Partnerzy serwisu:
Pasażer

PKP Intercity rozdało nagrody na 15. urodziny

Dalej Wstecz
Data publikacji:
07-11-2016
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

PASAŻER
PKP Intercity rozdało nagrody na 15. urodziny
Fot. PKP Intercity
W sobotę, 5 listopada br., PKP Intercity wręczyło nagrody główne w konkursie „Pociąg do nagród”, który został zorganizowany z okazji jubileuszu działalności spółki. W ciągu dwóch tygodni trwania akcji przewoźnik rozdał ponad 3 300 nagród. Główny zwycięzca otrzymał voucher na wyjazd sylwestrowy dla czterech osób do Zakopanego.

Ponad 3 tys. nagród

We wrześniu PKP Intercity obchodziło jubileusz 15-lecia. Z tej okazji przewoźnik przygotował kreatywny konkurs pod hasłem „Pociąg do podróży”. Akcja trwała 14 dni, od 26 września do
9 października br. i była podzielona na dwa etapy: bez biletu oraz z biletem. W ten sposób Spółka podziękowała swoim wszystkim klientom, którzy przez ostatnie 15 lat korzystali usług przewoźnika i uczestniczyli w jej rozwoju.

Jak wskazuje przewoźnik, konkurs miał również za zadanie zachęcić do podróżowania osoby, które nie korzystały jeszcze z usług PKP Intercity i nie poznały standardu podróżowania ich taborem. W konkursie do wygrania były dwie złote karty, ponad 350 nagród dziennych w postaci e- biletu dowolnej kategorii pociągów PKP Intercity, tj. EIP, EIC, IC, TLK. Spośród 3 300 nagród rozlosowano 3 nagrody główne, które zostały wręczone zwycięzcom przez Marka Chraniuka, prezesa PKP Intercity, w czasie sobotniego spotkania na warszawskiej Olszynce Grochowskiej.

Sylwester w Zakopanem

Zdobywczyni pierwszego miejsca w konkursie głównym – podróżna z Warszawy – została nagrodzona voucherem na wyjazd sylwestrowy dla 4 osób do Zakopanego. Dwoje pozostałych zwycięzców otrzymało złote imienne karty PKP Intercity na roczne przejazdy dowolnymi pociągami przewoźnika w 1. klasie. Przez dwa tygodnie trwania zabawy internauci podesłali w sumie ponad 29 tys. zgłoszeń.

– 15 lat obecności PKP Intercity na polskich torach to doskonała okazja to podsumowań. W tym czasie przewieźliśmy w sumie 350 mln pasażerów. Laureaci konkursu dołączają do grona naszych podróżnych w sposób szczególny, bo wygrywając niezwykle atrakcyjne nagrody. W kolejnych latach będziemy umacniać swoją pozycję, oferując pasażerom wysoki standard oraz atrakcyjną ofertę – podsumowuje Marek Chraniuk, prezes PKP Intercity.

15. urodziny

PKP Intercity rozpoczęło działalność 1 września 2001 roku. Przez 15 lat funkcjonowania przewoźnik uruchomił blisko 1 mln 149 tys. pociągów i przewiózł niespełna 350 mln pasażerów. Obecnie spółka uruchamia w komunikacji krajowej cztery kategorie pociągów – dwie klasy ekspresowej i dwie ekonomicznej.

Dzięki zakończonym i przeprowadzonym programom inwestycyjnym podróżni mają do dyspozycji podróże na pokładach nowoczesnych pociągów takich jak Pendolino, Flirt i Dart. W najbliższym czasie przewoźnik planuje kolejne inwestycje w tabor. Spółka zamierza zmodernizować 455 wagonów i 20 lokomotyw, a także kupić 55 nowych wagonów i 40 lokomotyw. Łącznie do 2020 roku chce przeznaczyć na ten cel blisko 2,5 mld zł.
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5