NUMER 01-02/2019
NUMER 01-02/2019
JUŻ W SPRZEDAŻY
Temat numeru:
Konkurencja na kolei
szukaj
Śledź nas:

Koleje Śląskie podpowiadają jak tanio podróżować do Czech

| Koleje Śląskie 09.12.2015 0

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2015-12-09 11:29:53 Autor: KrakusE30
---.centertel.pl
Pięknie, warto pomyśleć aby i KŚ wjechały na Słowację do Żyliny przez Zwardoń!
2015-12-09 11:32:42 Autor: MKM
---.231.103.18
Dwa pociągi w złych godzinach... i czemu nie z Częstochowy przez Katowice do Bohumina? Czy to takie trudne zrobić dobre połączenie?
2015-12-09 11:51:02 Autor: Róg
---.leon.com.pl
Jedna z lepszych ofert taryfowych z jaką się do tej pory spotkałem. Naprawdę można jeździć po czeskim pograniczu za grosze. Niestety ale oferta rozkładowa słaba... Dlaczego nie ma jakiegoś wcześniejszego pociągi do Bohumina i wieczornego powrotnego??? Liczę bardzo że przed sezonem letnik KŚ i CD ten brak naprawią. Natomiast warto pochwalić rozwiązania taryfowe - są świetne!
2015-12-09 12:55:50 Autor: static7098
---.play-internet.pl
Brawo koleje śląskie. Precz z PR!
2015-12-09 13:03:11 Autor: analityk kuuper van basten
---.tktelekom.pl
Ciekawa inicjatywa.
Jednak oferta skomunikowań na dworcu polskim głównym w Cieszynie nie jest zgodnie z moimi obliczeniami zadowalająca.
W przypadku Chałupek problem skomunikowań nie występuje, nie jest to jednak zasługą KŚ, a tego, że pociągi z Bohumina odjeżdżają często.
Problemem tutaj jest bardzo mizerna liczba połączeń przez granicę i ich wariacja, jakiś do Raciborza inny znowu do Katowic. Kto się w tym połapie?
Do ideału daleko, MK na kółeczka pojechać już mogą do Czech, a o to w tym wszystkim chodzi.
2015-12-09 17:17:15 Autor: ...
---.dynamic-ra-2.vectranet.pl
Zmiany na +
2015-12-09 17:56:09 Autor: analityk kuuper van basten
---.opera-mini.net
Czy do Tarnoskich Gór też uda się obniżyć cenę?
2015-12-09 18:24:42 Autor: njoy
---.14-2.cable.virginm.net

njoy
Jõ wõs prosza... Kiej do 90 dni styknie pas abo auswajs, tak co musza miyć kiej byda chcieć w macierzy dużyj sie zōstać?
2015-12-09 18:57:48 Autor: SP45-116
---.dynamic-ww-3.vectranet.pl
Super. Kupuję najtańszy silesia weekend do Chałupek za 3,23 i jeżdżę za darmo po śląsko-morawskim kraju.
2015-12-09 21:05:42 Autor: gość
---.net.e-net24.pl
Rewelacja na imprezy na stodolnie ;-) nie trzeba autem jeżdzić ;-)
2015-12-09 23:14:54 Autor: -Kamil-
---.146.3.86.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Co do zmian taryfowych w relacjach Województwo Śląskie - Kraj Morawsko-Śląski duża zmiana na plus!

Ciekawi mnie, kiedy jedzie pierwszy, najwcześniejszy porany pociag z Katowic, mający skomunikowanie na czeską stronę, ale mam na myśli tylko pociągi KŚ i CD, tzn. bez pociagów PKP IC. Bo z tego, co widiałem w internetowym RJ, to pierwszy taki pociąg z Katowic wyrusza cos po godzinie 9 rano. To nieco późnawo jak na ,,pierwszy poranny pociąg,,.

Jaki to problem, aby KŚ, CD i PKP IC dogadały się, aby w pociagach PKP IC, na odcinkach Katowice - Zebrzydowice - Bogumin, Katowice - Chałupki - Bogumin, Chałupki - Ostrava hl.n. w przypadku pociagów omijających Bogumin, były honorowane bilety według taryfy KŚ orz wspólne bilet KŚ - CD? Dopiero połczona oferta KŚ i PKP IC w pociagach przez granicę na kolejowych przejścich granicnych Chałupki, Zebrzydowice i Cieszyn daje jako tako dobrą ofertę połaczeń przyranicznych.

Jaki to problem, aby zakres obowiązywania wspólnych biletów CD i KŚ rozszerzyć o odcinek Mosty u Jablunkova zastavka - Cadca - Zwardoń??
2015-12-11 16:00:46 Autor: Papyr79
---.czf.spoje.net
Kamil: Mosty-Čadca-Zwardoń to już Słowacja, wymagało by to zgody co najmniej trzech stron :)
2015-12-12 20:56:09 Autor: darian
---.202.193.242
No świetnie, i znowu jakaś dziwna oferta relacyjna. Popieram ofertę do Frydka Mistka ale bezpośrednią bez przesiadek i przynajmniej z Czechowic-Dz. czy Bielska-B. a nie z Cieszyna. To znów będzie niewypał, ludzie nie lubia przesiadek
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Pasażer
PARTNER DZIAŁU


KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 01-02/2019
NUMER 01-02/2019
W najnowszym numerze miesięcznika podsumowujemy 2018 rok na kolei i jak zawsze – stawiamy pytania o przyszłość. Wspólnie z RBF piszemy o konkurencji kolei, a także o potrzebie waloryzacji kontraktów na budowach. Rozmawiamy m. in. z J. Malinowskim, prezesem ŁKA i K. Magierowskim, prezesem KZŁ. Zapraszamy do lektury!

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.
współpraca

 Rynek Lotniczy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR