NUMER 09/2021
NUMER 09/2021
Temat numeru:
Kolej 2021
szukaj
Śledź nas:

Linia Tomaszów Mazowiecki - Skarżysko Kamienna pozostaje w użytkowaniu

| PKP PLK 17.04.2013 490

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2013-04-17 15:44:07 Autor: .Piotr
---.imir.agh.edu.pl
No to teraz bić pokłony dobrodusznemu zarządowi PLK. Wszak \"mógł zabić\", jak w dowcipie o Stalinie.
2013-04-17 15:53:38 Autor: 3
---.31.102.192.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Sraczka taka że nie da się już tego czytać po raz 328 o tym jakie to decydujące znaczenie dla PLK ma 60 mln rocznie.
2013-04-17 15:55:35 Autor: grzegorz2
---.12.206.96
No to teraz czas, aby obrońcy linii przywrócili pociągi osobowe w całej relacji Tomaszów - Skarżysko.
Natomiast parlamentarzyści i włodarze obu województw powinni przystąpić do prac, aby pieniądze z RPO poszlo na modernizacje i elektryfikacje tego odcinka.
Przecież RPO na odcinek Tomaszów - Opoczno z woj Łodzkiego plus RPO na odcinek Opoczno - Skarżysko plus fundusz na TNT-N (przecież jak mówią linia została wpisana do układu transportowego Unii) plus jakieś dofinansowanie z panstwa na łącznicę w Słomiance do CMK. No tych funduszy jest tak wiele, że aż się boję pomyśleć, że jednak znając państwo polskie to z tych planów nic nie będzie. A politycy nadal sobie będą gadać...
2013-04-17 16:47:55 Autor: Wędkarz
---.adsl.inetia.pl
Dlaczego nie można zrobić czegoś dobrze, tylko trzeba najpierw coś ogłosić, a potem się z tego etapami wycofywać?
2013-04-17 17:02:40 Autor: .Piotr
---.imir.agh.edu.pl
@Wedkarz: przecież PLK zrobiła, co planowała (zamykają linię do Buska), a temat z linią 25 był tylko zasłoną dymną.
2013-04-17 17:25:26 Autor: Grzegorz2
---.12.206.96
@.Piotr
I nikt się nie oburzy jak zamkną mijankę w Bliżynie.
Przecież mogli zamknąć całą linię, prawda?
Jeszcze ludzie będą myśleć, jakia to PLK dobra.
2013-04-17 17:52:05 Autor: szczur
---.net.stream.pl
Pewnie, ja jak jadę pociągiem to aż mam wyrzuty sumienia, że jadę pociągiem do którego wszystkie te szacowne instytucje charytatywne tak wspaniałomyślnie dopłacają. Aż się skręcam z wdzięczności dla:
UM - że dopłacają
PR/IC/KŚ - że nie zlikwidowali
PLK - że nie zoptymalizowali
Maka kinseja - że akurat zajęty był czymś innym.
2013-04-18 12:03:12 Autor: kielecko radomski
---.181.133.2
O zamknięciu linii Włoszczowice - Busko Zdrój nie było !!!!!!

to jest skandal ?????

też jest potrzebna
2013-06-18 09:59:12 Autor: Tomek Janiszewski
---.226.86.130
@kielecko radomski: do Buska jak sama nazwa wskazuje będzie się dojeżdżać busem.
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Infrastruktura
PARTNERZY DZIAŁU


KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 09/2021
NUMER 09/2021
Oddajemy w Państwa ręce specjalny, dedykowany TRAKO numer miesięcznika "Rynek Kolejowy"! Będzie on dostępny na targach w Gdańsku. Zachęcamy do odwiedzenia nas na stoisku nr 38 w hali B. To jedna z niewielu okazji, by spotkać się z naszymi ekspertami oraz zespołem redakcyjnym i sprzedażowo-konferencyjnym!

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
współpraca

 Rynek Lotniczy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR