Partnerzy serwisu:
Pasażer

PKP Intercity szuka dostawcy zapięć na bagaż

Dalej Wstecz
Data publikacji:
12-05-2017
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Rynek Kolejowy

Podziel się ze znajomymi:

PASAŻER
PKP Intercity szuka dostawcy zapięć na bagaż
Fot. PKP IntercityPKP Intercity szuka dostawcy zapięć na bagaż
PKP Intercity, po przeprowadzonym badaniu rynku, poszukuje dostawców zabezpieczeń na bagaż. Mają być używane w pociągach Flirt, Dart i Pendolino.

Przewoźnik sondował już rynek takich urządzeń w III kwartale 2016 roku. Chce kupić ich aż 2000 sztuk, chociaż „kradzieże zdarzają się sporadycznie”. Zamki mają być podobne do rowerowych i „powinny posiadać mechaniczny zamek kodujący, wraz z dodatkowym zamkiem mechanicznym, umożliwiającym awaryjne otwarcie zamka przez obsługę pociągu”. PKP Intercity poszukuje dostawcy zabezpieczeń w trybie zapytania ofertowego.

– Postępowanie jest następstwem zapytania o informację od producentów. Zabezpieczenia w liczbie do 2000 szt. mają być docelowo montowane do stelaży bagażowych w pociągach dalekobieżnych typu ED160, ED161 i ED250. Wartość zakupu będziemy mogli określić dopiero po otwarciu i wyborze oferty – powiedziała Anna Zakrzewska z biura prasowego PKP Intercity.

– Pasażerowie w Europie stosują indywidualne linki zabezpieczające z zamkiem na kod. Natomiast my rozważamy możliwość wprowadzenia takich linek jako element wyposażenia pociągu, z mechanizmem pozwalającym na otwieranie/ zamykanie przez pasażera oraz drużynę konduktorską – tłumaczyło kilka miesięcy temu biuro prasowe przewoźnika.

Kryterium wyboru oferty jest w 80% cena, a w 20% okres gwarancji i rękojmi na urządzenia. Oferty można składać w PKP Intercity do 19 czerwca.
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5