Partnerzy serwisu:
Pasażer

PR: 500 biletów za złotówkę z okazji otwarcia Łodzi Fabrycznej

Dalej Wstecz
Data publikacji:
01-12-2016
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

PASAŻER
PR: 500 biletów za złotówkę z okazji otwarcia Łodzi Fabrycznej
Fot. Krzysztof Gułajewski
Z okazji otwarcia nowego Dworca Fabrycznego w Łodzi Przewozy Regionalne przygotowały dla swoich pasażerów pulę 500 biletów za złotówkę. Promocyjne bilety będą dostępne przez internet przez cały tydzień od 11 do 18 grudnia 2016 r.

Po kilku latach przerwy pasażerowie Przewozów Regionalnych ponownie będą mogli korzystać położonego w centrum miasta dworca Łódź Fabryczna. Z tej okazji największy polski przewoźnik kolejowy przygotował dla swoich klientów specjalną promocję: Bilety Fabrycznie Nowe za 1 zł. Będzie je można kupić przez cały tydzień od 11 do 18 grudnia 2016 r. na wszystkie pociągi Regio odjeżdżające z Łodzi Fabrycznej i przyjeżdżające na nowy dworzec.

Bilety Fabrycznie Nowe będą dostępne tylko na stronie www.biletyregionalne.pl. Promocja potrwa tydzień, ale będą mogli z niej skorzystać także pasażerowie planujący podróż w późniejszym terminie: od 11 grudnia br. do 17 stycznia 2017 roku. Każdy podróżny będzie mógł kupić jeden bilet dla siebie lub innej osoby, której dane znajdą się na bilecie. Oferta Bilety Fabrycznie Nowe nie łączy się z innymi promocjami przewoźnika.

Ze stacji Łódź Fabryczna będzie odjeżdżała zdecydowana większość pociągów Przewozów Regionalnych do: Piotrkowa Trybunalskiego, Radomska, Częstochowy, Warszawy i Tomaszowa Mazowieckiego. Szczegółowe informacje o nowej promocji można znaleźć tutaj.

Dworzec Fabryczny, będący częścią Nowego Centrum Łodzi, zostanie otwarty 11 grudnia 2016 roku. Pierwsze pociągi pasażerskie dotarły na tę stację 150 lat temu, a istniejący do 2012 roku budynek dworca powstał w 1868 roku. W latach 30. XX wieku został on poddany przebudowie. Już w przededniu otwarcia nowy obiekt określany jest mianem największego i najnowocześniejszego dworca w kraju. Wyróżniają go estetyczna architektura, przestronne hale i cztery szerokie perony, które zostały zbudowane 16 metrów pod ziemią. Konstrukcja składa się głównie ze stali, szkoła i granitu.

Pierwszym kursującym regularnie pociągiem, który dotrze na nowy dworzec, będzie pociąg Regio ze Skierniewic. Na stację Łódź Fabryczna przyjedzie 11 grudnia 2016 r. o godz. 5:30. Jak informuje przewoźnik, ma to znaczenie symboliczne, bowiem 15 października 2011 r. to właśnie ten przewoźnik uruchomił ostatni planowy pociąg z Dworca Fabrycznego przed jego zamknięciem na czas przebudowy.

Wszystko na temat nowego dworca można przeczytać tutaj.
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5