Partnerzy serwisu:
Biznes

Ostatnie wolne miejsca na Forum Bezpieczeństwa Kolejowego. G&K Rail i Kombud kolejnymi partnerami!

Dalej Wstecz
Partnerzy działu

EIB
Kolster
Elester

Autor:

Redakcja

Data publikacji:
29-01-2024
Ostatnia modyfikacja:
30-01-2024
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
RK

Podziel się ze znajomymi:

BIZNES
Ostatnie wolne miejsca na Forum Bezpieczeństwa Kolejowego. G&K Rail i Kombud kolejnymi partnerami!
Fot. ZDG TOR
Już 90% wejściówek sprzedali organizatorzy Forum Bezpieczeństwa Kolejowego. W wydarzenie zaangażowały się właśnie G&K Rail Group, Kombud Group, dołączając do innych partnerów i patronów: UTK, DB Cargo, Hitachi, kancelarii DZP, Droniady, Fundacji ProKolej czy Stowarzyszenia Wykluczenie Transportowe. Pozostały ostatnie wolne miejsca.

Słuchacze mogą rejestrować się tutaj. Zachęcamy do niezwłocznej rejestracji. Udział w debatach Forum potwierdzili już minister Piotr Malepszak, prezes UTK Ignacy Góra, posłanka Paulina Matysiak, poseł Grzegorz Napieralski, prezes ZDG TOR Adrian Furgalski, prezes Fundacji ProKolej Jakub Majewski, redaktor naczelny Rynku Kolejowego Łukasz Malinowski, dr Michał Batko z DB Cargo Polska, wysocy przedstawiciele Hitachi, a także świeżo upieczeni partnerzy wydarzenia: G&K Rail Group (partner srebrny) oraz Kombud Group (partner systemów SRK). Trwają rozmowy z kolejnymi przedsiębiorstwami z branży kolejowej.


Organizatorzy przygotowali specjalne pakiety dla firm oferujących rozwiązania wspomagające bezpieczeństwo na kolei, które chcą zostać partnerami wydarzenia, jak również dla podmiotów delegujących standardowych uczestników na Forum.

Cena wejściówki to 990 zł/os. Poznaj program wydarzenia i zarejestruj się jeszcze dziś na Forum Bezpieczeństwa Kolejowego!
Partnerzy działu

EIB
Kolster
Elester

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5