Partnerzy serwisu:
Infrastruktura

Nowy rzecznik prasowy DB Cargo Polska

Dalej Wstecz
Partnerzy działu

Strunbet
Multiconsult Polska
Aste
Transcomfort
CLIP Group
Euroterminal Sławków
Torhamer
Sultof

Data publikacji:
04-02-2022
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

INFRASTRUKTURA
Nowy rzecznik prasowy DB Cargo Polska
fot. DB Cargo Polska
Z początkiem lutego funkcję rzecznika prasowego spółki DB Cargo Polska objął Andrzej Wyszyński. Zastąpił na tym stanowisku Katarzynę Marciniak, która od 1 stycznia powołana została do zarządu spółki.

Andrzej Wyszyński jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Katowicach, gdzie ukończył także studia podyplomowe o specjalność Public Relations. Doświadczenie zawodowe w dziedzinie komunikacji oraz marketingu zdobywał od 2001 pracują w Górnośląskim Zakładzie Energetycznym, a następnie w Vattenfall Distribution Poland, gdzie pełniąc stanowiska specjalistyczne i menadżerskie był odpowiedzialny za realizację wewnętrznej i zewnętrznej polityki komunikacyjnej firmy.

Z Grupą DB Cargo Polska związany jest od 2009 roku. Od samego początku na stanowisku Kierownika ds. Komunikacji realizuje i koordynuje w ramach grupy zadania z zakresu marketingu, promocji i komunikacji wewnętrznej. Jako Rzecznik Prasowy będzie dodatkowo odpowiedzialny za kształtowanie zewnętrznej polityki komunikacyjnej w kontakcie z mediami - poinformowała spółka w komunikacie.
Partnerzy działu

Strunbet
Multiconsult Polska
Aste
Transcomfort
CLIP Group
Euroterminal Sławków
Torhamer
Sultof

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5