Partnerzy serwisu:
Infrastruktura

Pracowity sezon na Koszalińskiej Kolei Wąskotorowej

Dalej Wstecz
Partnerzy działu

Strunbet
Multiconsult Polska
Aste
Transcomfort
CLIP Group
Euroterminal Sławków
Torhamer
Sultof

Data publikacji:
02-04-2022
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

Na zabytkowej Koszalińskiej Kolei Wąskotorowej trwają przygotowania do sezonu, prace przy taborze oraz na szlaku do Rosnowa.

W 2022 roku Towarzystwi Koszalińskiej Kolei Wąskotorowej planuje wymianę aż 1500 podkładów na kilku odcinkach torowiska, w tym: km 10,052 do 10,540 - wymiana około 700 szt. podkładów, km 10,995 do 11,300 wymiana około 400 szt. podkładów, km 7,920 do 8,220 wymiana około 400 szt. podkładów oraz szyn i przytwierdzeń a także wymianę podsypki na tłuczniową wraz z odtworzeniem rowów odwadniających na długości 180 m.

W poniedziałek 28 marca rozpoczął się remont torowiska w okolicach wsi Manowo. Prace obejmują odcinek 120 metrów torowiska a także naprawę a właściwie odbudowę zniszczonego przejazdu polnego dla samochodów. Prace wykonują członkowie Towarzystwa Koszalińskiej Kolei Wąskotorowej. - czytamy w informacji.
Partnerzy działu

Strunbet
Multiconsult Polska
Aste
Transcomfort
CLIP Group
Euroterminal Sławków
Torhamer
Sultof

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5