NUMER 07/2018
NUMER 07/2018
JUŻ W SPRZEDAŻY
Temat numeru:
Koleje Regionalne
szukaj
Śledź nas:

Sprzedaż biletów na Pendolino. Brak możliwości zakupu przez internet i w automatach, problemy także w kasach (aktualizacja)

| pr, Rynek Kolejowy/Gazeta Wyborcza/Polskie Radio 16.11.2014 0

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła



Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym
 

„Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym” 24 lipca 2018 r., Warszawa

W branży kolejowej zagrożenia związane z cyberbezpieczeństwem dotyczą wielu obszarów, od urządzeń sterowania ruchem kolejowym po systemy sprzedaży biletów lub śledzenia przesyłek w transporcie towarowym. Konsekwencje zdarzeń mogą być liczne, od wypadków kolejowych do poważnych strat finansowych.

Ryzyka są wysokie, warto zatem w celu ich minimalizacji zdobyć jak najszerszą wiedzę i wymienić doświadczenia. Podczas konferencji odpowiemy m.in. na pytania:

• Na czym polega waga zagadnienia cyberbezpieczeństwa na kolei?
• Jakie są najczęstsze zagrożenia?
• Jakie obowiązki ciążą na operatorach usług kluczowych?
• Jakie należy stosować środki kontroli ryzyka?

Rejestracja dostępna tutaj

 
2014-11-16 11:02:28 Autor: MKM
---.95.28.48
NIC DODAĆ, NIC UJĄĆ... jest to przykre, wiedząc że ludzie będą kupować przez neta, tak za...bać sprawę.
2014-11-16 11:07:41 Autor: hgw
---.tychy.vectranet.pl
K O M P R O M I T A C J A!
2014-11-16 11:08:56 Autor: pes
---.slupsk.vectranet.pl
A 14 usłyszymy ruszył Dziobak Gdynia - K.....ale już Zajączkowie Tczewskim są problemy......Albo Krakaów/Katowice - ..... ale w Tunelu są problemy......
2014-11-16 11:20:39 Autor: pasazer1
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
PKP
Pewność-Komfort-Punktualność
2014-11-16 11:22:39 Autor: komicznasytuacja
---.dynamic.chello.pl
Komentować chyba nie trzeba. To jest wielki przekręt mający na celu rozłożyć pic na łopatki i sprzedać za grosze. Kompromitacja i porażka. Szefostwo IT odpowiedzialne za tą sytuację powinno być odwołane natychmiast.
2014-11-16 11:23:25 Autor: mps
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale niby za co tak drogo płacić za bilet. Za to, że czas podróży będzie wreszcie porównywalny do czasu podróży z lat siedemdziesiątych, czy za to że przejazdowi będą towarzyszyć emocje związane brakiem pewności, że przejazd przy takim jak obecnie zarządzaniu PKP jest bezpieczny
2014-11-16 11:26:11 Autor: chetny
---.intkomp.net
Czy bilety na EIP można kupic tylko z wyprzedzeniem 30-dniowym tj tak jak dotychczas?
2014-11-16 11:28:32 Autor: 5609
---.puckey.org
Trzeba być nieźle trzepniętym, żeby specjalnie celem zakupu biletu na EIP koczować o 1 w nocy na dworcu, żeby tylko pojechać z Krakowa do Warszawy za 49 zyla.
2014-11-16 11:29:20 Autor: Gość
---.warszawa.vectranet.pl
W normalnym kraju i w normalnej firmie, w XXI wieku testy systemu robi się odpowiednio wcześniej, w kilku etapach, tak w by w momencie wejścia do sprzedaży usługa działała. Niestety Intercity to wciąż "głęboki komunizm" najpierw uruchamia się sprzedaż a potem testuje. Ani słowa nie piszecie o dziesiątkach klientów, którzy nie mają dostępu do zakupionych wcześniej biletów np. na dzisiejsze pociągi. Osoby, które nie "ściągnęły" z systemu biletów, dzisiaj nie mają do nich dostępu!
S K A N D A L i K O M P R O M I T A C J A
2014-11-16 11:31:04 Autor: amigo.ze.szwecji
---.opera-mini.net
Kto
potrafi
odstraszyć
klienta
PKP ?
:-)
2014-11-16 11:37:35 Autor: mix
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Business Intelligence wie lepiej. Nie znacie się i już. PKP IC prześcignęło już przecież i Deutsche Bahn i SNCF a nawet CD z nowoczesnym kanałem dystrybucji biletów i ich wspaniałym systemem ! Czekamy na kolejne kroki milowe z tak wspaniałym wstępem we wprowadzaniu Pendolino. Niech żyje nadszyszkownik C i jego wspaniałe samopoczucie !
2014-11-16 11:40:22 Autor: IM&ZB
---.dynamic.chello.pl
Brawo Celej! Wypromowac rozpoczecie sprzedazy biletow na Pendolino zablokowaniem calej sprzedazy internetowej...ile kasy straci IC w zwiazku z brakiem mozliwosci zakupu biletow na dzisiejsze powroty po weekendzie?
Pogratulowac funkcjonalnosci nowej strony IC.Blokada sprzedazy internetowej oznacza jednoczesna blokade wyszukiwarki...jest wiec czas aby zapoznac sie z nowym regulaminem oferty wczesniej i tu "hit"- bilety ze znizka 30% i 20% byly dotychczas sprzedawane w okreslonych okresach przedsprzedazy bez ogramiczen.Teraz sprzedaz biletow ze znizka 30,20,10% bedzie "limitowana" czyli na 402 miejsca w pociagu bedzie garstka biletow po 49 zl i garstka ze znizka procentowa.Czas przyzwyczaic sie ze bilet do Krakowa czy Katowic kosztuje nie 127 a 150 zl w klasie 2 i az 195 zl w klasie 1! Super.
Tak zwana cena maksymalna ( IC zapomnialo dodac ze w klasie 2) bedzie w zasadzie cena podstawowa czyli 300 zl za przejazd tam i z powrotem. Przyjemnosc podrozy w klasie 1 wyceniono (bez zadnych promocji) na 390 zl.
Brak ofert dla grup,rodzin i szczatkowe kontyngenty tanszych biletow dla segmentu economy. Zaporowe ceny biletow, brak programu lojalnosciowego, rezygnacja z przedzialow menadzerskich i likwidacja stref VIP - to produkt pod nazwa Express Intercity PREMIUM... Nic z tego nie bedzie:-(
2014-11-16 11:40:32 Autor: Ko-Rfa-Nty
---.dynamic.chello.pl
I gdzie są teraz te wszystkie kłamliwe dziwnoludy z Inter Cioty, z gębami pełnymi frazesów o tym, jakie to cuda-niewida, co to i krawat zawiąże, przygotowali nieudacznicy?
2014-11-16 11:44:30 Autor: Podróżnicy
---.free.aero2.net.pl
przewidywaliśmy to i przestrzegali przed drastycznym obniżeniem cen biletów na klasę Premium, chołota się rzuciła i zablokowała
2014-11-16 11:56:27 Autor: Pendlinek
---.97.198.177
Gdańsk - Warszawa Modlin za 39 zeta plus 10 zeta transfer do centrum.
Czas łączny podróży 1 godz. i 10 minut.
Bez stania w kolejce na dworców pół albo więcej nocy żeby plastikowym pociągiem pojechać...
2014-11-16 12:22:24 Autor: art_123
---.dynamic.chello.pl
Hmmm jakoś miałem dziwne przeczucie, ze jak wejdę na RK w niedzielę, to "newsem dnia" będą problemy przy zakupie biletów na pseudolino. To było bardziej pewne, niż wschód słońca.
2014-11-16 12:24:35 Autor: max2
---.dynamic.chello.pl

max2
To co państwo robiliście do tej pory? Czas na testy był rok temu, teraz to totalna kompromitacja.
2014-11-16 12:25:18 Autor: Bigosowa
---.free.aero2.net.pl
to po co tu wchodzicie ćwoki, do modlina albo na onet
2014-11-16 12:25:46 Autor: Gheata_Sigiliu
---.4.ku-graz.chello.at
Dziękuję, nie zamierzam skorzystać w czasie ani bliższym, ani dalszym.
A poza tym tak się zapytam: gdzie jest Robert Wyszyński?
2014-11-16 12:27:23 Autor: Pendlinek
---.97.198.177
Uwaga podróżni - nabywcy biletów szczęśliwcy - proszę się przygotować na podróż składami zastępczymi.
2014-11-16 12:28:12 Autor: yyyyy
---.dynamic.chello.pl
A nie mówiłem? 2 dni temu ogłaszali spełnienie obietnicy o sprzedaży biletów od poczatku listopada (sic!) na pendo i co? Nie chwal dnia przed zachodem słońca.
2014-11-16 12:28:27 Autor: pasazer1
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zasiadłem w fotelu. Zasiadłem i czekam.
Czekam na oświadczenie pani rzecznik PKP IC.
Na portalach rozwój wypadków ze sprzedażą biletów i wprowadzeniem oferty powinien być relacjonowany w trybie "na żywo" minuta po minucie.

Na kolei brakuje tego czego brakuje we wszystkich dziedzinach w naszym kraju - systemowego i skoordynowanego podejścia do problemu.
I Pendolino jest najlepszym tego przykładem. Kupiono pociągi i na tym zakończył się proces wprowadzenia szybkiej kolei w Polsce (bo chyba chodziło o radykalne skrócenie czasów przejazdu ? tak czy nie ? bo zaczynam mieć wątpliwości).
Jak wprowadzano TGV czy shinkansena (czy jak tam się pisze) to chyba te pociągi zaczynały kursować z zakładaną prędkością a nie założeniem że do 200km/h czy 270km/h będziemy dochodzili przez 10 lat.
Niestety uważam że źródłem obecnego stanu kolei jest fatalne zarządzanie od szczebla ministerialnego poczynając i wciąż pozostała socjalistyczna mentalność według której klientowi należy oferować jak najmniej bo usługa generuje koszty a im mniej usług tym mniej kosztów. I mamy to co mamy.
2014-11-16 12:38:49 Autor: vlak
---.dynamic.chello.pl
Tego rodzaju problemy zdarzały się i lepszym, zachodnim kolejom. Tylko że one w podobnej sytuacji, bo uruchomieniu sprzedaży, w ramach przeprosin dla klientów wprowadzały dodatkową pulę biletów w promocyjnych cenach. Czy PKP IC zrobi tak samo? Bo jeżeli nie, to mamy osiągnięte dwa cele:
1) Pierwsze ośmieszenie spółki w bardzo ważnym momencie, gdy na potknięcia wokół Pendolina czekają wszystkie media;
2) Przekonanie klientów, że jedynym pewnym i co za tym idzie podstawowym kanałem sprzedaży są kasy. Zdaje się, że strategia miała być inna?
I, jak słusznie napisano wyżej, dziś mamy niedzielny szczyt przewozowy i na braku sprzedaży internetowej nie na Pendolino za miesiąc, ale na wszystko tu i teraz, też PKP IC straci.
Argumentacja, że to dużo pracy jest dziecinna - pierwszym słowem, które powinno paść z ust rzecznika spółki jest "Przepraszam".
2014-11-16 12:41:35 Autor: Olgierd_Jedlina
---.internetdsl.tpnet.pl

Olgierd_Jedlina
Że nie działa, jak powinno - to w pekapie nic nowego. Ale jakim łosiem trzeba być, żeby odpalenie niewypału zarządzić na dzień bez polityki w mediach...
2014-11-16 12:49:58 Autor: JP
---.dynamic.chello.pl
@Olgierd Jedlina - Jakim łosiem trzeba być, żeby zarządzić odpalenie systemu, które skutkuje blokadą całej sprzedaży internetowej!

W statystykach składanych naiwnym politykom zarząd ujmie kolejną stratę klientów w pozycji: "zmiana sposobu liczenia pasażerów - po raz kolejny nie liczymy przejazdów emerytów IC i po raz kolejny z tego tytułu ubyło nam 20 procent podróżnych".

Czy ja dobrze pamiętam, że oni na to wołają "DYNAMICZNY System Sprzedaży"?
2014-11-16 12:52:20 Autor: :-(
---.rev.snt.net.pl
Obecna sytuacja z problemami systemu to wina prezia C i vice H. Sposób podejmowania decyzji "na afere" powoduje, ze ludzie nie wykonują swojej pracy dobrze tylko tak jak sobie życzą tego ww panowie. 9 na 10 decyzji jest "od czapy" i nie ma nic wspólnego z systemowym przygotowaniem projektu IT. Zarządzanie przez pokrzykiwanie na pracowników. Ten żenujący spektakl niestety zbierze swoje żniwo juz niebawem.. wspomnicie moje słowa. A 9 składów ed250 jak wyjedzie i nic się nie stanie to będzie bardziej cud niż rezultat pracy zarządu. W sumie zarząd to najsłabsze ogniwo całego IC.
2014-11-16 12:52:24 Autor: fs
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
@ 5609

a w dodatku może pojada ep09 na haku...............
2014-11-16 12:58:04 Autor: adam1234
---.adsl.inetia.pl
MISS PERONÓW 2014 - Maria Wasiak - do dymisji!

jest Pani tak skompromitowana, jak całe to towarzystwo, które Panią adoruje...
jak można siedząc tyle lat w kolejnictwie nie zrozumieć, do czego transport kolejowy służy...

Panie Celejewski - podaj się do dymisji

Czemerajdy dziś nie dali na łamach, ale jest koleżanka Szopowska puszczająca głodne kawałki o tym, czemu znowu się PIC skompromitował

to już nie Intercity to naprawdę "Inter Cioty" jak ktoś wyżej napisał
2014-11-16 12:58:56 Autor: adam1234
---.adsl.inetia.pl
@Iza

świetny komentarz, lubię Twoje celne uwagi czytać
2014-11-16 13:00:22 Autor: IM&ZB
---.dynamic.chello.pl
@vlak:
Media czekaja nie na potkniecia,a na dzien bez wpadki z Pendolino.
@JP:
w IC nie ma losia.Jest sezon na leszcza.Oczy bola patrzec na niweczona prace 5 prezesow i sztabu ludzi ktorzy stoja za tym projektem.Celej mial tylko 2 lata zeby zrobic DSS i wypromowac produkt.Reszte zrobili poprzednicy- szalency i betonowi kolejarze:-)No to poszalal po calosci...
2014-11-16 13:06:58 Autor: mia
---.rev.snt.net.pl
DSS nie istnieje. Ceny są aktualizowane i wprowadzane ręcznie. Spektakularne klapa panie C. Dziennikarze i podróżni zjedzą Was przed końcem roku. Było tyle k.... czasu a daliscie d.... Żal!
2014-11-16 13:07:15 Autor: M A R
---.15.248.59
Godz 12:48 - na intercity.pl

"Drodzy Państwo,
Ze względu na trwające prace związane z wdrożeniem nowej oferty w internetowym systemie sprzedaży trwa przerwa technologiczna.
O terminie uruchomienia poinformujemy w osobnym komunikacie.
Za utrudnienia przepraszamy."

Nowa jakosc - nie da rady.
Przy starej jakosci tydzien temu kupilem bilet w samo poludnie na pociag odjezdzajacy dwie godziny pozniej.
2014-11-16 13:09:18 Autor: cubus
---.centertel.pl
Te ceny relacyjne na eic to jakaś żenada. Nie ma np jak pojechać z rzepina do krakowa czy np z zebrzydowic do szczecina przez warszawę. Kto to wymyślił takie wybiórcze te kombinacje. I co mam zeobić jak nie ma danej relacji a chcę jechać?
2014-11-16 13:12:36 Autor: podroznik_x
---.104.179.58
To nie są problemy, to kompromitacja. System Internetowej sprzedaży biletów w ogóle nie działa.
2014-11-16 13:12:58 Autor: IM&ZB
---.dynamic.chello.pl
@:-(
Skoro piszesz prosto z frontu,to uswiadom nas ile osob bedzie obslugiwac exelowe tabelki zwane potocznie przez Pana C DYNAMICZNYM systemem sprzedazy.Ja wiem o zatrudnionych do tego ( i tyko tego zadania) 6 osobach.Cos sie zmienilo?:-) Moze te problemy wynikaja z braku 4 dyrektorow projektu i 1 dyrektora wykonawczego do tego zadania?
2014-11-16 13:26:04 Autor: Kflik
---.silesialan.eu
a może ktoś się w Polsce (w rządzie) obudzi, że problemem kolei jest w znacznie większym stopniu PKP IC niż koleje regionalne?!!
(no i przepisy prawne dotyczące PLK też są problemem)

Jakie katastrofy muszą się stać by to zrozumiano?
Może odwrotnie, wszyscy to wiedzą?
Może tak ma być, że regionalnym (i przez to samorządom oraz wielu obywatelom) utrudnia się życie (przez chocby takie banały jak brak mozliwości zakupu biletu miesięcznego na którym można też pojechać TLK/IC a nie tylko regio? przez przepisy któe powodują, że na liniach regionalnych może się wydawac, że dzięki likwidacji pociągu zaoszczedzi się na stawkach PLK, ża samorządy same wszystko załatwią więc nie trzeba wspierać pociągów uruchamianych przez przewoźników regionalnych (np. iR Szyndzielnia, iR Giewont i wiele inny które mogłyby być np. Katowice - Nysa - Kłodzko) - że powinien być jakiś system który ulży samorządom (np. skarb państwa pokrywa koszty PLK przewoźników regionalnych w tym PR i środki przekazuje bezpośrednio do PLK z pominięciem przewoźnika).

Jak długo PKP IC będzie hołubionym, rozpieszczonym dzieckiem, dobrem narodowym któe należy dotować jak Najwyższą Dotacją niezależnie od tego co robi i jak robi? Które najlepiej by sobie słodko żyło z samą tylko Wielką Dotacją a bez podróżnych?
Które BEZCZELNIE stosuje starą metodę likwidacji tańszych (Czytaj: dotowanych) pociągów gdzie bilet jest nawet 3 krotnie droższy?
Które wprowadziło EIC Premium gdzie jedyną nową jakością jest nieco lepsze wyciszenie pociągu i pewność, że nie pociągnie EP09 zapewniająca drgawki w pierwszym wagonie? W zamian mniej miejsca, brak restauracyjnego, brak swobody podróży bo nie można kupić biletu w ostatniej chwili, brak łatwego łączenia taryfy z innymi przewoźnikami i to wszystko za cenę 23 zł wyższą niż dotąd w EIC, przy identycznym np. na Katowice - Waszawa czasie przejazdu jak EIC (i wcale nie lepszym niż kilka lat temu).
To całe Pendolino to podwyżka za _pogorszenie_ (jeśli ocenić całość a nie tylko ostatnie remontowe lata) oferty.
2014-11-16 13:26:58 Autor: WCH
---.tktelekom.pl
A ja za 99 zyli kupiłem bilet na samolot Wrocek - Gdańsk i zostało mi jeszcze na piwo.
Ci kupili "pierdzielino" jak by mieli odrobinę honoru to zabili by się o betonową sosnę.
A tak ciekawe że aby jeździć tym badziewiem trzeba aż 40% rezerwy!
2014-11-16 13:27:17 Autor: bodek753
---.static.espol.com.pl
Problemy z zakupem biletów występują już nie tylko przez Internet - na stacji w Szczecinie Dąbiu ok. godz. 13 pani kasjerka poinformowała mnie, że wstrzymano również sprzedaż biletów w kasach na min. 2h...
2014-11-16 13:28:38 Autor: Kflik
---.silesialan.eu
a zarząd PKP IC już od dawna współczuję konduktorom tej firmy....(choć są i tacy tam co nie zasługują na współczucie)
za miesiąc będą też współczuł tej dopłaty 650zł wystawianej za głupotę _zarządu_.
(a może lepiej się zwolnić niż musieć robić taki rzeczy??)
2014-11-16 13:31:07 Autor: Kflik
---.silesialan.eu
a ten DSS nie mogą zrobić np. z Amadeusem?
Przecież oni mają gotowego produkty, także dla kolei.....

Rozumiem, że PRzewozów Regionalnych może na to nie stać...więc zrobili swoją (fajną!!) stronę z Super Biletami,

ale Premium EIC z cenami z kosmosu? Powinni bez problemu się dogadać.
2014-11-16 13:33:29 Autor: Qna
---.centertel.pl
Stacja Siedlce-brak możliwości zakupu biletu z rezerwacja miejsca (g.12.30) Panie z kasy tylko przepraszaja, wzdychaja i kreca głową...Im tez sie baaardzo podoba nowa jakosc Pkp Intercity Zenada ale dla narodowego przewoznika jic nowego

2014-11-16 13:35:24 Autor: Maciett
---.dynamic.chello.pl
Niektórych przedsięwzięć po prostu nie można "spalić". Pierwsze wrażenie robi się tylko raz. Koleje Śląskie to również potwierdziły. Do dzisiaj maja łatę bylejakości. I tak niestety pozostanie.
2014-11-16 13:37:11 Autor: Kflik
---.silesialan.eu
@bodek753

jeszcze innym "Skandalem" jest, że to Pseudolino ma wsparcie z funduszu UE za który powinni kupić pociągi do ruchu
"międzyregionalnego" i zacząć tworzyć w Polsce siatkę połączeń przyspieszonych (na wzór niemieckich RE) z pociągami pokonującmi trasy rzędu 80-250km, z nieco większą ilością postoi niż obecnie TLK i z honorowaniem wszystkich ofert regionalnych oraz jakąś ofertą na wzór niemieckich biletów landowych, oraz także może na wzór niemiecki jakąś ofertą dla rodzin (tam dzieci jadą gratis)
2014-11-16 13:43:12 Autor: Sołtys
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Problem NIE w tym, że dziś nie da się kupić przez Internet biletu na Pendolino. Problem w tym, że dziś nie da się kupić przez Internet absolutnie ŻADNEGO biletu na ŻADEN pociąg PKP Intercity !!!

Moje szczere GRATULACJE !
2014-11-16 13:55:43 Autor: bdb
---.unknown.vectranet.pl
Może to "SKANDALIKOMPROMITACJAAFERA", ale fakt jest taki, że na chwilę obecną na "start" Pendolino wykupiono praktycznie wszystko w promocji co się dało. Dla normalnych klientów, którzy będą chcieli kupić bilet normalnie przed wyjazdem w kasie lub w automacie - nic nie zostanie, jak tak dalej pójdzie. Chyba, że promocja za 650+cena biletu na pokładzie.

A tak niektórzy pisali, że nikt do tego złomu nie wsiądzie.
2014-11-16 13:57:02 Autor: wyjazd_na_zastepczy
---.internetia.net.pl
Kwintesencja PICu... Jak już się kieduś ludziom uda kupić bilet na "dziobaki", przyjdą w grudniu na peron, z wymarzoną miejscówką w ręku... I nic...wymarzną na peronie, bo będą... z powodu "problemów technicznych" pociąg Pendolino nie przyjedzie.
2014-11-16 13:58:02 Autor: AA
---.tktelekom.pl
Ja proponuję przekazać te pociągi na Dolny Śląsk i akurat by starczyło na obsługę trasy Węgliniec - Wrocław - Opole i Jelenia Góra - Wrocław - Opole. Przynajmniej na 80% w pierwszej a 50% na drugiej trasie mogły by poszaleć 160 km/godz. Kupowanie tak drogiej zabawki na ca 80 km to kpina, a pociąg nie jest wygodny.
2014-11-16 14:01:46 Autor: IM&ZB
---.dynamic.chello.pl
@kflik:
Zeby zrobic DSS ( na przyklad z Amadeusem) trzeba w ciagu 2 lat urzedowania w IC potrafic napisac SIWZ, a nie lakoniczne ogloszenie o przetargu, tylko po to zeby go anulowac.Potem posypac gruba kasa na " uslugi doradcze" cyganowi i mezowi slusznej zony...zeby finalnie opracowac cennik skladajacy sie 1200 stron,nie do wklepania przez ludzi z IC i nie do "przerobienia" przez obecny system sprzedazy. DSS made in Celej ma tyle wspolnego z profesjonalnym systemem,co onanizm z wyszukanym aktem seksualnym.Kreacji i polotu starczylo nareczne robotki:-)
2014-11-16 14:02:36 Autor: Kelnerskie nagrania
---.dynamic.gprs.plus.pl
Permanentna K...a Porażka. Pod K wstawić cokolwiek, np "kolejowa" ;-)
2014-11-16 14:09:02 Autor: zxc8372
---.phlapa.east.verizon.net
Tak wlasnie wyglada tzw;prestyz ICkow.Zenada.
2014-11-16 14:10:20 Autor: ech
---.toya.net.pl
A jak wygląda spawa z zakupem w automatach biletowych?
2014-11-16 14:13:37 Autor: M A R
---.15.248.59
@wyjazd na zastepczy...
Kwintesencja PICu... Jak już się kieduś ludziom uda kupić bilet na "dziobaki", przyjdą w
grudniu na peron, z wymarzoną miejscówką w ręku... I nic...wymarzną na peronie, bo będą... z
powodu "problemów technicznych" pociąg Pendolino nie przyjedzie.

i po chwili:

Idzcie do domu. O podstawieniu Pendolino wydamy osobny komunikat.
2014-11-16 14:14:39 Autor: Kflik
---.silesialan.eu
@IM&ZB

ten cały system przetargowy też czasem utrudnia...w prywatnej firmie gdzie nie ma przypisu by zrobić przetarg mogliby dzięki temu zrobić takie rzeczy szybciej, sprawniej, lepiej....no ale rozumiem tez powody, że te przetargi muszą być....
2014-11-16 14:20:22 Autor: Kflik
---.silesialan.eu
@bdb

"wykupiono w promocji wszystko co się dało"
masz na mysli wszystkie miejsca z promocji łącznie ze zniżką 10% (też ma byc limitowana)
czy po prostu te 5% (20 miejsc) za 49zł (i to może jeszcze przez studentów którzy płacą połowę tego;)
Że 49zł to dobra cena to każdy mówił, że te bilety będą w praktyce nie do zdobycia bo zawsze wykupione to też każdy mówił.
Gdyby wszystkie bilety (choć tylko poza szczytem) był w tej cenie to Pseudolino było by BARDZO popularne
UWAGA! Te 50zł to cena za bilet (także tuż przed wyjazdem!! w Czechach (i nie mają tam kary 650zł)
Więc DLACZEGO u nas cena maks to nie może być np. 75zł? Co zrobić by to było możliwe?
Gdyby u nas masło były 3 razy droższe w Czechach to pewnie byłyby analizy dlaczego tak jest,
czemu nie ma takich analiz w przypadku Pendolin?
(zwłaszcza, ze to nasze jest gorsze: bez przechylnego pudła i ciaśniejsze (układ siedzeń 2+2 a nie 2+1)
2014-11-16 14:48:13 Autor: arrivederci
---.adsl.inetia.pl

arrivederci
A po co przetargi? Sami nie mogą nic już zrobić?

A co do biletów - to na co bilety, jak nie wiadomo czy beztitliono w ogóle wyjedzie?
2014-11-16 14:50:37 Autor: Klak
---.play-internet.pl
Kurcze, ten Celejewski to się jeszcze rozpije. Znów się coś nie udało?
2014-11-16 14:52:06 Autor: Tubylec
---.dynamic.gprs.plus.pl
Iza Zula Bomba czy jak to tam lecialo:-)
Masz racje, jak zwykle, jednak jest jeden promyk nadziei. Ze jest to kolejny krok, byc moze ostatni, ze pan C. i spolka wyleca na zbity pysk.
I tego sie trzymam z radoscia mimo paskudnych wiesci w tym szarym dniu...
2014-11-16 14:57:59 Autor: mix
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
@ Tubylec: marne Twoje nadzieje. On jest nieusuwalny jak Lenin na Placu Czerwonym.
2014-11-16 15:01:08 Autor: H.
---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Miały być bilety Super PROMO. Mamy zaś SuperKomPROM-itację!
Panie C. - na całym świecie ludzie przy takich porażkach dobrowolnie odchodzą ze stanowisk...
2014-11-16 15:05:55 Autor: Karolina30
---.opera-mini.net
Może Karnowski z Celejewskim zgłoszą się do pani Wasiak o super premię? A jeśli nie to pewnie i tak ją dostaną. W końcu dokonali "sukcesu" pt. DSS. Ręce opadają. Nowa, bankowa jako$ć
2014-11-16 15:07:25 Autor: Pendlinek
---.97.198.177
Trwa PICowanie na całego.
Szukają frajerów.

Gdańsk - Kraków na 21 grudnia - cena lotu 114 zeta.
Na pociąg zapomnij - nie można kupić - na jakikolwiek.

Celejewski & s-ka mają się dobrze.
Jakie kwoty nagród pobrali za swój niewypał?
2014-11-16 15:12:32 Autor: komunikat
---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Komunikat ze strony IC godz. 14.56 (ctrl+c, ctrl+v):
===========================================
Pamiętaj! Przerwa technologiczna w systemie e-IC 23:30 - 1:00
Zakup biletów w tym czasie jest niemożliwy.
===========================================
PAMIĘTAJ !!! NIE ZAPOMNIJ !!!
KUŹWA, nawet sensownego komunikatu nie potrafią sklecić.
Kury szczać prowadzić a nie koleją zarządzać panowie.
NIE ZAPOMNIMY !!!
2014-11-16 15:15:02 Autor: adam1234
---.adsl.inetia.pl
Ja jestem ciekaw jednego, czy prezes tego niewypału w ogóle dziś jest w jakimkolwiek sztabie kryzysowym - tzn. w siedzibie firmy i na bieżąco stara się monitorować pracę swoich podwładnych...

ktoś coś wie na ten temat?
2014-11-16 15:21:35 Autor: Pendlinek
---.97.198.177
Przecież dziś niedziela w dodatku trwa cisza wyborcza - co się tam Celejewski & s-ka jakimiś pirdołami będzie zajmował...
Kasa za niewypał przytulona?
Przytulona.
Więc o co biega?
2014-11-16 15:27:01 Autor: Atrem
---.dynamic.chello.pl
Rozebrać CMK i odsprzedać pendolino. Skończyć ten cyrk z jazdą przez pola i lasy kolei pasażerskiej.
2014-11-16 15:32:08 Autor: adam1234
---.adsl.inetia.pl
Olejcie PIC, przecież ten model biznesowy a la Celejewski sprowadza się do tego, aby wszystko zaorać...

skorzystajcie z PR ich strona działa: https://www.biletyregionalne.pl/ i oferują adekwatne do zarobków zwykłych ludzi w Polsce ceny przejazdów

może jeździ się tymi PR-ami dość przaśnie, może nie zawsze jest to wagon z przedziałami (dzięki PKP i tym naszym marnym politykom zresztą, którzy za...yebali z ówczesnych PR wszystkie pospiechy), ale nadal to działa

nie żebym pracował w PR-ach, ale od kilku lat wqrwia mnie polityka PIC-u i tych klakierów na forum, którzy rajcują się luksusem na CMK
2014-11-16 15:40:57 Autor: przeor
---.adsl.inetia.pl
W odpowiedzi na post vlak:
"Tego rodzaju problemy zdarzały się i lepszym, zachodnim kolejom. Tylko że one w podobnej sytuacji, bo uruchomieniu sprzedaży, w ramach przeprosin dla klientów wprowadzały dodatkową pulę biletów w promocyjnych cenach. Czy PKP IC zrobi tak samo? Bo jeżeli nie, to mamy osiągnięte dwa cele:
1) Pierwsze ośmieszenie spółki w bardzo ważnym momencie, gdy na potknięcia wokół Pendolina czekają wszystkie media;
2) Przekonanie klientów, że jedynym pewnym i co za tym idzie podstawowym kanałem sprzedaży są kasy. Zdaje się, że strategia miała być inna?
I, jak słusznie napisano wyżej, dziś mamy niedzielny szczyt przewozowy i na braku sprzedaży internetowej nie na Pendolino za miesiąc, ale na wszystko tu i teraz, też PKP IC straci.
Argumentacja, że to dużo pracy jest dziecinna - pierwszym słowem, które powinno paść z ust rzecznika spółki jest "Przepraszam"."
Kiedy i jakiego rodzaju problemy zdarzały się kolejom zachodnim ? Głupstwa opowiadasz. Poza tym TGV od początku (od 27.09.1981 r - to już ponad 33 lata temu) kursowały z prędkością 270 km/h
2014-11-16 15:54:31 Autor: Pendlinek
---.97.198.177
Bo Polska to "mocarstwo" kolejowe.
Po 37 latach od otwarcia CMK, po kilkunastu latach beznadziejnej dłubaniny - PIColino - głupkowaty, plastikowy pociąg "rozpędzi' się do 200 km/h na 20-30 kilometrach tejże linii po to aby docelową prędkość 200 km/h na całej długości tejże linii osiągnąć za xx lat.
Rewelacja ...
2014-11-16 16:03:13 Autor: max2
---.dynamic.chello.pl

max2
"Naszym priorytetem jest sprawna obsługa w kasach"- szkoda tylko, że na większości stacji kas już nie ma.
2014-11-16 16:21:32 Autor: Coh
---.alfanet24.pl
...sprzedaż internetowa nie działa zupełnie...-aż szkoda czasu na komentarze...
2014-11-16 16:25:01 Autor: HCUT
---.dynamic.chello.pl
Czcigodny Panie C.
Trzeba było z Centrali zwolnić więcej ludzi z poprzedniej ekipy, a przyjąć więcej blondynek i innych im podobnych ze wszystkich zawodów świata - wtedy by się nic nie wysypało!

Swoją drogą, panie C., jak mają kupić bilety na twoje Pendolino ludzie z miejscowości, gdzie zamknąłeś kasy i wyrzuciłeś kasjerki? Możesz to wyjaśnić skoro takie mądre rady dajecie ludziom? A może mają przez ciebie jechać przez pół województwa po bilet?!
2014-11-16 16:27:36 Autor: Kflik
---.silesialan.eu
@max2

ale pewnie dla "nich" kolej to Kraków, Warszawa, Wrocław, Poznań, Gdańsk...tam kasy jeszcze są. Innych miast właściwie nie chcą i do niczego potrzebują - byle dotacja była.
2014-11-16 16:43:31 Autor: AdamB
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przed godziną byłem na Dworcu Centralnym w Warszawie - w kasach sprzedają jedynie bilety na obecnie odjeżdżające pociągi i to bez miejscówek, bo system nie działa. Biuro IC w hali dworca - to samo. Biletomaty na dworcu wszystkie wyłączone. Więc to nie tylko pojedyncze problemy w kasach w Szczecinie.
2014-11-16 16:55:03 Autor: p
---.dynamic.chello.pl
Ale o co chodzi stronka się ładnie mieni kolorami a , że potem wyskakuje coś takiego
http://www.intercity.pl/pl/site/o-nas/dzial-prasowy/utrudnienia/sprzedaz-biletow-pkp-intercity1.html to nic ważnego...
2014-11-16 17:19:13 Autor: Ramirez
---.chelm.mm.pl
Też przed chwila kupowałem bilet na TLk. I co?? bez miejscówek. Katastrofa w wykonaniu PKP IC.
2014-11-16 17:36:36 Autor: Q
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Coś mi się wydaje, że to taki zwiastun "sukcesu" który nastąpi w grudniu.
Mają rozmach bankomaty....
2014-11-16 17:47:55 Autor: KAZIU
---.radom.vectranet.pl
No i p...lino ruszyło........
2014-11-16 17:48:11 Autor: Głos z USA
---.hsd1.il.comcast.net
Polska to jeszcze dziki kraj, 100 lat za murzynami z poprawnie działającymi stronami internetowymi. Zresztą, nie wiele w Polsce można załatwić za pośrednictwem Internetu. W USA nie ma żadnego urzędu, gdzie się krząta jakiś petent. Wszystko załatwia się za pośrednictwem Internetu.
2014-11-16 17:51:38 Autor: Ziuta
---.static.ip.netia.com.pl
Według PKP IC
Sprzedaż ma ruszyć w niedzielę po 23, kiedy to zaczyna sie przerwa technologiczna, więc tak naprawdę bilet może uda się nabyć w poniedziałek po 1 w nocy.

GDYŻ OBECNIE TRWAJA TESTY SYSTEMU
2014-11-16 17:54:28 Autor: asder
---.radom.vectranet.pl
Nawet biletów nie umieją sprzedać, a ten złom pojedzie 200km/h? Klęska na wszystkich frontach, ale nowa pani minister infrstruktury, wywodzi się z tego posranego grona bankomatów, to wszysko zostanie po staremu. A powinni wszystkie zarządy odpowiedzialne za tą farsę wylecieć na zbity pysk. Paragraf 52 kodeksu pracy. Ach, zapomniałem. "menedżery" w PKP są na kontraktach, więc można ich pocałować co najwyżej.
2014-11-16 17:57:43 Autor: asder
---.radom.vectranet.pl
FARSA na kolei, FARSA w ministerstwie infrastruktury, FARSA w rządzie.. Wszędzie same lamusy.
2014-11-16 18:03:41 Autor: Ted Frendzel
---.adsl.inetia.pl
R.W. i inni - dalej chcecie budowy KDP w Polsce? Powtórzę po raz nty - zająć się głownymi liniami na 160 , innymi na 120 a regionalne na 100!!!
2014-11-16 18:20:53 Autor: stan
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Widocznie zrozumieli bo zwiali.
2014-11-16 18:25:29 Autor: wawadam
---.dynamic.gprs.plus.pl
Dzięki awarii systemu biletowego, PB bije rekordy popularności! Dziś bilety na wszystkie kursy popołudniowo-wieczorne na trasie Warszawa-Wrocław zostały wyprzedane. Jak tak dalej będzie wyglądał profesjonalizm w wydaniu PKPIC to podejrzewam, że liczba kursów zostanie zwiększona do 40 dziennie!

Przy okazji, maksymalna cena za bilet w czerwonym autokarze jest i tak niższa niż najniższa na pendo, czas jazdy często poniżej 5 godzin, działające gniazdko, wifi, rozsuwane fotele i poczęstunek.

Oby tak dalej PKPIC to przy okazji prywatyzacji jako pierwszy do zakupu Waszych padłolinko zgłosi się Brian Souter, który notabene posiada w swojej grupie także firmy kolejowe!
2014-11-16 18:37:35 Autor: Qqqqq
---.dynamic.gprs.plus.pl
W Sosnowcu także są problemy, brak miejscówek!
2014-11-16 18:50:06 Autor: Stanisław Bareja Celejewski
---.30.149.176.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Drodzy pasażerowie, uprzejmie informujemy, że najbliższe czynne kasy biletowe sprzedające bilety na pociągi Pendolino znajdują się w Bohuminie i w Ostrowie. Życzymy miłej podróży.
2014-11-16 18:50:59 Autor: Stanisław Bareja Celejewski
---.30.149.176.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Oczywiście w Ostrawie a nie w Ostrowie. W Ostrowie jest awaria.
2014-11-16 18:52:13 Autor: vlak
---.dynamic.chello.pl
Podobno nie działają nie tylko kasy, ale też terminale mobilne u drużyn konduktorskich. Gdyby ktoś mógł potwierdzić lub zdementować, to będę wdzięczny. PKP IC dalej kłamie (wszedłem specjalnie na ich profil na FB - jest ogólnodostępny i nie trzeba się logować), że bilet można kupić w kasie. Nie można kupić od kilku godzin, z krótką przerwą ok. 17, gdy podobno działało też E-IC. Również ta informacja jest niepotwierdzona.
2014-11-16 18:52:19 Autor: Marcin Celejewski
---.us.unmetered.com
Super Business Inteligence właśnie rozpoczął działanie. Od razu wzrosło zainteresowanie pasażerów moim super innowacyjnym kanałem dystrybucji. Jeszcze będziecie błagać i skomleć o bilety na EIC Premium!
2014-11-16 18:53:13 Autor: Przemek IC
---.xdsl.centertel.pl

Przemek IC
Nie mam wątpliwośći- cały zarząd PKP IC do dymisji, bezwzględnie. To są jakieś kpiny.
2014-11-16 19:00:34 Autor: Gulf
---.dynamic.chello.pl
Wiem. W Katarze na lotnisku trzeba kupować!!! Ha ha ha ha ha!!!! DZIADOSTWO...
2014-11-16 19:03:36 Autor: mix
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Następny komunikat powinien być taki: PKP IC - Przecież Kurna Pracujemy I Cwaniakujemy
2014-11-16 19:04:10 Autor: Olgierd_Jedlina
---.internetdsl.tpnet.pl

Olgierd_Jedlina
Za co dymisja? Się tylko coś PIC-u pokróliczkowało. System Sprzedaży miał być Dychawiczny, a nie Dynamiczny. Tylko ktoś się walnął w PałerPoincie na wczesnym etapie. Wszyscy to łyknęli - głupio było później odkręcać.
2014-11-16 19:05:13 Autor: Tubylec
---.dynamic.gprs.plus.pl
Tak mi sie marzy, ze ludzie bezposrednio pracujacy przy e-IC specjalnie sie nie wysilaja, zeby jak najdluzej nie dzialalo. Trzymam kciuki.
Kazda godzina padnietej strony, to godzina blizej konca p. C w IC.
A to mi poprawia humor, mimo iz potrzebuje biletu na 14.12 i to bynajmniej nie na Pendo.
2014-11-16 19:07:08 Autor: czy warto
---.play-internet.pl
Oj, a moze poprostu trzeba wcisnac przycisk "reset" w serwerach, aby ponownie uruchomic system rezerwacji?
2014-11-16 19:12:38 Autor: Czewiak
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Spokojnie, te pociągi będą jeździć przez 40 lat ,jeszcze zdążymy się nimi przejechać :) Jak przyjdzie sroga zima mogła by ruszyć lawina zwrotów a okresu świątecznego przedsprzedaż jeszcze nie obejmuje.
2014-11-16 19:19:47 Autor: Głos z USA
---.hsd1.il.comcast.net
Wykształceni informatycy wyjechali. Pozostali ci, po maturach z religii, a modły nad sprzętem nie działają. Nowoczesny pociąg, bez nowoczesnej sprzedaży. Hahaha.
2014-11-16 19:36:10 Autor: citizen a.s.
---.play-internet.pl
Już się zaczyna a nawet nie wyjechały w trasę hahaha
2014-11-16 19:39:28 Autor: scorpio
---.icpnet.pl
@Wielce Czcigodny Katarski Lotniku i Panie Rybotyku. Kończcie panowie i wstydu oszczędźcie. Zawieszenie systemu dziś, spóźnienia w grudniu na pendo, extra opłata w pociągu i może jeszcze pakiet prestiżowych "business inteligence yes yes yes galaktycznych" pluskiew dorzucicie do koszyka zwanego Pendolino? Nie kompromitujcie siebie i tego trupa zwanego PKP IC. Wielkość dotacji jest odwrotnie proporcjonalna do uruchamianych połączeń, dotowanie segmentu bogatych czyli EIC/IC/EIP, pluskwy na pokładzie pociągów, coraz więcej złomowanych wagonów i lokomotyw (lub sprzedawanych), coraz mniej pociągów TLK, w tym nocnych, coraz więcej kredytów przeznaczonych na bieżącą działalność. Można by tak co chwilę wymieniać.
2014-11-16 19:43:36 Autor: adam1234
---.adsl.inetia.pl
Czyżby Marcin Celejewski, prezes PIC-u jest na Jasnej Górze?
http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/3648420,czestochowa-siedem-tysiecy-kolejarzy-modli-sie-na-jasnej-gorze-zdjecia,id,t.html
2014-11-16 19:48:53 Autor: Pasażer właśnie kupujący bilet
---.158.217.143.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Drużyny także nie mogą sprzedawać z terminali. Właśnie przy mnie kierownik kombinuje w pociągu. Brak możliwości zalogowania.
2014-11-16 19:49:37 Autor: Via
---.centertel.pl
No i są pierwsze ofiary sukcesu, w IC mieli nadzieję, że uda się projekt Pendolino uwalić, a tu dociągneli do sprzedaży biletów.... wyrazy wspôłczucia.
2014-11-16 19:52:03 Autor: stan
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wroclaw zalatwili na "amen " albo turlac sie 6h przez Ostrow( i nie pewnie ) albo drogim wahadełkiem - ciekawi mnie dlaczego tylko jeden Opolanin jedzie i tak dlugo do warszafki ( (400km - 5.30 a kiedys przez Poznan 460km jechalo sie 5,03 ) .Przypomina mi to jak wprowadzno BGE - tez zmieniono Pomorzanina ( pewnie byl za tani)
2014-11-16 20:06:36 Autor: true
---.centertel.pl
To prawda .
2014-11-16 20:19:48 Autor: janusz kąkol
---.191.162.232
Od nowego rozkladu jazdy jeszcze gorszy rozklad jazdy na Bydgoszcz-Unisław-Chełmża...
2014-11-16 20:21:46 Autor: Coh
---.alfanet24.pl
... jest ciekawie...-Amerykańscy reżyserowie wykorzystali by tę sytuację do napisania scenariusza dobrego thriller`a...
2014-11-16 20:31:34 Autor: stan
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale co najciekawsze , ze PB jechalem w sobote rano z Mlocin do Wroclawia za 15 zeta i jeszcze bułkę dostalem i ciasteczko( nie jeden za ta cene nawet ostatnie 5 km pieszo by szedł) - troche chyba idą' po bandzie'.
2014-11-16 20:31:47 Autor: Dziób Inteligencji Biznesowej
---.dynamic.chello.pl
Nic się nie stało, Dziobaki , nic się nie stało! PolskiemuBusowi też na początku system padł, jest po prostu ogromne zainteresowanie. Przejechać się Dziobakiem - to przepustka do lepszego życia, do świata luksusu, prestiżu, spełnienia... Misia Ministra o nas dba, ja się czuję bezpieczny i dodziobany. Znowu chcecie (celowo?) zapomnieć że nawet DB i SNCF nie mają swojej Business Intelligence? Przed wojną Polacy byli dumni z PKP, teraz też będą, może nawet już są? Kolej prestiżowa i narodowa - czego do szczęścia chcieć więcej?
2014-11-16 20:33:29 Autor: what_A_shame
---.toya.net.pl
To się nazywa DYNAMICZNY SYSTEM SPRZEDAŻY! Dynamika przerosła oczekiwania i rzeczywistość.
2014-11-16 20:41:20 Autor: Głos z USA
---.hsd1.il.comcast.net
W odpowiedzi na post adam1234:
"Czyżby Marcin Celejewski, prezes PIC-u jest na Jasnej Górze?
http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/3648420,czestochowa-siedem-tysiecy-kolejarzy-modli-sie-na-jasnej-gorze-zdjecia,id,t.html"
@adam1234


Biedni ci skołowani kolejarze. Myślą ze jakieś modły do emeryta z siwą brodą, i mączy wyrób z zawartością 100% Boga im pomoże. Nikt ich nie uczył, ze tylko rzetelną pracą, dochodzi się do celu. Zabawę mają przednią, a skończą biednie, o ile dotrwają do emerytur?.
2014-11-16 20:45:45 Autor: xzy123
---.play-internet.pl
No cóż spektakularna porażka. Było tyle czasu na wdrożenie, integracje i testy obciążeniowe. A wyszło jak wyszło...
2014-11-16 20:48:01 Autor: Cojest
---.dynamic.chello.pl
Do godziny 9 sprzedano blisko 3 tys. biletów, z czego znaczną pulę na pociągi kategorii Express InterCity Premium (Pendolino).

Nieźle!
2014-11-16 20:49:04 Autor: stan
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
cd

i jeszcze na dodatek w grudniu bedzie przejezdna s8 .
2014-11-16 21:01:23 Autor: mishek
---.centertel.pl
@tubylec

Tez czekam aż uslysze.... BAM! "Rada Nadzorcza w dniu XX.XX podjęła decyzję o odwołaniu Prezesa oraz Członka Zarządu ds Finansowych. Tymczasowe obowiązki przejmie P.O (wpiszcie sobie kogokolwiek)". :-))))))))
2014-11-16 21:06:35 Autor: Głos z USA
---.hsd1.il.comcast.net
W odpowiedzi na post Cojest:
"Do godziny 9 sprzedano blisko 3 tys. biletów, z czego znaczną pulę na pociągi kategorii Express InterCity Premium (Pendolino).

Nieźle!"
@Cojest

Przeciętny pasażer nie korzystający z kolei, nawet nie wie, kiedy i jakie pociągi wyjadą na daną linie?. Sprzedaż w pierwszych dniach będzie wysoka. Bo 95% mikoli kolejowych już czeka z aparatami i kamerami. Zarejestrowani na YouTube czekają by dać linka do ich przejazdu. Po za tym, zbliża się szczyt przewozowy świąteczny. Poczekajmy z wynikami, na przyszły rok.
2014-11-16 21:07:51 Autor: vlak
---.dynamic.chello.pl
Obawiam się, że się nie doczekacie. Czy raczej nie doczekamy, bo też uważam, że taki dzień powinien dawno nastąpić. Jeżeli system do jutra rana się podniesie, to sprawa zostanie zamieciona pod dywan - dziś wieczorem i jutro media będą już się zajmować wyborami i niczym więcej. Będzie, że nastąpiła awaria i tyle. Awarie się zdarzają.

A swoją drogą, czy dobrze rozumiem, że rzeczniczka PKP IC od czterech godzin nie odpowiedziała redakcji RK w sprawie braku możliwości sprzedaży biletów w kasach?
2014-11-16 21:13:54 Autor: dan
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Z jednej strony sukces, bo jednak kilka tysięcy na 14-15 grudnia sprzedane na to Pendo, ale z drugiej..
No przepraszam. DZIŚ dopiero robicie testy systemu sprzedaży, co rozłożyło na łopatki wszystkie kanały sprzedaży? Dobrze się czujecie? Dział IT do wywalenia na zbity pysk.
2014-11-16 21:13:58 Autor: sebek
---.play-internet.pl
kasy kolei mazowieckich tez nie sprzedaja biletow na tlk
2014-11-16 21:22:48 Autor: rider
---.dynamic.chello.pl
@sebek

bzdury opowiadasz.
2014-11-16 21:24:58 Autor: Wybory2014
---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
PO przegrało wybory samorządowe. Oby przegrało na wiosnę parlamentarne i tacy ludzie jak dzisiaj w spółkach kolejowych, co zarabiają po kilkadziesiąt tysięcy złotych, bo obeszli ustawę kominową, w moment odejdą.
2014-11-16 21:48:41 Autor: głos z IC
---.play-internet.pl
Jest jeden mały pozytyw w całym tym zamieszaniu - może ktoś się obudzi i spowoduje odwołanie tej trójcy partaczy: Celejewski, Hordyński i Rybotyk. Co jeszcze mają spartolić, aby ich wylano na zbity pysk? Pracownikom IC jest wstyd za taki Zarząd, a średnia kadra kierownicza jest zastraszona. Czy ktoś nam wreszcie pomoże? Ludzie chcą pracować, mają pomysły i kompetencje, ale wszystko kasuje bezczelna klika dekadentów w kierownictwie Spółki. Jebać, karać, nie nagradzać, doceniać tylko zaufanych kolesi. Do dupy z tym Zarządem!!!
2014-11-16 21:55:28 Autor: Kflik
---.silesialan.eu
@głos z IC

pomysły typu brak możliwości zakupu biletu w pociągu, nawet jeśli są miejsca,
i kara 650zł są tak bzdurne, że zarząd właśnie robi to co ma robić? To by znaczyło, że jedyny sposób by ich zmienić to zmienić partię rządzącą.
2014-11-16 21:58:21 Autor: galaktyczny busiarz
---.opera-mini.net
Glos z USA:

Gdy twoja amerykanska przyleci do PL i zobacza caly ten burdel jaki w tym kraju panuje, bedziesz mogl byc dumny z siebie (ze wyjechales) i wstydzic sie za caly kraj
2014-11-16 21:59:35 Autor: Kryniczanin
---.181.187.101.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Kryniczanin
W normalnym kraju jutro by poleciały głowy:Prezes, zarząd i RN PKP IC, PKP SA, Maria Wasiak, i jej promotorka Ewa Kopacz
2014-11-16 22:01:14 Autor: galaktyczny busiarz
---.opera-mini.net
Kflik:

A jaka inna partia zajmie sie na powaznie odbudowa kolei? PIS? A ile km tras kolejowych wyremontowano za rzadow Jarusia K.?
2014-11-16 22:03:05 Autor: Kryniczanin
---.181.187.101.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Kryniczanin
W odpowiedzi na post galaktyczny busiarz:
"Kflik:

A jaka inna partia zajmie sie na powaznie odbudowa kolei? PIS? A ile km tras kolejowych wyremontowano za rzadow Jarusia K.?"
Porównaj modernizację linii nr 1 za pis czyli najszybsze tempo w dziejach modern w PL do tego co PO robi na 1 od 2011 do dziś.
2014-11-16 22:07:05 Autor: mmm
---.free.aero2.net.pl
Dziwne, że w ferworze jadu zawistnych polaczków nikt jeszcze nie napisał, że z dniem 30 listopada leci oferta "weekendowa biletomania" na pociagi TLK. To jest dopiero piękny strzał w kolano.
2014-11-16 22:09:32 Autor: Dziobek
---.dynamic.chello.pl
Żaden PiS nic nie zmieni, przecież to już było wiele razy przerabiane. W Warszawie dotąd się trzęsiemy po rządach Lecha K. Kto coś zmieni? Starych na nowych. A przecież zadanie wydaje się być łatwe, jest tak beznadziejnie że wiele zmieniać nie trzeba. Przykład Lublina i wybranego w pierwszej turze prezydenta Żuka to pokazuje - zrobił niby oczywiste sprawy, trolejbusom się poprawiło, i ponad 60% poparcia. No chyba że wygra nowa partia Pociągi i Szkot (PiS New Generation) - wtedy to chyba nawet Robert byłby za?
2014-11-16 22:13:03 Autor: Krzysztof
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
0. intercity.pl nie działa od rana.

1. Warszawa - Bydgoszcz - bilet wypisany ręcznie przez panią konduktor. Oczywiście terminale nie działają. Kartą zapłacic nie mozna. Na moją uwagę że chyba sromota bo trzeba sobie poprzypominac te tabelki z odległościami i kursami - smutne potwierdzenie. .Niestety, 165 za 1 do Bydgoszczy to gruba przesada. Więcej tak nie pojadę. Do Wrocka 1 kosztuje 171, a odległość 75% większa - przez Poznań.

2. Kflik - dobrze Ci świta - nie chodzi o to, żeby działało, tylko o coś innego. Po owocach ich poznacie. Nie oceniaj swoja miarą, bo jestes za uczciwy i za rozsądny - niepotrzebnie sie tylko frustrujesz.

3. Co narzekać na system do biletów. Na trasie KASZUBa do Bydgoszczy według infopasażera powinna być stacja Byd. Główna Towarowa GT.
Nie ma jej ani w praktyce - od razu była Główna, ani w teorii - nie można na infopasażer wynaleźc takiej stacji.

4. Ale burdel i nie dbanie o ludzi to przypadłość generalnie urzędniczo - państwowa. Przebudowywany dworzec bydgoski - nie ma gdzie kupić biletów autobusowych. A pan kierowca w autobusie - nie ma wydać. A na żądanie biletu za 4.20 - on takiego nie zna. Jemu dali tylko ulgowe po 1,50. I może mi z dwóch po 1,50 złożyć jeden za 3.00.
Podejrzewam przekręt - na dotację - pasażer płaci 3.00 w sumie, a dotacja od gminy na nastepne 3.00 na dziecięce bilety leci. Zmowa musi sięgać szeroko - aż po kontrolerów.

Powoli przestaję sie denerwować, tylko smutno się robi.
I żal - że nie można jednemu z drugim zasłużenie przyp....ć za niedbalstwo, lenistwo i lekceważenie. Pobiję bydle a będę odpowiadał jak za człowieka.
2014-11-16 22:13:55 Autor: Tubylec
---.dynamic.gprs.plus.pl
mmm: a skad mamy wiedziec, ze leci? Tylko intuicja podpowiada, ze to znika..
Strona wciaz nie dziala, jeszcze z dobe tak i bedzie naprawde dobrze, juz nic nie powstrzyma od wywalenia tej holoty. Tym bardziej, ze PIS wygral, wiec beda ruchy pod publiczke, mam nadzieje...
2014-11-16 22:14:50 Autor: galaktyczny busiarz
---.opera-mini.net
To kolega Kflik powinien zalozyc partie!
2014-11-16 22:21:54 Autor: Kflik
---.silesialan.eu
@ Dziobek

To nie o to chodzi by jakakolwiek (inna niż obecna) partia coś zmieniła, tylko o to by obecnym podziekować.
Żeby był to znak, że są jakies granice szkodnictwa i błędów których nie można przeskoczyć. To ma być znak zrozumiały także dla tych którzy przyjdą po nich i im także należy dziękować jeśli będą działać tak źle.
Jeśli nie ma kary to wpadamy coraz bardziej w coś na wzór państwa mafijnego.
2014-11-16 22:24:55 Autor: siemens
---.dynamic.gprs.plus.pl

siemens
Polandia
2014-11-16 22:25:52 Autor: Małopolanin
---.116.200.90
W odpowiedzi na post Krzysztof:
"0. intercity.pl nie działa od rana.

1. Warszawa - Bydgoszcz - bilet wypisany ręcznie przez panią konduktor. Oczywiście terminale nie działają. Kartą zapłacic nie mozna. Na moją uwagę że chyba sromota bo trzeba sobie poprzypominac te tabelki z odległościami i kursami - smutne potwierdzenie. .Niestety, 165 za 1 do Bydgoszczy to gruba przesada. Więcej tak nie pojadę. Do Wrocka 1 kosztuje 171, a odległość 75% większa - przez Poznań.

2. Kflik - dobrze Ci świta - nie chodzi o to, żeby działało, tylko o coś innego. Po owocach ich poznacie. Nie oceniaj swoja miarą, bo jestes za uczciwy i za rozsądny - niepotrzebnie sie tylko frustrujesz.

3. Co narzekać na system do biletów. Na trasie KASZUBa do Bydgoszczy według infopasażera powinna być stacja Byd. Główna Towarowa GT.
Nie ma jej ani w praktyce - od razu była Główna, ani w teorii - nie można na infopasażer wynaleźc takiej stacji.

4. Ale burdel i nie dbanie o ludzi to przypadłość generalnie urzędniczo - państwowa. Przebudowywany dworzec bydgoski - nie ma gdzie kupić biletów autobusowych. A pan kierowca w autobusie - nie ma wydać. A na żądanie biletu za 4.20 - on takiego nie zna. Jemu dali tylko ulgowe po 1,50. I może mi z dwóch po 1,50 złożyć jeden za 3.00.
Podejrzewam przekręt - na dotację - pasażer płaci 3.00 w sumie, a dotacja od gminy na nastepne 3.00 na dziecięce bilety leci. Zmowa musi sięgać szeroko - aż po kontrolerów.

Powoli przestaję sie denerwować, tylko smutno się robi.
I żal - że nie można jednemu z drugim zasłużenie przyp....ć za niedbalstwo, lenistwo i lekceważenie. Pobiję bydle a będę odpowiadał jak za człowieka."
Stacja, a właściwie grupa Bydgoszcz Główna Towarowa występuje na trasie Kaszuba. Grupa towarowa znajduje się (oś) w km 369,148 linii nr 131 (1,162 kilometra od osi stacji Bydgoszcz Główna) :)
2014-11-16 22:26:38 Autor: Kflik
---.silesialan.eu
@galaktyczny busiarz
nie mam zamiaru wchodzić do tego pokoju wzajemnego obrzucania się błotem.
Poza tym podejrzewam, że uczciwsi nie mają szans w starciu z machinami partyjnymi i mediami wielbiącymi "Swojaków".
(każde ma jakąś swoją "ulubioną" partię).
Natomiast dziennikarze w tym kraju zazwyczaj zajmują się "tworzeniem opinii publicznej" czyli tłumaczeniem jak należy daną sytuację rozumieć
- zamiast jedynie przedstawić fakty - maksymalnie neutralnie - i zostawić ocenę ludziom. No i wszędzie obcne szukanie sensacji.
2014-11-16 22:28:00 Autor: ALFred
---.dab.02.net
A JA PRZYTOCZE SLOWA PIOSENKI KABARETU TEY coprawda inne to byly czasy ale akorat do dzisiejszej sytuacji w PIC-U to pasuje:
"Wszystko tak pięknie na szkle wygadane, a w życiu mamy i tak przerabane!"
2014-11-16 22:31:30 Autor: galaktyczny busiarz
---.opera-mini.net
no i wlasnie to jest choroba tego kraju ze do klasy rzadzacej NIE CHCA nalezec ludzie ambitni ktorym jeszcze zalezy zeby nie walczyc z betonowa klika
2014-11-16 22:37:15 Autor: Marka
---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
"Aktualizacja 22.00

W biurze prasowym PKP IC dowiedzieliśmy się, że dziś już raczej nie będzie nowych komunikatów nt. sytuacji ze sprzedażą biletów"

No tak, wy w biurze prasowym IC idźcie już najlepiej spać. Przecież taka awaria, dezinformacje i chaos informacyjny to pikuś, nic się nie stało. Pokazaliście, że nie potraficie działać w warunkach kryzysu wizerunkowego, więc nic już po waszych komunikatach. Dobranoc.

A Biuro Wsparcia Klienta? Ktokolwiek słyszał, ktokolwiek wie...
2014-11-16 22:42:04 Autor: mix
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Marka: Business Intelligence poszedł spać. Trzeba się przygotować na ciężki poniedziałek. W końcu trzeba będzie złożyć podanie za pracę w nadgodzinach i to jeszcze w dniu wolnym od pracy.
2014-11-16 22:42:42 Autor: Tubylec
---.dynamic.gprs.plus.pl
A Jakub Karnowski to zyje?
Milczy jak zaklety, jak zwykle zreszta...
2014-11-16 22:56:30 Autor: D.
---.dynamic.chello.pl
@Tubylec

A co się będzie przemęczał? Biernie przemilczy ten chaos i kolejny miesiąc za 59 000 zł z kasy publicznej spółki. Przecież on niewinny, przecież to koleżka minister mu taką kasę zaproponował... Za tak małe pieniądze to co się będzie chłop narażał!
2014-11-16 23:05:05 Autor: galaktyczny busiarz
---.opera-mini.net
Wazniejsze pytanie brzmi dlaczego milczy Robert Wyszynski?

Akurat teraz jak nigdy potrzeba ostrego prokolejowego dziennikarza, ktory bedzie zadawac niewygodne pytania o przyszlosc kolei w Polsce politykom wszystkich partii
2014-11-16 23:13:48 Autor: JP
---.dynamic.chello.pl
Zwycięstwo PiS przykryje klapę Celejewskiego.

A ja zwracam uwagę na @głos z IC - aż żal, że takie opinie muszą się pojawiać. Widać, jak źle dzieje się w spółce i jak daleko pod dno komunikacji zabrnął prezes wraz z jego partnerami z PKP SA.

Flagowiec kolejowy tonie: dziewięciu dyrektorów wykonawczych w PKP IC i bodaj dwunastu dyrektorów wykonawczych w PKP SA nie pomogło. Dychawiczny - jak pisze Olgierd Jedlina - System Spierniczył Się. Na potęgę.

Teraz to już tylko trzeba czekać na ministra Warsewicza. Amen.
2014-11-16 23:45:27 Autor: Tubylec
---.dynamic.gprs.plus.pl
Robert milczy nie z wlasnej woli, pojawil sie na chwile niczym flash mob dac znac ze zyje. Co dalej z jego wkladem i pasja do kolei, czort wie. Wielka, wielka szkoda.
Ciekawe czasy.
Ja licze na moja intuicje i jednak p. C zostanie wywalony.
A mam doroslego i powaznego swiadka, ze przewidzialem wygrana z Niemcami, wiec ostatnio moja intuicja nie zawodzi.
Cuda sie zdazaja;-)
2014-11-16 23:46:28 Autor: Małopolanin
---.116.200.90
W odpowiedzi na post Kryniczanin:
"W normalnym kraju jutro by poleciały głowy:Prezes, zarząd i RN PKP IC, PKP SA, Maria Wasiak, i jej promotorka Ewa Kopacz"
Tak i od razu wszystkich pod sąd, a najlepiej pod ścianę. Opanuj się...
2014-11-16 23:47:21 Autor: Małopolanin
---.116.200.90
W odpowiedzi na post Tubylec:
"Robert milczy nie z wlasnej woli, pojawil sie na chwile niczym flash mob dac znac ze zyje. Co dalej z jego wkladem i pasja do kolei, czort wie. Wielka, wielka szkoda.
Ciekawe czasy.
Ja licze na moja intuicje i jednak p. C zostanie wywalony.
A mam doroslego i powaznego swiadka, ze przewidzialem wygrana z Niemcami, wiec ostatnio moja intuicja nie zawodzi.
Cuda sie zdazaja;-)"
Gdzie pojawił się Robert?
2014-11-17 00:00:49 Autor: Gheata_Sigiliu
---.4.ku-graz.chello.at
Panie Jacku, przecież można jeszcze zrobić ściepę narodową... i kupić bombę atomową... :-)
2014-11-17 00:15:47 Autor: Tubylec
---.dynamic.gprs.plus.pl
Malopolanin:
Tu sie pojawil, pod koniec komentow:
http://www.rynek-kolejowy.pl/54446/pendolino_nadzieje_i_ryzyka.htm

Pozniej jeszcze tez, ale usunieto jego wpis.

Tak wiec, wydrukowac, oprawic i powiesic nad lozkiem, poki jeszcze mozna:-)
2014-11-17 00:34:41 Autor: teolog
---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Czy wiecie dlaczego Katarzyna Aleksandryjska została patronką polskich kolejarzy?
Bo (cytat z Wikipedii):
..."cesarz skazał Katarzynę na śmierć po torturach; odstąpiono od łamania kołem po zniszczeniu narzędzia tortur przez anioła i wyrok wykonano przez ścięcie"...

Tia, nasi kolejarze też KOŁAMI niewiele potrafią zdziałać bo im anioł wszystko niszczy. jedyne co potrafią to ścinać... połączenia.
2014-11-17 00:42:35 Autor: Przemek
---.timplus.net
@ JP Nie wiem czy cokolwiek jest w stanie przykryć klęskę wizerunkową Celejewskiego. Ten człowiek sam powinien się podać do dymisji. Jeśli tego nie zrobi powinien zostać odwołany ze stanowiska jak najszybciej.
2014-11-17 00:53:57 Autor: Krzysztof
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wiedzieli ze bedzie porazka i specjalnie wybrali dzien. Wyborow.
2014-11-17 00:59:57 Autor: Głos z USA
---.hsd1.il.comcast.net
W odpowiedzi na post galaktyczny busiarz:
"Glos z USA:

Gdy twoja amerykanska przyleci do PL i zobacza caly ten burdel jaki w tym kraju panuje, bedziesz mogl byc dumny z siebie (ze wyjechales) i wstydzic sie za caly kraj"
@galaktyczny busiarz

Dokładnie!. Ale jestem typem człowieka, który brudy chowa pod dywan przed obcymi. Tak wiec moi amerykanie, nie wiele zobaczą tego syfu. Na pewno uniknę z nimi, przejazdu pociągiem z Okęcia na Centralny. Tam nie ma miejsca po drodze, by gdziekolwiek coś sprejem jeszcze dopisać. Syf, na każdym kroku. Mam miejsca gdzie ich zaprowadzę. Resztę nie pokażę, bo obciach jak ch...ra. Pewnie wchodząc do byle sklepu, będą zdziwieni cenami, 2x większe jak w USA, o cenie benzyny już nie wspomnę. Dziś 1 Galon benzyny (3,78 litra) kosztowała $2,75 dolara. Czyli taniej jak 1 Galon Mleka.


Garstka ludzi w Polsce poszła zagłosować. Bo wybory w Polsce tradycyjnie są w weekend, zamiast w zwykły dzień pracujący. W USA wybory są w zasadzie we wtorki, gdzie miliony ludzi chodzi glosować. Chodzą całe firmy, korporacje do wyborów, a później jest wspólny Lunch w zakładach pracy, i głosujących jest powyżej 85%. W Polsce ktoś obiecał światła na skrzyżowaniu, by dzieci bezpiecznie mogły przejść. Jeszcze inny inne cuda na kiju. A teraz podają która partia wygrała. Hahaha. A Kowalski dalej 1200 mocnych złotych na rękę, i tyle!!!.
2014-11-17 02:07:58 Autor: IM&ZB
---.dynamic.chello.pl
47 minut po standardowej przerwie technologicznej strona IC konsekwentnie milczy.Milczy od soboty.Swistaki siedza i wbijaja recznie dziesiatki tysiecy nowych cen do starego systemu.
Jakie koszty wizerunkowe zwiazane z porazka wdrozenia sprzedazy biletow na Pendolino ponioslo IC juz wiemy. Czas zapytac o wymierne straty zwiazane z brakiem mozliowosci zakupu biletow w zasadzie we wszystkich kanalach sprzedazy na najblizsze dni.
W jaki sposob PKP IC wytlumaczy Klientom, UTK i UOKiK brak dostepu do oferty Weekendowa Biletomania,ktora nie byla dostepna w sprzedazy w ten weekend? Strona www przewoznika nie zawierala komunikatu o zawieszeniu oferty w dniach 15 i 16 listopada. Tego sie nie obroni.To jest kpina z podroznych i zlamanie obowiazujacych przepisow przez przewoznika!
2014-11-17 04:45:27 Autor: Bolek USA
---.hsd1.fl.comcast.net
@Kolejarzyk z Jackowa,

Syfu jaki panuje w niektórych dzielnicach Chicago, z twoim Jackowem włącznie, nic nie przebije. O sporym prawdopodobieństwie dostania kulki w łeb już nie wspomnę.

Faktycznie, nie prowadź ich do żadnych sklepów, a zwłaszcza osiedlowych spożywczaków. Pogubią się widząc świeży chleb, owoce, warzywa, wędliny Przyzwyczajeni do śmieciowego żarcia z Walmarta, nafaszerowanego chemią i hormonami mogą się zatruć.

Nie prowadź ich też do lekarza, bo też się zdziwią że w Polsce można przyjść do przychodni z przeziębieniem i dostać za darmo poradę i receptę. Pomyślą sobie - facet wszystko zainscenizował, przecież u nas nawet za ten patyczek do sprawdzania gardła biorą 20 dolców, a za całą wizytę 200, potem jeszcze kolejne 50 za wykupienie leków.

a co do wyborów - ty jako nielegalny nie masz praw wyborczych, więc nie wiesz jak to w rzeczywistości wygląda, ale ci powiem, że wysoka frekwencja wynika przede wszystkim z szerokich możliwości głosowania przedterminowego - listownie lub w paru wybranych komisjach. W dniu wyborów głosuje tyle ludzi co w Polsce, a czasem nawet i mniej. Natomiast historie o "całych firmach chodzących do wyborów" to chyba pomyliłeś z opowieściami Józka stojącego, który ci relacjonował ostatnio jak poszedł z kumplami z budowy po flaszkę.
2014-11-17 06:07:33 Autor: M A R
---.15.248.59
Druga doba serialu "Z nami za darmo"

Jest 5:52 potrzebuje dwoch biletow na EIC do Wwy. Na stronie eIC znany komunikat: "Ze względu na trwające prace związane z wdrożeniem nowej oferty w internetowym systemie sprzedaży trwa przerwa technologiczna.
O terminie uruchomienia poinformujemy w osobnym komunikacie."

Walimy jak w dym na dworzec, prosto do pociagu. Po raz drugi pojedziemy za darmo. Czyli straty pkp IC na nas dwoch za dwa dni to jedyne 600 PLN.

Mamy nadzieje ze jakis Pan Prokurator sie zalapie na cos takiego i poprosi o opowiedzenia o dzialaniu na szkode wlasnej spolki. Jakis paragrafik z modrej ksiazki zatytulowanej "Kodeks Karny"
2014-11-17 07:19:54 Autor: aaa
---.133.40.85
prywatyzacja przewozow, konkurencja, prywatyzacja przewozow, konkurencja, prywatyzacja przewozow, konkurencja, prywatyzacja przewozow, konkurencja...
2014-11-17 08:02:26 Autor: aaa
---.133.40.85
"Mamy jedynie bardzo cząstkowe wyniki. Być może serwer był źle skonfigurowany". To PKP Intercity? Nie, nie. To Panstwowa Komisja Wyborcza.
Rozwiazalem zagadke problemow ze sprzedaza biletow. Po prostu PIC sprzedaje bilety przez ten sam serwer, na ktorym PKW liczy glosy.
2014-11-17 09:44:11 Autor: mad
---.static.ip.netia.com.pl
Najlepsze w tym wszystkim jest to, że jednak ktoś tymi pociągami chce jeździć.
2014-11-17 16:38:11 Autor: cargulec
---.dynamic.chello.pl
towarem jak zablokujesz dziobaka na głównych w ŁAZACH to podobno jesteś do zwolnienia...............
2014-11-18 00:29:21 Autor: Dziobię - więc jestem
---.centertel.pl
@JP:

I pomyśleć, że to łosie, ale i leszcze ludziom zgotowali taki los...
2014-11-20 12:52:40 Autor: taniwypad.pl
---.static.chello.pl
http://www.taniwypad.pl/2014/11/20/tanie-bilety-lotnicze-nad-morze-warszawa-gdansk-za-71-pln-w-obie-strony-pendolino-na-kolanach/
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Pasażer
PARTNER DZIAŁU


KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 07/2018
NUMER 07/2018
W siódmym tegorocznym numerze miesięcznika publikujemy raport na temat kolei regionalnych. Oprócz tego w numerze m. in. duża analiza fuzji Siemensa z Alstomem. Ważne informacje dotyczące planowanej modernizacji linii średnicowej w Warszawie i analiza modelu rozwoju, który przyjął Newag. To jednak przede wszystkim numer jubileuszowy, w którym świętujemy nasze piętnastolecie. Dlatego w miesięczniku można znaleźć unikatowe zdjęcia i materiały podsumowujące minione 15 lat – zarówno w Redakcji, jak i w branży. 

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.