NUMER 03/2022
NUMER 03/2022
Temat numeru:
Wojna w Ukrainie
szukaj
Śledź nas:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!

Stadler zmodernizuje pociągi dużych prędkości w Szwecji

| Stadler 21.03.2015 676

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2015-03-21 08:51:14 Autor: owoc
---.dynamic.chello.pl
E, to nie sztuka uzyskać komfort przy szerszym pudle.
My mamy komfort premium przy węższym!
2015-03-21 09:20:11 Autor: Jaga
---.free.aero2.net.pl
racja, wysokiego komfortu Pendolino ciężko nie poczuć
2015-03-21 13:01:53 Autor: Ave Ja
---.242.138.101
Cóż to za herezje, cykl życia lokomotywy i wagonów to 50 lat???

Przecież cały polski tabor z PRL nadaje się tylko do skasowania, nie to co plastikowe Elfy które będą jeździć wiecznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2015-03-21 16:20:15 Autor: zeus04
---.133.22.13
"Producent taboru utworzy w nowej lokalizacji 50 – 60 nowych miejsc pracy."
A w tym czasie ktoś inny zredukuje...
2015-03-21 17:14:41 Autor: emigrant
---.111.17.205.ntlworld.ie

emigrant
no tak bo ADtranz, producent tych pociągów nie istnieje

Dzięki komu? Chyba PKP?

Tak dla przypomnienia:

ps://www.youtube.com/watch?v=COSViX3g8SE
2015-03-21 23:19:12 Autor: Arrivederci
---.adsl.inetia.pl

Arrivederci
Wózki od ED73 lub przynajmniej od EW58, dwustopniowa przekładnia, klima, szczelne okna, wyciszenie, dobre fotele, parę wodotrysków i z klopa można zrobić sensowny pociąg na 130kmph.
2015-03-22 06:00:25 Autor: amigo.ze.szwecji
---.opera-mini.net
@emigrant

PKP istnieje z przymusu obywatelskiego. Obywatele żądają (chcą napewno ? :-) ) pociągów,ładnych,szybkich,kolorowych więc viaTOLL i inne kwestie spełniają obywatelski obowiązek. W służbie narodu.
2015-03-22 09:03:54 Autor: aron mędrzec parczewski
---.nette.pl
Bez przesady - oni majo tam tako dużo prentkość jak my - raptem 200 km/h na linii Sztokholm - Goteborg
2015-03-22 13:04:06 Autor: amigo.ze.szwecji
---.opera-mini.net
Dla zainteresowanych:

https://youtu.be/_oLKY3OzTmU

Kiedy viaTOLL na pojazdy do 3,5t ?

Rower też ? :-)
2015-03-22 20:35:48 Autor: kali74
---.sgyl.cable.virginm.net
Jechałem tym pociągiem w 97 roku. Zajebisty komfort:-D jak na tamte czasy. Oczywiście trasa z Goeteborgha ale w kierunku Karlsskrony...nie wiem czy to nie było do Jonkopping?
2015-03-23 21:47:21 Autor: mathewicforum
---.centertel.pl
@ARON:

Niech będzie i 200 km/h! Ależ jak siarczyste tam mrozy i wiatry, a jakie deszcze niespokojne?
A Ty żeś widzioł pantografy? Tam jest ESD czy może infra lepiej przygotowana na szadź? :D
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 03/2022
NUMER 03/2022
Oddajemy w Państwa ręce wyjątkowy numer "Rynku Kolejowego". Tematem głównym miesięcznika po raz pierwszy jest bowiem wojna. Nie mogło być jednak inaczej, skoro ta tragiczna sytuacja wpływa nie tylko na naszych sąsiadów, ale i na nas, na tak wiele sposobów. W numerze podsumowaliśmy zarówno działania podejmowane przez polskie koleje, w tym przewóz uchodźców i pomocy, jak i niesamowitą odwagę i poświęcenie kolejarzy Ukrzaliznyci. Wiele uwagi poświęcamy też wpływowi wojny na logistykę i gospodarkę. W pozostałej części numeru szczególnie polecamy naszą rozmowę z prezesem PKP PLK i materiały o programie Kolej Plus.

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.