Partnerzy serwisu:
Infrastruktura

Spore problemy z ruchem pociągów w Warszawie [aktualizacja]

Dalej Wstecz
Partnerzy działu

Strunbet
Multiconsult Polska
Aste
Transcomfort
CLIP Group
Euroterminal Sławków
Torhamer
Sultof

Data publikacji:
16-09-2022
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
rynek kolejowy

Podziel się ze znajomymi:

INFRASTRUKTURA
Spore problemy z ruchem pociągów w Warszawie [aktualizacja]
fot. MS, Rynek KolejowyStacja Warszawa Zachodnia
Po godzinie 6 rano PKP Polskie Linie Kolejowe poinformowały o zmianach w kursowaniu pociągów na Warszawskim Węźle Kolejowym, po uszkodzeniu kabla na Warszawie Zachodniej.

– Służby techniczne naprawiają uszkodzony przez wykonawcę modernizacji stacji Warszawa Zachodnia kabel urządzeń sterowania ruchem kolejowym. Są zmiany w kursowaniu pociągów w obrębie Warszawskiego Węzła Kolejowego. Odwołana została część pociągów. Zmiany w rozkładzie mogą sięgać około 30 minut i dotyczą składów aglomeracyjnych, regionalnych i dalekobieżnych – napisał Karol Jakubowski z biura prasowego PKP Polskich Linii Kolejowych.

– Informacje o zmianach są na bieżąco przekazywane na stacjach i przystankach oraz na stronie Portal Pasażera. Przewoźnicy wprowadzili wzajemne honorowanie biletów – dodaje. O zakończeniu problemów z prowadzeniem ruchu zarządca poinformuje.

Aktualizacja [godzina 12:15]. PLK przywróciły rozkładową jazdę pociągów w Warszawie

O godzinie 11:20 służby PLK przywróciły rozkładową jazdę pociągów na Warszawskim Węźle Kolejowym. Przyczyną zmian była awaria starego kabla na stacji Warszawa Zachodnia. Po wymianie na nowy możliwe było przywrócenie jazdy pociągów zgodnie z rozkładem.

Ruch pociągów stabilizuje się. Mogą występować jeszcze zmiany w rozkładzie jazdy spowodowane poranną awarią. Informacje o zmianach są na bieżąco przekazywane na stacjach i przystankach oraz na stronie Portal Pasażera.
Partnerzy działu

Strunbet
Multiconsult Polska
Aste
Transcomfort
CLIP Group
Euroterminal Sławków
Torhamer
Sultof

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5