NUMER 07/2018
NUMER 07/2018
JUŻ W SPRZEDAŻY
Temat numeru:
Koleje Regionalne
szukaj
Śledź nas:

PKP PLK: W 2015 roku ogłosimy przetargi na kwotę 11 mld złotych

| PKP PLK 22.04.2015 0

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła



Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym
 

„Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym” 24 lipca 2018 r., Warszawa

W branży kolejowej zagrożenia związane z cyberbezpieczeństwem dotyczą wielu obszarów, od urządzeń sterowania ruchem kolejowym po systemy sprzedaży biletów lub śledzenia przesyłek w transporcie towarowym. Konsekwencje zdarzeń mogą być liczne, od wypadków kolejowych do poważnych strat finansowych.

Ryzyka są wysokie, warto zatem w celu ich minimalizacji zdobyć jak najszerszą wiedzę i wymienić doświadczenia. Podczas konferencji odpowiemy m.in. na pytania:

• Na czym polega waga zagadnienia cyberbezpieczeństwa na kolei?
• Jakie są najczęstsze zagrożenia?
• Jakie obowiązki ciążą na operatorach usług kluczowych?
• Jakie należy stosować środki kontroli ryzyka?

Rejestracja dostępna tutaj

 
2015-04-22 14:12:01 Autor: gdzie_jest_soad
---.static.ip.netia.com.pl
A czy te przetargi będą dotyczyły odcinka Katowice-Kraków?
2015-04-22 14:24:30 Autor: traveller
---.play-internet.pl
Przeczytaj uważnie - jest w tekście, że na Katowice-Krakó 2 mld, tak więc przetargi będą. Oby wreszcie zrobiono ta modernę i scalili sieć kolejową na południ polski - ten odcinek rozwala sensowny ruch na południu Polski...
2015-04-22 14:48:16 Autor: Gierek
---.10.1.25

Gierek
Skoro to jest perspektywa 2014-2013 to aż ciśnie się pytanie, dlaczego dopiero w kwietniu 2015 roku podpisano pierwszą umowę? W 2012 czy w 2013 roku nie wiedziano, że od 2014 zacznie się nowa perspektywa? Nie można było wejść w nią z już praktycznie gotowymi projektami?
2015-04-22 15:12:23 Autor: JW
---.153.102.250
[Admin: zmoderowano], bo gadają od rzeczy.
2015-04-22 15:30:40 Autor: gdzie_jest_soad
---.static.ip.netia.com.pl
Ups, za szybko czytałem, są 2 mld. No to czekamy na efekty...
2015-04-22 15:38:13 Autor: pasazer1
---.play-internet.pl
2mld za modernizację Kraków-Katowice ? A ile kosztowałoby nowa linia KDP między tymi miastami ?
2015-04-22 15:47:11 Autor: kali74
---.i07-4.onvol.net
Chciałbym tylko zauważyć, że już się zbliża połowa twgo roku więć conajmniej cztery miesiące przespała Plka! Poza tym już wielokrotnie podkreślano tutaj na forum...nie liczy się ilość wydanych pieniądzy!! Możecie wydać nawet 20 mld złotych rocznie, pytanie panowie z PLKi jest następujące: CO Z EFEKTAMI WASZYCH MARNYCH REALIZACJI oraz ILE KASY STRACONO Z KONCZĄCEJ SIE PERSPEKTYWY UNIJNEJ BO DAJECIE WIECZNIE DUPY!!!
Ja obstawiam, że stracono lekko 4 mld złotych!
2015-04-22 15:52:52 Autor: kali74
---.i07-4.onvol.net
Chciałbym tylko zauważyć, że już się zbliża połowa twgo roku więć conajmniej cztery miesiące przespała Plka! Poza tym już wielokrotnie podkreślano tutaj na forum...nie liczy się ilość wydanych pieniądzy!! Możecie wydać nawet 20 mld złotych rocznie, pytanie panowie z PLKi jest następujące: CO Z EFEKTAMI WASZYCH MARNYCH REALIZACJI oraz ILE KASY STRACONO Z KONCZĄCEJ SIE PERSPEKTYWY UNIJNEJ BO DAJECIE WIECZNIE DUPY!!!
Ja obstawiam, że stracono lekko 4 mld złotych!
2015-04-22 18:15:03 Autor: kk
---.dynamic.chello.pl
@ admin - "dupy" bez cenzury???????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
opuszczasz sie kolezko ;)
2015-04-22 19:33:25 Autor: z torów plk
---.icpnet.pl
"zaksięgowano" 50 mld. A ile realnie wydamy ? Przez ostatnie 2 lata 'zawirowań" wokół projektów unijnych oby nie było to poniżej 25 mld
2015-04-22 21:23:23 Autor: Fan Trupolu
---.174.13.158
0,5 dużej bańki na kontrakcie na LK6 Warszawa-Białystok obstawi zapewne Trupol. To wspaniała wiadomość dla pasażerów i kolejne 3 lata ZKA szrotami z niemieckich firm leasingowych.
2015-04-22 22:18:27 Autor: bydgoszczanin
---.hstl4.put.poznan.pl
a na Bydgoszcz-Warszawa dalej nic nie będzie?
2015-04-23 00:34:21 Autor: samo życie
---.dynamic.chello.pl
Przed wyborami obiecają nawet metro na Helu jeśli będzie trzeba.To normalne w kraju który - jak stwierdził pewien gnój - istnieje tylko na papierze ...
2015-04-23 12:55:04 Autor: pppp
---.nstream.pl
soad wyemigrował na inne forum i tam się udzleia :P
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Infrastruktura
PARTNERZY DZIAŁU


KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 07/2018
NUMER 07/2018
W siódmym tegorocznym numerze miesięcznika publikujemy raport na temat kolei regionalnych. Oprócz tego w numerze m. in. duża analiza fuzji Siemensa z Alstomem. Ważne informacje dotyczące planowanej modernizacji linii średnicowej w Warszawie i analiza modelu rozwoju, który przyjął Newag. To jednak przede wszystkim numer jubileuszowy, w którym świętujemy nasze piętnastolecie. Dlatego w miesięczniku można znaleźć unikatowe zdjęcia i materiały podsumowujące minione 15 lat – zarówno w Redakcji, jak i w branży. 

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.
współpraca