NUMER 09/2022
NUMER 09/2022
Temat numeru:
Innotrans 2022
szukaj
Śledź nas:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!

Koltar poszukuje lokomotyw elektrycznych

| Koltar 02.08.2012 277

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2012-08-02 20:08:56 Autor: Edward G.
---.tktelekom.pl
Dragon się nie załapie. Za mocny.
2012-08-02 20:08:56 Autor: Edward G.
---.tktelekom.pl
Dragon się nie załapie. Za mocny.
2012-08-02 20:23:49 Autor: i to by było na tyle
---.dynamic.chello.pl
No właśnie to po co go było robić ??? Czy szczegółowe warunki mówią coś o kosztach/warunkach eksploatacji ? W sumie może wystarczyłyby EU07 w pojedynczej czy podwójnej trakcji...
2012-08-02 21:47:42 Autor: tetom
---.dynamic.chello.pl
Dragon może uciągnąć taki ciężar więc jak najbardziej się łapie.
Przecież tu nie chodzi o to, że jak może uciągnąć więcej to się nie nadaje:)

Swoją drogą ciekawi mnie, czy chcą nówki czy używane
2012-08-03 07:58:35 Autor: Icekwifiexpress
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
W Chinach za pół darmo produkują nowe elektrowozy asynchroniczne z komputerowym rozruchem ,
wystarczy popatrzeć na alibabie i złapać kontakt polecam link :
http://www.alibaba.com/product-gs/52285657/Electric_locomotive.html
2012-08-03 09:49:05 Autor: Gama
---.play-internet.pl
Piękny kontrakt na dobry początek dla Gamy.
2012-08-03 10:21:13 Autor: Szkodnikg
---.128.126.130.static.cdpnetia.pl
A mnie bardzo ciekawi sprawa z tymi bruttami. Bo pociągi 3200 ton pociągnie nawet SM42. Pytanie tylko, po jakich liniach mają ciągnąć takie składy? Bo jeśli po wszystkich to chyba żadna lokomotywa nie uciągnie 3200. I wtedy omawiany wyżej Dragon może okazać się za słaby...
2012-08-03 13:03:43 Autor: lca
---.legnica.vectranet.pl
W Czechyach w krzakach stoi kupe takich lokomotyw, pordzewiałe, poniszczone . TZw bobinki z lat 50 tych , część już jest w Polsce teraz ściągną resztę ZNTK Oleśnica zrobi z nich nówki
2012-08-03 15:25:25 Autor: sphinx1
---.internetia.net.pl
1. Oprócz Dragona, Gamy, łapie się też Griffin.
2. Ale to i tak tylko bajeczki. Nikt nie powiedział, że chodzi o nówki. \\\'lca\\\' ma rację, skończy się na reanimowanych 60-cio letnich trupach.
2012-08-03 22:32:38 Autor: przewoz
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Łapią się również zwykłe byki, prosto z Maroka, które Oleśnica niedawno sprowadziła i do końca nie znane są ich dalsze losy (przynajmniej nic nie słychać było)...
2012-08-04 07:05:25 Autor: JJanson
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Chińczcy produkują tani całkiem fajny taborek kolejowy chyba kilka ładnych milionów tańszy niż polski i UE :
spalinowy - link do strony :
http://www.mec-railway.com/en/productshow.asp?articleid=75

ale elektryczne też robią pociągi miejskie do strony link :

http://www.mec-railway.com/en/productshow.asp?articleid=90

lokomotywy elektryczne coś ala polski byk ET22 - i 3200kw mocy

http://www.mec-railway.com/en/productshow.asp?articleid=96
2012-08-04 21:52:33 Autor: obiektywnie
---.dynamic.chello.pl
Chińczycy produkują ale nikt nie wie jakie tam są normy i przepisy.Po katastrofie KDP własnego pomysłu zakopali nawet wagony ciekawe dlaczego ......
2012-08-06 12:15:01 Autor: Henry_K
---.ip.netia.com.pl
http://www.alibaba.com/product-gs/52285657/Electric_locomoti
ve.html
zdjęcie w ofercie lokomotywy wyraźnie 6 osiowej, a w specyfikacji Bo-Bo
Jeśli inne parametry też są tak precyzyjnie podawane to broń nas Panie Boże.
2012-08-08 20:02:27 Autor: Arrivederci
---.adsl.inetia.pl

Arrivederci
Niech Cargule opchną im trochę byków i ET40.
2012-08-11 10:56:59 Autor: fantazyjny
---.ists.pl
Niech wystartują w przetargach Cargo na likwidację byków - to sobie kupią parę sztuk w kawałkach :)
2012-08-12 23:58:33 Autor: Kolejarz z USA.
---.hsd1.il.comcast.net
Mogliby z Indii sprowadzić tanio nowsze lokomotywy elektryczne!.


http://www.irfca.org/faq/faq-loco2e.html#loco




2013-01-22 09:03:14 Autor: luegoo
---.ssp.dialog.net.pl
mialem okazje pracowac przy tych marokanskich elektrowozach i znam ich historie mam nawet jakas dokumentacje z jednego z nich pisana po arabsku wykonalem tez kilka zdjec gdy staly wypatroszone w zntk podczas modernizacji.wiem ze 4 sztuki beda jezdzic w barwach RAIL POLSKA a kolejne 4 prawdopodobnie PCC.
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 09/2022
NUMER 09/2022
Oddajemy w Państwa ręce wyjątkowy, dwujęzyczny numer "Rynku Kolejowego" przygotowany na targi Innotrans 2022. Warto przeczytać rozmowy z prezesami PKP SA, PKP PLK, UTK, Pesy, Siemens Mobility, Kolei Śląskich... oprócz tego piszemy o stanie bezpieczeństwa na kolei w Polsce i Europie, słynnym bilecie za 9 euro w Niemczech i o obiecującym kierunku ekspansji dla polskich firm z branży kolejowej. Zapraszamy do lektury! 

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.