NUMER 06/2022
NUMER 06/2022
Temat numeru:
Logistyka między Polską a Ukrainą
szukaj
Śledź nas:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!

Rośnie punktualność Kolei Śląskich

| KŚ / ms, Rynek-Kolejowy.pl 16.03.2015 111

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2015-03-16 11:52:36 Autor: pinokio
---.adsl.inetia.pl
Te wszystkie raporty o punktualności to ściema... bo nie są rozgraniczane przyczyny opóźnień.
A są przynajmniej 3 podstawowe grupy
1 wina przewoźnika
2 wina plk
3 niezależne ... czyli wypadki albo wtórności po innych przewoźnikach

I chwalić się można ograniczeniem opóźnień powstałych z własnej winy...
1 kwartał nie było robót jest wysoka punktualność ale teraz startują zamknięcia na odcinku Gliwice Częstochowa ... momentami będą w 3 miejscach naraz ... i całe przechwałki można wrzucić do kosza
2015-03-16 13:08:03 Autor: kolej moj miłość
---.toya.net.pl
@pinokio
Czy dzisiaj w szkole nie uczą czytać ze zrozumieniem? W artykule dokładnie (procentowo) opisane są te trzy podstawowe przyczyny opóźnień.
2015-03-16 13:28:52 Autor: Korrek
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
@kolej moj miłlosc

Ale przecież na tym polega zasada komentowania na tym portalu. Piszesz co wiesz, albo co ci się wydaje, że wiesz. A nie musi to mieć nic wspólnego z rzeczywistością albo komentowanym tekstem.
2015-03-16 15:03:37 Autor: njuk
---.play-internet.pl
Rośnie, bo tras i pociągów coraz mniej! Rośnie też, bardzo dynamicznie wszechobecny brud pociągów. Jeszcze trochę, a przez szyby nie będzie już nic widać, a na pudłach nie doszukamy się niebieskiego koloru!
2015-03-16 15:23:57 Autor: sb
---.dynamic.gprs.plus.pl
Pokażcie real foto Elfa czy Impulsa - z zewnątrz brud okropny...
2015-03-16 16:36:46 Autor: kość
---.play-internet.pl
@kolej moj miłlosc

To nie wiesz, że nie uczą?!
Dzisiaj uczą rozwiązywać testy egzaminacyjne.
2015-03-16 16:46:15 Autor: wojtus
---.183.145.29.dsl.dynamic.t-mobile.pl
"Ze wszystkich naszych opóźnień średnio tylko co piąte opóźnienie wynika z naszej przyczyny. Jest to efekt przede wszystkim usterek taboru, w większości starszych jednostek EN 57""

to dalej je wypożyczajcie niekompetentni idioci. najgorsza spółka kolejowa w kraju.
2015-03-16 18:15:19 Autor: scorpio
---.icpnet.pl
W odpowiedzi na post wojtus:
""Ze wszystkich naszych opóźnień średnio tylko co piąte opóźnienie wynika z naszej przyczyny. Jest to efekt przede wszystkim usterek taboru, w większości starszych jednostek EN 57""

to dalej je wypożyczajcie niekompetentni idioci. najgorsza spółka kolejowa w kraju."
EN57 jest tak prosty w obsłudze, że tam się nie ma co zepsuć. Goryl by się nauczył jazdy. Inna sprawa, że przesiadka z Elfa na kibla kończy się dla maszynisty defektem bo inaczej się jeździ taborem nowoczesnym o dobrym przyspieszeniu a inaczej starym o słabszym.
2015-03-16 22:45:54 Autor: okokc
---.dynamic.gprs.plus.pl
Co tu dużo gadać; trzeba przyznać że jest lepiej pod tym względem niż rok temu.
2015-03-17 10:37:34 Autor: azofoska
---.84.246.233
Jaka punktualność??? Dziś znowu spóźnił się pociąg z Częstochowy do Gliwic w Zawierciu!!! Ktoś powie tylko 6 minut, ale w tym czasie autobus już odjechał i niestety do pracy znowu ktoś się spóźni....
W dupie z takimi kolejami.... aż strach pomyśleć jak będzie remont w 2016 z Zawiercia do Częstochowy.

Barany wprowadzają nowy rozkład i nie są w stanie dotrzymać czasów jazdy!!!
Totalna ignorancja pasażera....
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Pasażer
KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 06/2022
NUMER 06/2022
Najnowszy numer Rynku Kolejowego poświęcony jest logistyce pomiędzy Polską a Ukrainą, a szczególnie palącemu problemowi przewozu zbóż. Czy kolej jest w stanie wywieźć zbiory ze „spichlerza Europy”? Oprócz tego piszemy m. in. o problemach kolei w sezonie wakacyjnym, układzie węzła kolejowego CPK i drugim torze WKD. W numerze prezentujemy też najnowszy raport ZDG TOR; nie brakuje również ciekawych rozmów.

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.