Partnerzy serwisu:
Pasażer

Planszówki w pociągach PKP Intercity

Dalej Wstecz
Data publikacji:
22-02-2017
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

PASAŻER
Planszówki w pociągach PKP Intercity
Fot. RebelGra "Wsiąśc do pociągu", czyli Ticket to Ride
Już w najbliższy weekend PKP Intercity wspólnie z firmą Rebel w dwóch wybranych składach InterCity udostępni pasażerom nowoczesne gry planszowe. Warto sprawdzić, jak rozwinęła się ta rozrywka od czasów stricte losowego "Monopoly"!

"W czasie podróży pociągiem można spędzić czas na różnych aktywnościach. Dla fanów gier planszowych PKP Intercity przygotowało specjalną atrakcję. W weekend, 25-26 lutego, w dwóch składach kategorii InterCity, pasażerowie będą mogli zagrać w nowoczesne gry towarzyskie. Partner akcji, wydawca gier planszowych Rebel, udostępni podróżnym najpopularniejsze tytuły: Dobble, Timeline: Polska, czy Story Cubes" – czytamy w informacji prasowej.

Z wymienionych gier "Rynek Kolejowy" grał w Dobble i zdecydowanie może ją polecić. To szybka gra na orientację, polegająca na jak najszybszym znalezieniu takich samych symboli na dwóch kartach. Do gry właściwie potrzebny jest stolik, choć chyba da się bez niego obejść. Na zdjęciu do informacji prasowej widać grę "Wsiąść do pociągu" (Ticket to Ride). - Nie jesteśmy pewni, czy Wsiąść do Pociągu zmieści się na stołach w pociągu, ale spróbujemy - mówi "RK" Magdalena Jedlińska, kierownik Działu Marketingu i PR w Rebel. To bardzo popularna gra o tematyce kolejowej i stosunkowo prosta w porównaniu do wielu nowoczesnych, skomplikowanych tytułów, jak Brass.

Dlaczego z szerokiego rynku gier planszowych wybrano akurat te? - Jesteśmy świadomi, że w pociągach spotkamy się z osobami, które nie są zaznajomione z nowoczesnymi grami planszowymi, więc wybraliśmy takie gry, które są szybkie i łatwe do wytłumaczenia, a przy tym bardzo wciągające, zajmujące mało miejsca, no i atrakcyjne wizualnie - tłumaczy Jedlińska.
 
Jak czytamy w informacji prasowej, jest to pilotaż akcji, który zaplanowano na ostatni weekend lutego, ponieważ wieńczy on ferie zimowe w pięciu województwach w kraju. Strefa gier planszowych będzie dostępna w sobotnim pociągu IC Konopnicka relacji Wrocław Główny – Białystok oraz niedzielnym IC Sukiennice relacji Gdynia Główna – Kraków Główny. Podróżni, w 20-30 minutowych sesjach, przy wsparciu ekspertów Rebela, będą mogli wziąć udział w wybranej zabawie. Dodatkowo w czasie przejazdów na pokładzie pociągów hostessy będą rozdawać zestawy gier dla najmłodszych oraz dla tych podróżnych, którzy będą mieli ochotę zagrać przy swoim stoliku.
 
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5