Partnerzy serwisu:
Pasażer

Startują Igrzyska Europejskie. Kolej bezpłatna dla kibiców i wolontariuszy

Dalej Wstecz
Data publikacji:
21-06-2023
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

PASAŻER
Startują Igrzyska Europejskie. Kolej bezpłatna dla kibiców i wolontariuszy
Rys. KMŁ
Startują niszowe Igrzyska Europejskich Kraków – Małopolska. Marszałek województwa zdecydował, że przejazdy pociągami Polregio i Kolei Małopolskich będą bezpłatne dla kibiców i wolontariuszy. 

O decyzji marszałka poinformował małopolski zakład Przewozów Regionalnych, ale jak potwierdził "Rynek Kolejowy", oferta bezpłatnych przejazdów obowiązuje zarówno w Polregio, jak i w Kolejach Małopolskich. Trzy składy tego przewoźnika zostały oklejone reklamami imprezy.

Decyzja organizatora połączeń umożliwia wolontariuszom, przedstawicielom mediów oraz kibicom biorącym udział w wydarzeniu nieodpłatne przejazdy pociągami regionalnymi w dowolnej relacji na całym obszarze Województwa Małopolskiego.

Osoby uprawnione będą mogły odbywać nieodpłatne przejazdy wg następujących zasad:
  • wolontariusze i przedstawiciele mediów, do dnia 3 lipca 2023 r. na podstawie imiennego identyfikatora (dokumentu akredytacyjnego) potwierdzającego udział w wydarzeniu,
  • kibice, wyłącznie do/z miejsca odbywania zawodów i tylko w dniu ważności biletu na imprezę sportową, na którą posiadają ważny bilet lub zaproszenie
Startujące 21 czerwca Igrzyska Olimpijskie to trzecia edycja tej imprezy. Poprzednie odbyły się w antydemokratycznych reżimach - Azerbejdżanie w 2015 roku oraz Białorusi w 2019 roku. Kandydatura Krakowa była jedyną, która wpłynęła do Europejskiego Komitetu Olimpijskiego.
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5