Partnerzy serwisu:
Tabor i technika

Postępuje rebranding w PKP Cargo International

Dalej Wstecz
Partnerzy działu

Rawag
Growag
Radionika
Wago Elwag
Voith Turbo
3M
Aste
R&G Plus

Data publikacji:
04-03-2021
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

TABOR I TECHNIKA
Postępuje rebranding w PKP Cargo International
Fot. Kamila Hercíková/PKP Cargo International
Spółka PKP Cargo International pochwaliła się kolejną lokomotywą w nowym malowaniu. Dawne AWT ma też nową szefową sprzedaży.

Lokomotywa Bombardier Traxx 186.353-9 czeskiej spółki PKP Cargo International z Grupy PKP Cargo została ostatnio oklejona zgodnie z nowym brandem spółki, która dawniej znana była jako AWT. - Jest gotowa świadczyć usługi przewozowe klientom w całej Europie - podkreślił przewoźnik. To kolejny pojazd trakcyjny przewoźnika z nową nazwą, choć tym razem nie w nowych barwach.

Czeski przewoźnik poinformował również niedawno o nowej dyrektor handlowej (Chief Commercial Officer). Od 1 marca 2021 stanowisko to pełni Anna Różalska. dotychczas była odpowiedzialna za zarządzanie działalnością biznesową w segmencie intermodalnym i motoryzacyjnym. Jak informuje spółka, Anna Różalska jest związana z Grupą PKP Cargo International od 2020 roku, a z Grupą macierzystą PKP Cargo od 2016 roku. Wcześniej pracowała w DB Cargo Polska Ukończyła Uniwersytet Śląski w Katowicach oraz studia podyplomowe na Politechnice Śląskiej w Gliwicach i Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu.
Partnerzy działu

Rawag
Growag
Radionika
Wago Elwag
Voith Turbo
3M
Aste
R&G Plus

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5