z piwem mijali patrol idąc rozebranym torem w Grodzisku a panowie albo spali albo w aucie ich nie było...
2014-11-19 20:46:47 Autor: Sherlock00
---.lanet.waw.pl
Kto odebrał ten semafor ze zdjęcia? Czy ktokolwiek sprawdził jego widoczność?
Jak dobrze widzę - zdjęcie PKP PLK. :-) Jaja. :-)
2014-11-19 20:47:02 Autor: fgfc
---.opera-mini.net
No wlaśnie, większe pieniądze na bezpieczeństwo przejazdów, a nie na HORRENDALNIE NIEPRZYZWOITE zarobki bankowcow na kolei. POlska to chory kraj
2014-11-19 20:47:42 Autor: fgfc
---.opera-mini.net
No wlaśnie, większe pieniądze na bezpieczeństwo przejazdów, a nie na HORRENDALNIE NIEPRZYZWOITE zarobki bankowcow na kolei. POlska to chory kraj
2014-11-19 22:03:22 Autor: ET41-101
---.tktelekom.pl
Na Słowacji za plątanie się po torach mandat od razu 50 Euro bez dyskusji.
2014-11-20 15:57:21 Autor: z torow plk
---.icpnet.pl
W odpowiedzi na post Sherlock00:
"Kto odebrał ten semafor ze zdjęcia? Czy ktokolwiek sprawdził jego widoczność?
Jak dobrze widzę - zdjęcie PKP PLK. :-) Jaja. :-)"
Oczywiscie wg Ciebie każdy mechanik "czolga się" miedzytorzem !? Gdybyś wiedział jak sprawdza się widoczność sygnałow tobyś się nie ośmieszał swoimi takstami. No chyba że się klepie w klawiature dla samego klepania !
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Infrastruktura
PARTNERZY DZIAŁU


KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 07/2018
NUMER 07/2018
W siódmym tegorocznym numerze miesięcznika publikujemy raport na temat kolei regionalnych. Oprócz tego w numerze m. in. duża analiza fuzji Siemensa z Alstomem. Ważne informacje dotyczące planowanej modernizacji linii średnicowej w Warszawie i analiza modelu rozwoju, który przyjął Newag. To jednak przede wszystkim numer jubileuszowy, w którym świętujemy nasze piętnastolecie. Dlatego w miesięczniku można znaleźć unikatowe zdjęcia i materiały podsumowujące minione 15 lat – zarówno w Redakcji, jak i w branży. 

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.