NUMER 07-08/2022
NUMER 07-08/2022
Temat numeru:
Rower na kolei
szukaj
Śledź nas:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!

Paluch: Polskie Koleje Linowe sprzedawane na siłę

| mg, Rynek Kolejowy 02.03.2012 174

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2012-03-02 11:39:48 Autor: tt
---.146.85.183.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
tak samo będzie z Telekomem - zobaczycie.
W ministerstwie nikt nie ma pojęcia, jak z dobrych i rentownych firm osiągnąć przychody dla budżetu Państwa, a przy okazji prywatyzacji pod hasłem większej transparentności finansowej jeszcze i jakaś gotówka wpadnie,
2012-03-02 11:57:06 Autor: brzydal
---.ssp.dialog.net.pl
No, bo pani posłanka to chciałaby, żeby dworzec się zrobił bez robót budowlano-remontowych. Bo pani posłanka to chciałaby, aby wszystko było państwowe najlepiej. Bo pani posłanka chyba sama sobie przeczy, gdy mówi o ogromnym znaczeniu przedsiębiorstwa dla południowego regionu Polski. To właśnie to duże znaczenie powoduje, że trzeba to sprywatyzować póki są chętni. Myślę, że w PiS za dużo jest atmosfery spiskowej i węszenia dziury w całym. PKL powinno pójść na sprzedaż i powinno trafić w ręce TMR. Dosyć już tej zaściankowości i pseudonacjonalizmu. Czas na rozwój i gonienie Europy. Czas, by i u nas były ośrodki pokroju Jasnej Chopok i Tatrzańska Łomnica.
2012-03-02 12:27:14 Autor: Terenia
---.200.50.90
To już od lat tendencja wyprzedaży Polski. Szczególnie POd rządami Tuska, który chce z Polski zrobić prymitywny niemiecki hipermarket. Polska nie możę mieć przemysłu, własnej gospodarki. Tusk pod płaszczykiem UE wykonuje polecenie niemieckiej kanclerz. A pokolenia nszych przodków ginęłyza wolną Polske. I co? Mamy Tuskoland.
2012-03-02 12:30:36 Autor: Tadzik
---.200.50.90
Brzydalu. I ty chcesz gonić Europę? Jaką? Merkozego? Może zaproponujesz jednorazową sprzedaż całej Polski? Tylko jak szybko mamy się uczyć niemieckiego, żeby rozumieć rozkazy nowych gospodarzy Polandu?
2012-03-02 12:33:47 Autor: absolwent SP 48
---.home.aster.pl
Niech ktoś powie pani posłance, że linia nie może być najmniejsza czy największa bo nie ma oznaczonych końców, tym różni się od odcinka!
Mówi się PO LINII NAJMNIEJSZEGO OPORU!
To jest geometria na poziomie 6 klasy podstawowej szkoły!
2012-03-02 13:35:54 Autor: kandydat na asystenta
---.95.202.107
Pani posłanko PiS! Cytuję : \"prywatyzacja spółek kolejowych, zwłaszcza PKL...\". PLK to pikuś, ktoś z pani asystentów podrzucił \"na wyrwę\" temacik. Jeśli już chce pani poruszać tematy kolejowe, to wymagane jest min. wiedzy. Co pani wie nt. planów prywatyzacji PKP Cargo (drugi przewoźnik towarowy w UE), czy też PKP TK. Sprawa PKL na pewno ważna, ale to raczej nie najważniejszy problem w PKP. Nigdy wcześniej o pani nie słyszałem, ale zaraz uzupełnię swoje braki w tym zakresie. Pozdrawiam i życzę miłego weekendu.





















2012-03-02 13:52:31 Autor: inzynier
---.ae.ge.com
\\\"Polskie Koleje Linowe sprzedawane na siłę\\\" - oczywiscie ze na sile! A jak inaczej spacyfikowac zwiacholi i cale to PRLowskie kulejarskie bagienko?
Ameryke odkryla. Kolejny PiSolewacki geniusz...
2012-03-02 14:17:51 Autor: czyżnie?
---.187.248.135.ip.abpl.pl
To typowy PiSokomuch - wykształcony w komunie i nie potrafiący nic zrobić samodzielnie natomiast węszący wszędzie spisek. Takich debili powinno się eskterminować!

PiSokomuchy - banda lenii żyjących zawsze za państwowe - patrz Lesiu k. i Jarek K.
2012-03-02 14:55:46 Autor: doktor_rycyna
---.159.56.194.static.crowley.pl
@czyżnie?
Dobra, teraz obetrzyj pianę i napisz coś na temat. O ile potrafisz.
2012-03-02 21:41:11 Autor: mirco
---.205.125.254.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
choć nie lubię tego ugrupowania za oszołomaniactwo,to czasem uda się co niektórym powiedziec coś sensownego.Ale zeby byla równowaga to i ekipa rżdząca jest do kitu,co nie zrobią to popsują.Wiele osób w komentarzach wspomina,że nie pozbywa się kur znoszących złote jajka,ale pozwala im się rozwijać i przejmować obcą konkurencję.I nie ma tu podziału na państwowe,czy prywatne.Tylko u nas nic się nie opłaca, bo pewnie za małe nieewidencjonowane wplywy do kieszeni to wtedy tylko beszczelnie niszczą
2012-03-03 06:34:17 Autor: Antypatyczny Rozrabiaka Oglądający Neta
---.range109-156.btcentralplus.com
@terenia
Idź dziecko uprawiać politykę na niezależną.pl albo do Karnowskich. A pisanie każdej zbitki PO wielkimi literami wskazuje albo na wiek (ok. 13 lat) albo na IQ (ok. 60). Pzdr.
2012-03-03 09:25:39 Autor: anty(/)prywatyzacja
---.miechow.com
wszystko sprzedajmy, a zostawmy sejm i senat bo najbardziej są potrzebne Polskiej gospodarce i przynoszą krocie zysków :p
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Biznes
PARTNERZY DZIAŁU


KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 07-08/2022
NUMER 07-08/2022
Temat najnowszego raportu jest z jednej strony wakacyjny, a z drugiej – mocno rozgrzewający opinię publiczną – czyli kolej i rower. Jak zwykle, nie brakuje również ciekawych rozmów, tematu integracji komunikacji czy przyszłości technologicznej, takiej jak wodór i ETCS. Zapraszamy do lektury!

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
współpraca

 Rynek Lotniczy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR