NUMER 07/2018
NUMER 07/2018
JUŻ W SPRZEDAŻY
Temat numeru:
Koleje Regionalne
szukaj
Śledź nas:

Pawilony Warszawy Śródmieście lśnią po remoncie

| wu, Rynek Kolejowy 04.02.2015 0

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła



Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym
 

„Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym” 24 lipca 2018 r., Warszawa

W branży kolejowej zagrożenia związane z cyberbezpieczeństwem dotyczą wielu obszarów, od urządzeń sterowania ruchem kolejowym po systemy sprzedaży biletów lub śledzenia przesyłek w transporcie towarowym. Konsekwencje zdarzeń mogą być liczne, od wypadków kolejowych do poważnych strat finansowych.

Ryzyka są wysokie, warto zatem w celu ich minimalizacji zdobyć jak najszerszą wiedzę i wymienić doświadczenia. Podczas konferencji odpowiemy m.in. na pytania:

• Na czym polega waga zagadnienia cyberbezpieczeństwa na kolei?
• Jakie są najczęstsze zagrożenia?
• Jakie obowiązki ciążą na operatorach usług kluczowych?
• Jakie należy stosować środki kontroli ryzyka?

Rejestracja dostępna tutaj

 
2015-02-04 16:43:10 Autor: Adam Zz
---.wapgw.era.pl
Te klarowne obeliskowe pawilony powinny zostać nie zabudowane!!
Niestety kolejowa banda już kombinuje, już łapki swędzą.
2015-02-04 16:47:07 Autor: Adam Zz
---.wapgw.era.pl
Planują, kombinują i trują. Zastanawiajajcie się jeszcze ze 50 lat. Na dobre wyjdzie. Lepiej poczekać na nowe pokolenie zamiast słuchać tych dziadów.
2015-02-04 17:40:56 Autor: z
---.skybroadband.com
To jakiś żart ? Na jednym zdjęciu świeci słońce a na drugim nie. To dla tego pawilony lśnią :-)
2015-02-04 20:20:50 Autor: Głos z USA
---.hsd1.il.comcast.net
W ciagu 24 godzin zjawia sie chrześcijanie z sprejem w rożnych colors
2015-02-04 21:08:03 Autor: Stefan banderą
---.sggw.waw.pl
@ Głos z USA
Kolego z USA! Milcz za każdym razem jak Ci przyjdzie coś do głowy na temat chrześcijan, oplatkow i kadzidelek.
Obrazasz poziomem swoich postow Polonię Amerykanska, która ja b.szanuje.

Czy te pawilony nie są zabytkiem, na którym siedzi konserwator zabytków?
2015-02-04 21:38:12 Autor: Stefania
---.play-internet.pl
2015-02-04 21:08:03 Autor: Stefan banderą ---.sggw.waw.pl

Stefanie. Wydajemy na konkordat 6 mld zł rocznie. Przecież nas stać na spreya i w imię wszystkiego co dobre niech sobie malują! Aleleluja!
Głos z USA nikogo nie obraża. Ci ludzie, których tak bronisz jakże wychowywani w duchu narodu mordują dzieci, piją, gwałcą itp. Taki jest ten świat i tego nie zmienisz.
2015-02-04 22:04:48 Autor: Stefan banderą
---.sggw.waw.pl
Ja tylko bronie dobrego imienia mniejszości religijnej w PL, która zazwyczaj jest opluwana i mieszana z błotem.
Admin nigdy nie reaguje na to, mimo że to portal kolejowy. Niech by tylko ktoś napisał o żydach coś negatywnego albo o pederastach. Taka to tolerancja.
2015-02-05 00:11:07 Autor: Adam Zz
---.wapgw.era.pl
"Obrazasz poziomem swoich postow Polonię Amerykanska, która ja b.szanuje."
Jest czego bronić. Same tępe głąby. Ta emigracja z Galicji dorobiła w USA Polakom gęby antysemity, ciemnogrodu, i głupoty. Polish joke nie wziął się z powietrza.
2015-02-05 00:55:24 Autor: Glos z USA
---.hsd1.il.comcast.net
@Adam ze

Krytukuje ten kraj za każdym razem gdzie sie da
Polska i Polacy szczyca sie swoimi wartościami chrześcijańskim, których za moich czasów w Polsce nie było. Corocznie jak wyładuje w Polsce to głowa boli od widoku tego bagna, graficiarstwa,etc. Wystarczy wsiasc w pociag na Okeciu i juz na pierwszych murach,wiaduktach brak miejsca by cos dopisać. Nie znam innego kraju tak pobazgranego jak Polska. Wychowałem sie w czasach gdzie było szaro, ale nie bylo Togo wandalizmu co obecnie. Dlatego mYale ze to ma zeiazek z religia.Bo wystarczy kleknac przed at burka I juz rozgzeszenie jest.
2015-02-05 02:38:59 Autor: Głos z USA
---.hsd1.il.comcast.net
@Stefan bandera

Powiedz mi jak możesz bronić tych wartości?. Kiedy one są skandalicznie złe. Już od przedszkola uczą tych wartości, które w żadnym calu nie są przestrzegane. Wandalizm, graficiarstwo, złodziejstwo. Gdzie w świecie mówią twój samochód będzie wcześniej w Polsce jak ty tam dotrzesz. Skandaliczne chamstwo na drogach. Tego nawet w New Yok nie ma. Choc mówią ze tam sie zle jezdzi. O brudzie juz nie wspomne. Zwlaszcza w pociagach. To robia wlasnie Ci wychowani na zalozeniach JPIi w szkolach. Nie sadze ze to robią Żydzi, muzułmanie, jechowi. Radzę Ci odwiedzić Wiedeń, i porównać Austryjakow do Polaków
2015-02-05 07:03:13 Autor: IM&ZB
---.mykris.net
Super.Wymieniono przy okazji porysowane szyby w oknach pamietajace czasy Gomulki i wyszlifono zaszczane posadzki,po ktorych kroczyly na podboj Warszawy bohaterki nowelki Kondriatiuka "Dziewczyny do wziecia"? Wydobyto piekne mozaiki scienne w scianach szczytowych? Podswietlono?

Sama naprawa elewacji to jedynie kwestie biezacego utrzymania dworca...Bator,stac cie na wiecej!
2015-02-05 10:33:53 Autor: Ave Ja
---.242.138.101
@Głos z USA

Dziwnym trafem, nikt kto przestrzega tych chrześcijańskich wartości, nie jest ani graficiarzem ani wandalem ani złodziejem. Każdy kto bierze je na serio, nie będzie robił niczego co cię tak brzydzi, a co w hAmerykańskich miastach jest standardem poza biznesowymi dzielnicami.

Zresztą, co taki sprzedawczyk jak ty może wiedzieć o wartościach? Za komuny katolicy nikogo nie sprzedawali, robi to ci co za Boga mieli forsę i karierę.
2015-02-05 14:39:45 Autor: Tomaszz
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
@glos z USA

Nie generalizuj, nie wrzucaj do jednego wora wszystkich. Ja jestem młody, mam 24 lata i kompletnie nie interesuje się żadnymi krzyżami, kościołami itp itd, tematyka kościoła jest mi obca, mam ciekawsze rzeczy do roboty, nie ograniczam swojego umysłu religią.. Tak samo 99% moich znajomych. Pokolenie katoli powoli wymiera.
2015-02-05 17:12:35 Autor: Stefan banderą
---.sggw.waw.pl
@głos z USA
w NYC jest większy syf i grafficiarstwo niż w jakimkolwiek mieście w Warszawie w Polsce. Odwiedziłem dziesiątki chałup w mrocznych okolicach Brooklynu, Bronxu, Queens'u i Harlemu i akurta mam dobry ogląd w tej kwestii.
Po Warszawie samochodem jeździ się podobnie jak po NYC. Wszyscy się śpieszą, to i trąbią na zawalidrogów, a jak się b.śpieszą to i łamią przepisy, zajeżdżają, wpychają się. W Atenach albo Rio de Janeiro jest dużo gorzej z kulturą kierowców

a propos katoli - nie chcę ewangelizować żadnych inowierców ani ateistów, ale mam chyba prawo bronić dobrego imienia wiary mojej, mojego ojca i mojego dziadka. Nie jestem Charlie...
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Infrastruktura
PARTNERZY DZIAŁU


KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 07/2018
NUMER 07/2018
W siódmym tegorocznym numerze miesięcznika publikujemy raport na temat kolei regionalnych. Oprócz tego w numerze m. in. duża analiza fuzji Siemensa z Alstomem. Ważne informacje dotyczące planowanej modernizacji linii średnicowej w Warszawie i analiza modelu rozwoju, który przyjął Newag. To jednak przede wszystkim numer jubileuszowy, w którym świętujemy nasze piętnastolecie. Dlatego w miesięczniku można znaleźć unikatowe zdjęcia i materiały podsumowujące minione 15 lat – zarówno w Redakcji, jak i w branży. 

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.