Partnerzy serwisu:
Pasażer

Pomorskie: Na dzień dziecka bezpłatne przejazdy koleją

Dalej Wstecz
Data publikacji:
22-05-2023
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
inf. prasowa PolRegio

Podziel się ze znajomymi:

PASAŻER
Pomorskie: Na dzień dziecka bezpłatne przejazdy koleją
fot. PolRegiozdjęcie ilustracyjne
Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego i Polregio w ramach obchodów dnia dziecka wprowadzają 1 czerwca od godziny 6:00 do godziny 22:00, wprowadza możliwość nieodpłatnego przejazdu pociągami Regio dla dzieci.

Bezpłatny przejazd obowiązuje w dowolnych relacjach na obszarze województwa pomorskiego ograniczonego stacjami: Sycewice, Słosinko, Czarne, Bukowo Człuchowskie, Smętowo, Gardeja, Prabuty i Stare Pole dla dzieci do ukończenia 16 roku życia.

Uprawnienia do nieodpłatnego przejazdu poświadczać będzie dowolny dokument ze zdjęciem potwierdzający wiek dziecka. W przypadku dzieci, które nie posiadają dokumentu ze zdjęciem, a których wygląd jednoznacznie wskazuje, że nie ukończyły 16 roku życia, przejazd odbywać się może bez okazania dokumentu potwierdzającego wiek.

Nieodpłatny przejazd dziecka musi zakończyć się do godziny 22:00 w dniu 1 czerwca 2023 r. Osoby zamierzające podróżować poza granice województwa, zobowiązane są do nabycia biletu na przejazd od jednej z ww. stacji jako wyjazdu wg zasad przewidzianych w Regulaminie przewozu (RPR). W sprawach nieuregulowanych stosuje się odpowiednie postanowienia RPR i Taryfy przewozowej (TPR) - informuje przewoźnik.
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Pozostałe z wątku:

Zobacz również:

Pozostałe z wątku:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5