NUMER 07/2018
NUMER 07/2018
JUŻ W SPRZEDAŻY
Temat numeru:
Koleje Regionalne
szukaj
Śledź nas:

System informacji w zawieszeniu? Oferty powyżej kosztorysu

| jm, Rynek Kolejowy 23.02.2015 0

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła



Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym
 

„Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym” 24 lipca 2018 r., Warszawa

W branży kolejowej zagrożenia związane z cyberbezpieczeństwem dotyczą wielu obszarów, od urządzeń sterowania ruchem kolejowym po systemy sprzedaży biletów lub śledzenia przesyłek w transporcie towarowym. Konsekwencje zdarzeń mogą być liczne, od wypadków kolejowych do poważnych strat finansowych.

Ryzyka są wysokie, warto zatem w celu ich minimalizacji zdobyć jak najszerszą wiedzę i wymienić doświadczenia. Podczas konferencji odpowiemy m.in. na pytania:

• Na czym polega waga zagadnienia cyberbezpieczeństwa na kolei?
• Jakie są najczęstsze zagrożenia?
• Jakie obowiązki ciążą na operatorach usług kluczowych?
• Jakie należy stosować środki kontroli ryzyka?

Rejestracja dostępna tutaj

 
2015-02-23 12:09:21 Autor: BankOmat
---.dynamic.chello.pl
Tylko dyletanci mogli sądzić, że uda się ten projekt przeprowadzić w tak krótkim czasie. Może warto przypomnieć, kto to zapowiadał, że zdążymy, że spokojnie, że damy radę. Tromtadracja i stracone złudzenia. Oraz pieniądze UE.
Znów: nie obciąży to niczyjego konta w PLK. Tak jak 10 lat modernizacji WAW-GDA i kryminał transportowy na KRA-KAT.
2015-02-23 12:45:49 Autor: Korespondent z Moskwy
---.dynamic.gprs.plus.pl
Kolejna kasa dofinansowania z Brukseli, którą PLK puści w piztu...
2015-02-23 13:20:38 Autor: Olgierd_Jedlina
---.internetdsl.tpnet.pl

Olgierd_Jedlina
Nawet spółki z trupy powyżej kosztorysu? W PZP powinien być przepis, że składającym oferty przysługuje roszczenie wobec zamawiającego ogłaszającego absurdane przetargi...

Ile kasy zutylizował peelkap na ten przetarg? Ile w ramach kosztów własnych, a ile dla podmiotów zewnętrznych? Z jakich środków to sfinansowano?
2015-02-23 14:44:51 Autor: Gierek
---.10.1.25

Gierek
Osoby odpowiedzialne za porażkę tego projektu powinny zostać wywalone z roboty. Czy ktoś w końcu będzie brał odpowiedzialność za prace w spółkach PKP?
2015-02-23 15:04:16 Autor: gosc
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
okazuje sie ze tytuly,przygotowanie bankomatowe,oxford to o wiele za malo zeby....pojac co to jest realizowanie robot...wymagajacych ukladania tysiecy km kabli telekomunikacyjnych laczacych poszczegogle wyswietlacze z centrum sterowania..Kto je polozy w tak krotkim czasie,,,,chinczycy...a kto wyprodukuje tak duza ilosc wyswietlaczy......szkoda tylko tych pracownikow PLK ktorzy mają pojecie o zlozonosci techniczej projektu a zostali odsunieci na boczny tor.........i co dalej.....ponowny przetarg....kiedy i czy ograniczy sie do zmniejszenia ilosci obiektow.....czy znajda sie wieksze naklady.......a dalej...odwolania ..odwolania..odwolania.......i po przetargu........a tak na marginesie wydatkowania srodkow i uzyskania 97% wykonania planu.......w plk......wystarczy tylko porwnac....zlozone faktury i wykonanie rzeczywiste robot w terenie.......oj bedzie sie dzialo..oj bedzie.........
2015-02-23 15:07:25 Autor: Je Suis Bankomat!
---.static.ip.netia.com.pl
[Admin: zmoderowano] Nie na temat.
2015-02-23 17:00:04 Autor: Admin: zmoderowano
---.static.ip.netia.com.pl
Post był jak najbardziej na temat. Zawierał smutną prawdę o tym, kto rządzi koleją!
JE SUIS BANKOMAT!!!
2015-02-23 17:33:06 Autor: xxxx
---.dynamic.chello.pl
Zestawienie ofert Rynek Kolejowy zamieszcza w płatnym Monitorze? Przecież są dostępne publicznie na stronie PKP PLK!

Pobierać pieniądze za publicznie dostępną w internecie informację? To nie naciąganie? Wyłudzenie?
2015-02-23 17:34:35 Autor: Olgierd_Jedlina
---.internetdsl.tpnet.pl

Olgierd_Jedlina
Chyba nigdy głodny nie byłeś...
2015-02-23 22:58:21 Autor: Bozia
---.as13285.net

Bozia
Plan ratunkowy unijnych pieniędzy na kolej powoli się sypie... Zobaczymy, jak sprawa będzie się tyczy projektów taborowych PICu, czyli Dart i Flirt, które również zostały uruchomione w ramach ratowania środków kolejowych... Obyśmy nie żałowali, że przepchnęliśmy przesunięcia forsy z kolei na drogi.
2015-02-24 19:12:21 Autor: ...
---.94.20.16
szkoda by taki projekt przepadł oby go skończyli nawet w następnej perspektywie...
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Biznes
PARTNERZY DZIAŁU


KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 07/2018
NUMER 07/2018
W siódmym tegorocznym numerze miesięcznika publikujemy raport na temat kolei regionalnych. Oprócz tego w numerze m. in. duża analiza fuzji Siemensa z Alstomem. Ważne informacje dotyczące planowanej modernizacji linii średnicowej w Warszawie i analiza modelu rozwoju, który przyjął Newag. To jednak przede wszystkim numer jubileuszowy, w którym świętujemy nasze piętnastolecie. Dlatego w miesięczniku można znaleźć unikatowe zdjęcia i materiały podsumowujące minione 15 lat – zarówno w Redakcji, jak i w branży. 

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.