NUMER 10/2022
NUMER 10/2022
Temat numeru:
InnoTrans 2022
szukaj
Śledź nas:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!

Mniejsza punktualność pociągów w II kw. 2012 r.

| UTK 03.08.2012 119

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2012-08-03 11:49:17 Autor: KJ
---.dynamic.chello.pl
No to teraz PLK-a zwiększy rezerwy do 8 minut na 100 km - i w następnym okresie będzie git.
2012-08-03 12:12:27 Autor: Kflik
---.gdynia.asseco.pl
Nie mniej widac poprawę w KŚ. Strach jednak co będzie od grudnia jak w celu wyrobienia się przy brakującym taborze będzie ich kusiło by jeszcze bardziej porobić obiegi na maksimum. do tego na liniach jednotorowych typu Zwardoń...byłaby to masakra...
2012-08-03 12:12:39 Autor: wdr
---.221.193.38

wdr
@KJ
ponoć przy rezerwie 45 minut na 100km puntualność będzie wyższa niż w japonii
2012-08-03 13:01:55 Autor: Kriss
---.adsl.inetia.pl
wlicza się pociąg co zakończył bieg pod Szczekocinami?
2012-08-03 13:14:47 Autor: ...
---.ice-net.pl

Koleje Śląskie, poziom punktualności - 86 proc.


Przewozy Regionalne – 93,43 proc.


Miało być w KŚ lepiej a wyszło jak zwykle.
2012-08-03 13:23:24 Autor: ...
---.ice-net.pl
Zapomniałem dodać
Pewnie to wszystko wina PLK ,IC ,(PR już nie bo w stanie likwidacji),

I zapewne jeszcze oczywiście winę ponosi PIS .
Ponieważ PIS ponosi winę za wszystko co się nie uda.

Ważne jednak że, łubu dubu, łubu dubu dostał premię prezes naszego klubu (czyt.KŚ)
2012-08-03 13:44:25 Autor: partyzanten
---.adsl.inetia.pl
To niemożliwe, żeby Koleje Śląskie były w ogonie stawki! Ciągle przeszkadzają, ciągle sabotują, a w szczególności PLK, która za nadrzędny cel ustanowiła sobie storpedowanie planu Matusiewicza.

Kto jeszcze za tym stoi? Czy prezes Worach otrzyma kolejną nagrodę, 86 tys. zł za 86% punktualność? Przecież zatrudniają najlepszego fachowca od rozkładów, niejakiego Biegę, który jak rozkład ułoży, to punktualność sięgnie ok. 135%. Byle te kulejarze, zwiąchole i reszta zaprzańców antyKŚowych szlag trafił!

A teraz bez sarkazmu: jeżdżą te pajace po dwóch liniach \"w kółko\", nie trzymają żadnych skomunikowań i mają najgorszy wynik punktualności ze wszystkich przewoźników regionalnych. Typowo ślunska jakość. Oni tam poza rypaniem węgla i \"godoniem\" nic nie potrafią.
2012-08-03 13:56:10 Autor: Ave Ja
---.ip.netia.com.pl
@up
Prezes z PO?
2012-08-03 17:37:45 Autor: Fanka Janka
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
A taki jeden mój znajomy, taki, który jest \"z zawodu DYREKTOREM\" nie spóźnia się nigdy! ON ma samochód (służbowy) i ON zawsze i wszędzie jest na czas! A nawet przed czasem. ON w tej służbowej Skodzie nawet szybciej stoi niż wy tymi swoimi opóźnionymi pociągami jeździcie. Jak Chuck Norris! Pozdrawiamy Jana inżyniera magistra T. z warszawskiego zakładu PLK.
2012-08-04 07:19:36 Autor: JJanson
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Chińczcy produkują tani całkiem fajny taborek kolejowy chyba kilka ładnych milionów tańszy niż polski i UE :
spalinowy - link do strony :
http://www.mec-railway.com/en/productshow.asp?articleid=75

ale elektryczne też robią pociągi miejskie do strony link :

http://www.mec-railway.com/en/productshow.asp?articleid=90

lokomotywy elektryczne coś ala polski byk ET22 - i 3200kw mocy

http://www.mec-railway.com/en/productshow.asp?articleid=96
2012-08-06 09:30:32 Autor: Jerry
---.coig.katowice.pl
Wskaźniki wskaźnikami, ale często porównuję rzeczywisty bieg pociągu z tym co widać na stronie:
http://infopasazer.intercity.pl/
Jeśli oficjalne wyniki są takie jak pokazywane w internecie, to wiem, że bywają podrasowywane. Wg internetu pociąg jedzie zgodnie z planem a faktycznie ma 15 opóźnienia.
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Pasażer
KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 10/2022
NUMER 10/2022
W najnowszym numerze naszego miesięcznika podsumowujemy targi Innotrans 2022, które na pewno zapadną całej branży w pamięć. Oprócz tego dużo piszemy o logistyce na szlakach do Ukrainy i przyszłości branży kolejowej i budowlanej. Piszemy też o systemie, który zmieni zarządzanie przepustowością na kolei... i o tym jak tę przepustowość na polskich torach likwidowano w ostatnich 30 latach.

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.