Partnerzy serwisu:
Pasażer

Odkrywając lubuskie pociągami Polregio można poczuć przygodę

Dalej Wstecz
Data publikacji:
18-05-2023
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
inf. prasowa PolRegio

Podziel się ze znajomymi:

PASAŻER
Odkrywając lubuskie pociągami Polregio można poczuć przygodę
fot. PolregioPoczuj przygodę odkrywając lubuskie VI edycja
Lubuski zakład Polregio wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubuskiego kolejny raz zaprasza wszystkich ciekawych regionu do skorzystania z wyjątkowej oferty turystycznej w ramach akcji „Poczuj przygodę, odkrywając lubuskie pociągami Polregio”. Na pasażerów czeka pięć wyjątkowych destynacji w obrębie województwa lubuskiego.

– Pojęcie swojej małej ojczyzny każdy rozumie w nieco inny sposób, jednak z pewnością odkrywanie co ciekawszych jej zakamarków jest niezwykle wartościowe i pozwala nam nie tylko zobaczyć nowe miejsca, ale także poznać ich historię, często nieoczywistą. Zwłaszcza, gdy można to zrobić w ramach organizowanej przez Polregio wycieczki z udziałem przewodnika oraz szeregiem dodatkowych atrakcji. – pisze przewoźnik.
W tym roku Polregio oferuje następujące kierunki:

  • 20 maja: Zielona Góra – Wolsztyn; 75,00 zł
Najbliższy termin już w sobotę – zwiedzanie z przewodnikiem zabytkowej parowozowni w Wolsztynie. To ostatnie miejsce w Europie, gdzie parowozy są wykorzystywane się do prowadzenia regularnych przewozów pasażerskich! Bilety na tę wycieczkę można kupić w kasie biletowej w Zielonej Górze. W przypadku podróżnych wsiadających na stacjach pośrednich – należy napisać wiadomość na adres rezerwacja.zielonagora@polregio.pl, a następnie zakupić bilet u kierownika pociągu.

  • 17 czerwca: Gorzów Wielkopolski – Łagów; 80,00 zł
Wycieczka wraz z przewodnikiem do Łagowa – urokliwego miasteczka, zwanego też Perłą Ziemi Lubuskiej. Łagów znany jest także z festiwalu filmowego "Lubuskie Lato Filmowe" organizowanego od 1969 roku.

  • 8 lipca: Gorzów Wielkopolski – Pszczew; 55,00 zł
Zwiedzanie z przewodnikiem przepięknie położonego – pomiędzy jeziorami – miasteczka Pszczew. W ramach biletu wstęp na plażę miejską do wykorzystania w zaplanowanym czasie wolnym.

  • 16 września; Zielona Góra – Park Mużakowski; 75,00 zł
Zwiedzanie wieży widokowej przy ścieżce geoturystycznej dawnej kopalni Babina (która rozpoczęła wydobywanie węgla ponad 100 lat temu) oraz polskiej i niemieckiej części Parku Mużakowskiego, wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO. W planach również ognisko z kiełbaskami dla uczestników wycieczki.

  • 23 września; Zielona Góra – Bolesławiec; 75,00 zł
Wizyta w fabryce słynnej ceramiki bolesławieckiej (jej historia sięga czasów średniowiecznych) wraz z przewodnikiem.

Podczas każdej wycieczki uczestnicy na pokładzie pociągu otrzymują słodki poczęstunek, wodę oraz materiały informacyjne. Ilość miejsc jest zawsze ograniczona, co jest związane z możliwościami podjęcia podróżnych w danej lokalizacji. Bilety na poszczególne wycieczki można kupić w kasach biletowych Polregio.

Polregio serdecznie zaprasza nie tylko mieszkańców województwa lubuskiego, ale wszystkich zainteresowanych z całej Polski. Ziemia lubuska to tereny niezwykle interesujące, zarówno z uwagi na przepiękną przyrodę, jak i ciekawą historię, a jednocześnie są to wciąż miejsca nie do końca odkryte turystycznie.

Inne weekendowe inspiracje na bieżąco umieszczane są na blogu Polregio „Zmysł podróżowania” . Przewoźnik zachęca serdecznie do odwiedzania bloga – każda osoba znajdzie tam coś dla siebie.
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Pozostałe z wątku:

Zobacz również:

Lubuskie: Ruszył skład wagonowy Polregio

Biznes

Lubuskie: Ruszył skład wagonowy Polregio

Jakub Madrjas 20 lipca 2023

Ruszyła nowa wakacyjna kampania reklamowa Polregio [FILMY]

Pasażer

Mediator w sporze związków z Polregio

Biznes

Pozostałe z wątku:

Zobacz również:

Lubuskie: Ruszył skład wagonowy Polregio

Biznes

Lubuskie: Ruszył skład wagonowy Polregio

Jakub Madrjas 20 lipca 2023

Ruszyła nowa wakacyjna kampania reklamowa Polregio [FILMY]

Pasażer

Mediator w sporze związków z Polregio

Biznes

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5