Partnerzy serwisu:
Biznes

Minister spotkał się z branżą na wieczorze RBF

Dalej Wstecz
Partnerzy działu

EIB
Kolster
SKODA
Exatel

Data publikacji:
08-12-2016
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

Prawie stu członków Railway Business Forum (RBF) spotkało się wczoraj w podwarszawskim Józefowie. Na tegorocznym spotkaniu obecni byli równieżzaproszeni goście, m.in. przedstawiciele władz państwowych, PKP S.A. oraz PKP PLK.

7 grudnia odbyło się spotkanie członków RBF. Obecny był również Minister Infrastruktury i Budownictwa Andrzej Adamczyk oraz prezesi PKP S.A i PKP PLK. Podczas spotkania z branżą minister omówił aktualnie prowadzące w resorcie prace, które prowadzą do poprawy sytuacji polskiej kolei, podkreślił jednak, że czas na podsumowanie przyjdzie po pierwszym kwartale 2017r.

Dla przedstawicieli zarządów spółek PKP S.A. i PKP PLK spotkanie z branżą stało się doskonałą okazją do przedstawienia stanu realizowanych inwestycji, zarówno tych aktualnie prowadzonych jak i tych, które są dopiero zaplanowane.

Podczas wieczornego spotkania zaproszeni goście mieli możliwość skorzystania z symulatora lokomotywy Simtraq wyprodukowanego przez firmę Qumak. Świątecznego charakteru spotkaniu nadały prezenty dla uczestników przygotowane przez firmę Casmara. Partnerami wydarzenia była również firma Ecco Rail prowadząca kolejowe usługi logistyczne a także jedna z największych europejskich firm budowlanych - Strabag.

RBF jest związkiem pracodawców branży kolejowej, działającym na rzecz właściwego kształtu zmian prawno-organizacyjnych sprzyjających rozwojowi kolei. Niedawno związek opublikował raport: „Biała Księga - kolejowe przewozy pasażerskie”. Jest to publikacja starająca się odpowiedzieć na pytanie jak zwiększyć udział kolei w modal split i dlaczego, pomimo starań, udział ten nie rośnie lub rośnie zbyt wolno. Ma ona formę zbioru tekstów dotyczących wybranych zagadnień związanych z tematem.

Pełną treść dokumentu można pobrać ze strony RBF.
Partnerzy działu

EIB
Kolster
SKODA
Exatel

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5