Partnerzy serwisu:
Biznes

Leo Express w Warszawie?

Dalej Wstecz
Partnerzy działu

egoe
EIB
Kolster
SKODA
PCC Intermodal

Data publikacji:
13-06-2012
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Interia.pl

Podziel się ze znajomymi:

BIZNES
Leo Express w Warszawie?
Czeski przewoźnik pasażerski Leo Express poszukuje środków na rozwój. Początkowe chciał je pozyskać w Londynie, jednak teraz toczą się negocjacje dotyczące debiutu na giełdzie w Warszawie lub Pradze.

Prezes Leoš Novotný potwierdził w rozmowie z czeskimi mediami, że negocjuje z parkietami w Czechach i Polsce. Debiut odbędzie się prawdopodobnie po uruchomieniu pierwszego połączenia Praga - Ostrawa przez Pardubice i Ołomuniec - podaje portal Interia.

W grudniu tego roku Leo Express rozpocznie prowadzenie samodzielnych przewozów pasażerskich swoimi wszystkimi pięcioma jednostkami ezt Flirt, które montowane są w zakładzie firmy Stadler w Polsce. Do tej pory producent przekazał klientowi dwie jednostki. Pozostałe trafią do Leo Expressu do końca tego roku. Na początku przewoźnik obsłuży linię z Ostravy do Pragi (i dalej do Bohumina), ale już teraz zapowiada rozszerzenie oferty przewozowej na najbliższe lata o inne połączenia krajowe, a także międzynarodowe - do krajów sąsiadujących z Czechami.

Więcej

Partnerzy działu

egoe
EIB
Kolster
SKODA
PCC Intermodal

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5