NUMER 10/2022
NUMER 10/2022
Temat numeru:
InnoTrans 2022
szukaj
Śledź nas:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!

KK 2014. Cezary Grabarczyk: Kolej to zielony transport [wideo]

| Jakub Dybalski 07.01.2015 181

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2015-01-07 14:06:43 Autor: HKP10
---.gvt.pl
Szanowna Redakcjo, zamieszczanie wypowiedzi sprzed kilku miesięcy w rubryce "najnowsze wiadomości" to nieporozumienie, czy może poświąteczny kac?
2015-01-07 14:15:58 Autor: peron7
---.play-internet.pl
następny lans'er?, która godzina?Panie...?
2015-01-07 14:24:41 Autor: Maurycy__
---.97.198.177
A co to ministrum sprawiedliwości ma wspólnego z koleją?
ten gość zawsze sprawia wrażenie albo naćpanego albo na kacu albo jedno i drugie,
prezes spółdzielni w mieście jednej ulicy ...
2015-01-07 14:35:24 Autor: Ryży W(ch)uj z PO
---.dynamic.chello.pl
Odnoszę dziwne wrażenie, że RK stał się tubą propagandową obecnie sprawującej władze kliki. Same ohh i ahh. Normalnie jak w GW czy TVN. Super.
2015-01-07 15:06:19 Autor: aron medrzec parczewski
---.nette.pl
A szynobus wiozacy 20 albo 30 osob tez jest ekologiczny?
2015-01-07 17:58:21 Autor: omega
---.dynamic.gprs.plus.pl
@Maurycy__
Czy istnieje przykład na jeszcze bardziej fragmentaryczną wiedzę na jakikolwiek temat?
2015-01-07 20:25:54 Autor: Jac
---.smrw.lodz.pl
"Miasto jednej ulicy"
Widać jak małe masz pojęcie o Łodzi, pewnie nigdy w życiu nie odwiedzałeś tego miasta a wiedzę czerpiesz z tego co usłyszysz... świadczy to tylko o twoim niskim poziomie intelektualnym.
Smutne to, bo po wypowiedzi wydaję się że jesteś młodą osobą która powinna raczej okazać choć trochę wiedzy i obycia w dzisiejszych czasach gdzie dostęp do informacji jest tak łatwy..
Leczysz sobie kompleksy takimi tekstami?
2015-01-07 22:45:00 Autor: Maurycy__
---.97.198.177
No fakt - są tam jeszcze zabytkowe tramwaje - dziś jeden wykasowany przez wóz strażacki,
tak, tak - Łódź to mekka turystyczna z dziesiątkami albo i setkami zabytków...
2015-01-07 23:08:10 Autor: mathewicforum
---.centertel.pl
Kto nie jechał Al. Włókniarzy z nad morza rankiem w lipcu g...no wie o Łodzi i nie ma prawa mówić, że może lecieć do Nowego Yorku na Manhatan. Sorry, ale tu jestem bezkompromisowy (...).

Piękne, poprzemysłowe, techniczne miasto, które szuka swojego charakteru tożsamości. Oczywiście Piotrkowska, Plac Wolności czy Teatr Wielki to klasyka, ale budynki takie jak stare przędzalnie, choćby i Manufaktura, pokazują, że da się coś zrobić. W wielu bocznych ulicach odchodzących od Piotrkowskiej czy Tuwima widać jak pięknie już zadbano o wiele starych przędzalni i niegdysiejszego imperium włókienniczego. Mnie ujmują także wille otoczone pomysłowymi parkami. Absolutnie ciekawe miasto!
2015-01-08 15:03:48 Autor: Jac
---.smrw.lodz.pl
Może ujawnisz wszystkim z jakiego to 'bogatego" miasta turystycznie pochodzisz?
2015-01-08 17:59:59 Autor: mathewicforum
---.centertel.pl
@Jac:

Jeśli na zakupy po ciuchy i buty - tylko do Łodzi! Reszta to wiocha...
2015-01-08 18:00:17 Autor: mathewicforum
---.centertel.pl
A! Z Katowic jestem :D.
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 10/2022
NUMER 10/2022
W najnowszym numerze naszego miesięcznika podsumowujemy targi Innotrans 2022, które na pewno zapadną całej branży w pamięć. Oprócz tego dużo piszemy o logistyce na szlakach do Ukrainy i przyszłości branży kolejowej i budowlanej. Piszemy też o systemie, który zmieni zarządzanie przepustowością na kolei... i o tym jak tę przepustowość na polskich torach likwidowano w ostatnich 30 latach.

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
współpraca

 Rynek Lotniczy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR