NUMER 11/2022
NUMER 11/2022
Temat numeru:
Przewozy intermodalne
szukaj
Śledź nas:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!

Koleje Mazowieckie otrzymają dofinansowanie na Flirty

| CUPT 11.01.2016 231

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2016-01-11 14:00:36 Autor: analityk kuuper van basten
---.centertel.pl
Co?? Pociągi jeżdżą tyle lat i teraz?
2016-01-11 15:43:14 Autor: Stefan banderą
---.sggw.waw.pl
@analityk
Oto i sens jewroSojuza: w 2016 dofinansowanie na zakup w 2008 roku
2016-01-11 18:10:42 Autor: Arrivederci
---.adsl.inetia.pl

Arrivederci
Znowu?
2016-01-11 18:16:31 Autor: mar37
---.google.com
Wszyscy kupują.. To teraz zostanie już tylko jedna czarna plama na mapie Polski. Woj. POMORSKIE.
2016-01-11 18:59:02 Autor: analityk kuuper van basten
---.dynamic.chello.pl
@mar37

Pomorskie kupiło dużo szynobusów i dwa Impulsy dla SKM, lada dzień impulsy powinny przyjechać!
2016-01-11 19:11:27 Autor: rsx78re
---.dynamic.chello.pl
Tak dużo tych szynobusów Pomorskie kupiło, że na Tczew- Chojnice ludzie na peronach zostają, a dwa Impulsy nie zaspokoją potrzeb całego województwa. W kwestii EZT Pomorskie leży, do tego to co jeździ się rozlatuje.
2016-01-11 19:23:12 Autor: Polonus z Reichu
---.189.28.183
Okres kwalifikacji jest znany. Nie ma co.karać kogoś za to, że kupił sprzęt za swoje.

A dotacje centralne to i w kapitalistycznych Stanach są.

Ergo: Bandera jak zwykle pieprzy trzy po trzy po źle podpiętym gazie w golfie III.
2016-01-11 19:40:15 Autor: Chudy bolek z Bydgoszczy
---.static.ip.netia.com.pl
To skandal że Warszawska kupuje jakiś zachodni sznelc, czemu Warszafka nie chce dać polskim firmom zarobić ?
KM mogę kupić super nowoczesny Dart w klasie Regionalnej, ale nie lepiej dać zarobić obcemu.
Że też PO musiało przegrać wybory. Mazowieckie niech nie strugają pawiana tylko w Pesie kupują.
2016-01-11 20:01:11 Autor: tt
---.play-internet.pl
Drodzy Autorzy,

od kiedy Flirty jeżdżą do Łukowa? Z doświadczenia wiem, że poza Siedlce nie wyjeżdżają na wschód.
2016-01-11 21:33:21 Autor: mechanik022
---.dynamic-ww-1.vectranet.pl
Drogi tt,

To masz słabe doświadczenie. Od lat istnieją obiegi, w których flirty jeżdżą do Łukowa, głównie rano i późnym wieczorem.

pozdrawiam
2016-01-11 21:35:54 Autor: Bozia
---.dynamic.dsl.as9105.com

Bozia
Brawo dla speców z KMów, niech PIC dogada dofinansowanie Edyty z 2007 roku...
2016-01-12 07:31:59 Autor: Gosc
---.adsl.inetia.pl
Wpuścił Newag "obcego" do Polski. Dał sie ograć przy przetargu dla PKP, a teraz wojując traci pozycje u zamawiających. A ImPuls miał byc taki doskonały!!! Interesy robi sie po cichu!!!
2016-01-12 08:51:14 Autor: pasazer1111
---.tktelekom.pl
A na mojej trasie KM puszcza tylko kible... :(
2016-01-12 09:45:07 Autor: Stefan banderą
---.sggw.waw.pl
@ Polonus z Reichu
Ja nie kwestionuję słuszności wydębienia z KM geldu z jewroSojuza.
Sam też wydębiłem ciężki geld z jewroSojuza w podobny sposób jak KM - po fakcie.
USA były krajem kapitalistycznym w XIXw, a obecnie budżet federalny jest 100-kroć przerośnięty.
2016-01-12 17:41:35 Autor: y
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tyle, że Impuls w KM jest okej.
2016-01-12 22:21:28 Autor: Ave jaja
---.242.138.101
W odpowiedzi na post tt:
"Drodzy Autorzy,

od kiedy Flirty jeżdżą do Łukowa? Z doświadczenia wiem, że poza Siedlce nie wyjeżdżają na wschód."
Flirty mają tak ułożenie obiegu, że w ciągu dnia dany dwuskład wyjeżdża z Warszawy do Siedlec co dwie godziny. Inaczej jest z tymi które w międzyszczycie kursują pojedynczo, do nich w pewnym momencie doczepia się po południu drugą jednostkę. tak czy owak, KM-y to nie KŚ i nie chcą ryzykować że obiegi im się nie będą spinały, a tak to musieliby albo zacząć więcej pojedynczymi Flirtami jeździć (a i tak przez większość dnia są pełne) albo rozwalić takt, albo zacząć jeździć TurboKlopami, które jednak by generowały opóźnienia - bo Flirty mają rozkład napisany pod swoje, najlepsze wśród wszystkich polskich EZT, doskonałe przyspieszenie do 120.
2016-01-13 12:00:20 Autor: Elżbieta B.
---.adsl.inetia.pl
Ale jaja!
2016-01-13 13:21:59 Autor: cisowa
---.play-internet.pl
Panie CHUDY BOLEK Z BYDGOSZCZY co pan bredzi...? cały nowy tabor jaki kupiły KM jest z Polski. A darty to pan ma... A pan panie @mar37 jest w dużym będzie jeśli chodzi o impulsy gdyż SKM kupiła je z własnych środków.
2016-01-13 13:22:13 Autor: cisowa
---.play-internet.pl
Panie CHUDY BOLEK Z BYDGOSZCZY co pan bredzi...? cały nowy tabor jaki kupiły KM jest z Polski. A darty to pan ma... A pan panie @mar37 jest w dużym będzie jeśli chodzi o impulsy gdyż SKM kupiła je z własnych środków.
2016-01-13 13:22:49 Autor: cisowa
---.play-internet.pl
Panie CHUDY BOLEK Z BYDGOSZCZY co pan bredzi...? cały nowy tabor jaki kupiły KM jest z Polski. A darty to pan ma... A pan panie @mar37 jest w dużym będzie jeśli chodzi o impulsy gdyż SKM kupiła je z własnych środków.
2016-01-13 13:23:22 Autor: cisowa
---.play-internet.pl
Panie CHUDY BOLEK Z BYDGOSZCZY co pan bredzi...? cały nowy tabor jaki kupiły KM jest z Polski. A darty to pan ma... A pan panie @mar37 jest w dużym będzie jeśli chodzi o impulsy gdyż SKM kupiła je z własnych środków.
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Tabor i technika
PARTNERZY DZIAŁU


KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 11/2022
NUMER 11/2022
Najnowszy numer miesięcznika „Rynek Kolejowy” dedykowany jest wyzwaniom, które stawia przed branżą zmiana otaczającej nas rzeczywistości… wcale zresztą nie pierwsza w ostatnich latach. Oprócz tego jak zwykle zapraszamy do lektury ciekawych wywiadów z samą czołówką producentów taboru i wykonawców infrastruktury. Nie brakuje również aktualności, takich jak rozbudowa portów, powrót pociągów na Litwę czy sytuacji transportu miejskiego.

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.