NUMER 07/2018
NUMER 07/2018
JUŻ W SPRZEDAŻY
Temat numeru:
Koleje Regionalne
szukaj
Śledź nas:

Koniec 14WE w SKM Warszawa

| jm, Rynek Kolejowy 25.07.2013 0

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła



Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym
 

„Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym” 24 lipca 2018 r., Warszawa

W branży kolejowej zagrożenia związane z cyberbezpieczeństwem dotyczą wielu obszarów, od urządzeń sterowania ruchem kolejowym po systemy sprzedaży biletów lub śledzenia przesyłek w transporcie towarowym. Konsekwencje zdarzeń mogą być liczne, od wypadków kolejowych do poważnych strat finansowych.

Ryzyka są wysokie, warto zatem w celu ich minimalizacji zdobyć jak najszerszą wiedzę i wymienić doświadczenia. Podczas konferencji odpowiemy m.in. na pytania:

• Na czym polega waga zagadnienia cyberbezpieczeństwa na kolei?
• Jakie są najczęstsze zagrożenia?
• Jakie obowiązki ciążą na operatorach usług kluczowych?
• Jakie należy stosować środki kontroli ryzyka?

Rejestracja dostępna tutaj

 
2013-07-25 13:38:56 Autor: pew
---.play-internet.pl
pewnie wszystkim ulżyło że już to nie będzie jeździć
2013-07-25 15:23:34 Autor:
---.213.216.91.ip4.netico.pl
Niech ks wsadza asynchrony, malutki kibelek jal maja niektpre elfy i jal znalazl :-)
2013-07-25 16:45:51 Autor: sphinx1
---.internetia.net.pl
Po pierwsze KŚ na to nie stać. Po drugie do grudnia zostało za mało czasu. Po trzecie jeśli jedno WC to nie małe, ale duże dostępne dla niepełnosprawnych.
2013-07-25 19:01:41 Autor: ja
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
niech je weźmie PIC w ramach pendolino III...
2013-07-25 22:49:37 Autor: marudero
---.interkar.pl
Jasne. Niespełna 10 letnie pojazdy zostaną sprzedane za grosze. Znowu wszyscy za to zapłacimy. Za co? Ano za to , że kilku debilom odpowiedzialnym za eksploatację tego taboru nie chciało się czegokolwiek wymagać tak od siebie jak i od producenta (Newag).
Panie Zagozdon i spółka. Udało się do czasu. Kiedyś zostaniecie za to dokładnie rozliczeni. Niczego już nie zdołacie zamieść pod dywan w imię dobrej współpracy...
2013-07-26 00:23:32 Autor: asfs
---.warszawa.mm.pl
No tak debilom zachciało sie kiedyś tandety i tak teraz jest
2013-07-26 09:16:36 Autor: R2D2
---.31.199.115.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@marudero: a kto ich ma niby rozliczyć? PiS, który ten szrot popożarowy kupił? Wolbe żarty....
2013-07-26 09:57:35 Autor: Daro73
---.xdsl.centertel.pl
Ktoś powinien beknąć za totalne zapuszczenie, syf w tych pociągach. Te pociągi zostały skazane na śmierć techniczną
2013-07-26 10:12:15 Autor: 9105
---.174.58.24
marudero, jakie 10 letnie? te zmodernizowane wraki spalonych eskaemek? proszę cie...
2013-07-26 11:50:44 Autor: pracownik
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
A ty marudero to co w tej firmie zrobiłeś oprócz siania fermentu i pisania paszkliwi na innych?
2013-07-26 17:19:19 Autor: pat
---.ptim.net.pl
14WE wcale tak często się nie psują - za to latem gdy była włączona klima można było dostać darmowy zimny prysznic z sufitu :)
2013-07-27 13:31:08 Autor: emigrant
---.111.220.053.ntlworld.ie

emigrant
pamiętam jak pierwszy raz wsiadłem do tego składu, zachwycony stylistyką. Ależ było moje wielkie zdziwienie jak ruszył jak typowy stary kibel. Strzeliłem sobie małą pogawędkę z kierownikiem i wszystko mi wytłumaczył. Tak zaoszczędzono. Zobaczycie to samo czeka wszystkie zmodernizowane En75, a Stadlery jak jeżdżą tak będą jeszcze długo jeździć. Chytry dwa razy traci. Lepiej mniej, a lepiej.
2013-07-27 19:33:27 Autor: sader
---.tktelekom.pl
No debilom nie chciało sie dbać i jest problem
2013-07-29 19:21:43 Autor: arrivederci
---.adsl.inetia.pl

arrivederci
Nie jeden chętny na własną kolejkę odkupi te truchła. 2 kaczokible ze Śląska też wrócą bo KŚ zbankrutują.
2013-07-31 18:32:46 Autor: jdk
---.dynamic.mm.pl
Po podróżach
2013-07-31 22:44:35 Autor: ekhm
---.warszawa.vectranet.pl
Aktualnie te 14WE wyciągnięto z krzaków, zapewne z uwagi na zamknięcie średnicy i zwiększone zapotrzebowanie na dodatkowe pociągi (S10, S20, S2, S1).
Jeżdżą teraz na S9 z Legionowa na Wolę, często jako ukrotnione.
2013-08-11 01:07:50 Autor: jdj
---.dynamic.mm.pl
No po podróży różnej ach jak różnej
2014-02-02 11:59:31 Autor: dp116
---.dynamic.chello.pl
Pamiętam jak ok. 6 lat temu, na akcji "Lato w Mieście" opiekunki wołały "Pośpieszcie się to będziemy jechali klimatyzowaną SKM-ką (14WE)." I potem "Grzebaliście się, to nie będzie klimatyzacji (EN57 wypożyczone od PKP SKM)." Ach te stare, dobre czasy... :-)
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Biznes
PARTNERZY DZIAŁU


KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 07/2018
NUMER 07/2018
W siódmym tegorocznym numerze miesięcznika publikujemy raport na temat kolei regionalnych. Oprócz tego w numerze m. in. duża analiza fuzji Siemensa z Alstomem. Ważne informacje dotyczące planowanej modernizacji linii średnicowej w Warszawie i analiza modelu rozwoju, który przyjął Newag. To jednak przede wszystkim numer jubileuszowy, w którym świętujemy nasze piętnastolecie. Dlatego w miesięczniku można znaleźć unikatowe zdjęcia i materiały podsumowujące minione 15 lat – zarówno w Redakcji, jak i w branży. 

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.