NUMER 11/2022
NUMER 11/2022
Temat numeru:
Przewozy intermodalne
szukaj
Śledź nas:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!

Jest nowa rada nadzorcza PKP Cargo

| PKP Cargo (oprac. ms) 18.12.2015 347

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2015-12-18 11:21:12 Autor: Goralo-zagraniczna-szmata-gestapo-i-ubecji-zaprzedana-zachodnim-antypolskim-siłom-zła-wcielonego
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pusty śmiech mnie ogarnia, jak widzę te nazwiska, he, he, he... No, kumpetyncyje co się zowie, nieprawdaż?
2015-12-18 11:25:52 Autor: Goralo-antypolska-gnida-zaprzedana-złodziejskim-komuchom-zachodniego-gestapo-i-ubecji
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
A tak swoją drogą, to dlaczego zmiana w RN PKP nie dokonała się w środku nocy i w asyście funkcjonariuszy żandarmerii wojskowej, albo choć kibolskich bojówek prezesa?
2015-12-18 11:43:20 Autor: gość
---.tktelekom.pl
Jakim prawem skompromitowani ludzie służący PO i Grabarczykowi są powoływani na wysokie stanowiska w Radach Nadzorczych i Zarządach w grupie PKP !!!!!!!!! PIS co się z tobą dzieje ????
2015-12-18 11:46:08 Autor: bezimienny
---.centertel.pl
Zaraz pojawi sie p.Zbigniew Szafranski i reszta starych kolejarzy
2015-12-18 11:50:30 Autor: Spedytor
---.play-internet.pl
Brawo! Andrzej Wach! Idzie nowe! Ludzie PZPR to zaiste dobra zmiana. Mianujcie go jeszcze prezesem, na przewozach towarowych zna się jak mało kto. Elektryk w końcu. Jeśli to jest śmietanka menedżerska PiS z której utworzą zarząd, to DB Schenker już zaciera ręce na myśl o takim konkurencie. Spółka giełdowa ma być kierowana przez ludzi nie mających pojęcia o cargo i intermodalu. Śmiech na sali mówią ogólnie.
2015-12-18 11:50:58 Autor: Spedytorrr
---.play-internet.pl
Brawo! Andrzej Wach! Idzie nowe! Ludzie PZPR to zaiste dobra zmiana. Mianujcie go jeszcze prezesem, na przewozach towarowych zna się jak mało kto. Elektryk w końcu. Jeśli to jest śmietanka menedżerska PiS z której utworzą zarząd, to DB Schenker już zaciera ręce na myśl o takim konkurencie. Spółka giełdowa ma być kierowana przez ludzi nie mających pojęcia o cargo i intermodalu. Śmiech na sali mówią ogólnie.
2015-12-18 11:52:21 Autor: Kolejarz realista
---.adsl.inetia.pl
Chciałoby się zawołać KOMUNO WRÓCIŁAS.
2015-12-18 11:58:32 Autor: zzz
---.sileman.net.pl
Libiszewski he he he ŻENADA !!!!!!!!!!!!!!!!!!! WSTYD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2015-12-18 11:59:29 Autor: eryk
---.20.0.33
A dlaczego nie powołali piekongębnego Miętusa Króla Toruńskiego ?
2015-12-18 12:01:15 Autor: komunista
---.icpnet.pl
A niby do jakiej innej partii karierowicze w PRL mogli wstępować? Dzisiaj mają wybór, choć też w d... idee mają.
2015-12-18 12:22:07 Autor: Goralo-szmaciane-ścierwo-zaprzedane-obcym-siłom-zła
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
@ gość

Co się dzieje z PiSem? Odpowiedź jest banalnie prosta - tzw. syndrom krótkiej ławki, ewentualnie krótkiej kołdry ;)
2015-12-18 12:31:21 Autor: dżejsek
---.internetdsl.tpnet.pl
@Góral (mutujący)
Lepiej już, że wzięli komuchów i karierowiczów, niż gdyby dobrali zaufanych z kółek różańcowych i doktorów prawa kanonicznego. Wbrew pozorom te nominacje, to dobry znak. Nie ma orłów, ale też nie ma takich szaleńców, jak w MON. Może trochę zepsują, ale totalnych ruin po sobie nie zostawią.
2015-12-18 12:54:49 Autor: Goralo-ubecki-mutant-złodziejska-gnida-zaprzedana-czerwonej-zarazie-z-zagranicy
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
@ dżejsek

Ja nie mówię, że to źle z merytorycznego punktu widzenia, ale jakaż piękna wtopa wizerunkowa dla idei "dobrej zmiany"? Kolejna zresztą, po 2-dniowym Kowalskim komuszej donosicielskiej szmacie.
2015-12-18 12:55:37 Autor: mateusz.kolej
---.centertel.pl
Szkoda, że nie sięgają po rezerwy z terenu. Jest wielu sympatyków PiS, którzy posiadają wiedzę merytoryczną, wykształcenie i długi staż pracy a jednak pozostają w cieniu.
2015-12-18 12:57:43 Autor: logik
---.tktelekom.pl
Wraca stare-ręce opadają
2015-12-18 13:17:02 Autor: Maurycy+
---.97.199.117
A Wilka nie ma?
To skandal - Wilk musi się znaleźć w tym doborowym towarzystwie, inaczej budowlaniec Adamczyk nie będzie kontent...
2015-12-18 13:26:26 Autor: ale lipa
---.dynamic.chello.pl
Dr inż. nauk przyrodniczych się weźmie za pobalcerowiczowskie chwasty, czy po co on ?
2015-12-18 13:32:52 Autor: pysio
---.153.246.94.ip4.artcom.pl
przy takim grenium napewno sie cargo poleszy aaaaa bony na swieta bedo aaaaaaa podwyzki bedo napewno ale niewtym roku tyyyyylko kiedy otto est pytaie
2015-12-18 13:36:26 Autor: sprzątacz
---.adsl.inetia.pl
Kiedy zostaną z Przewozów Regionalnych wyrzuceni Pasikowski, Krostkowski i Liszewski? Dymisja tego ostatniego jest szczególnie pożądana.
2015-12-18 13:46:19 Autor: olimp
---.dynamic.chello.pl
kochani hejterzy - spokojnie, to tylko Rada Nadzorcza.
Krótka ławka/kołdra? Zobaczymy co dalej. Przydałby sie generalnie mix wiedzy a nie jak to ostatnimi laty bywało - liczyły sie tylko bankomaty i specjaliści o tworzenia tabelek
2015-12-18 14:00:44 Autor: dżejsek
---.internetdsl.tpnet.pl
@mateusz.kolej
Swój rozum mają, więc wiedzą, że jak ktoś ma wiedzę merytoryczną, wykształcenie i długi staż pracy, to udaje sympatyka. A nawet, gdyby się taki towarzysz trafił, to i tak jako fachowiec jest niepewny. Tylko absolutne zero jest wierne jak pies.
2015-12-18 14:35:18 Autor: R
---.play-internet.pl
Czas na wymianę Zarządu i całego zaciągu koleżanek i kolegów Panów Derdy i Neski. Ktoś pisze, że przy takiej RN cieszy się DB. Oni i inni przewoźnicy to co mieli zabrać to już zabrali i to dzięki dzisiejszemu Zarządowi. Wystarczy przeanalizować to, co stało się z przewozami kamienia. Jeżeli w tzw. szczycie przewozowym, do którego Grupa szykuje się przez cały rok odstawia się lokomotywy do zapasu, to o czymś świadczy.
2015-12-18 18:05:06 Autor: kontroler
---.dynamic.chello.pl
Podobno rada nadzorcza miała dziś unieważnić wybory przedstawicieli pracowników do tej rady.Kolejarze już zgłupieli i nie wiedzą co się tu dzieje! Panie ministrze Adamczyk opanuj się pan, sfolguj, bo obudzisz się i zobaczysz że jesteś nagi. Nawet jeżeli to unieważnienie wyborów uzgodniłeś z kilkoma "panami", to nie są oni całym światem kolejarskim. Mało kto teraz zdecydowałby się strajkować, może kilkanaście osób z Tarnowskich Gór z przewodniczącym związku R.L i dlatego zgodzili się na zawieszenie aż do końca marca 2016r!!!!. Po tylu zawieszeniach i odwieszeniach tej akcji ludzie postrzegają to, że chodzi tu tylko o utrzymanie posady w T.G dla związkowca i stąd te wezwania do niby obrony zakładu, więc tak naprawdę wezwania do strajku mają daleko w d..... Związkowcy już jak widać nie żądają podwyżek dla ludzi i kolejarze to widzą i odwracają się do związkowców tyłem.
2015-12-18 19:53:32 Autor: furman
---.internetia.net.pl
Bankomatów zastąpili bankomaty
2015-12-18 20:25:39 Autor: srebrny47
---.dynamic.chello.pl
Mirosław Pawłowski pełni obowiązki prezesa Zarządu PKP S.A. - TRAGEDIA. TO CZŁOWIEK KTÓRY NIGDY NIE LICZYŁ SIĘ Z LUDŹMI. a teraz powraca. Czyli zamienił stryjek siekierkę na kijek
2015-12-18 20:55:42 Autor: Czy to zły sen?
---.dynamic.chello.pl
Dobra zmiana? Andrzej Wach. Elektryk i działacz PZPR znany z tego, że cała jego rodzina żyła z PKP.
Pewnie zaraz wróci ekipa z którą współrządził w czasach PO. Bierni mierni ale wierni! Tylko komu? Bo na pewno nie interesowi kolei. Jeśli to mają być te ukryte, NOWE kadry PiS, które naprawią PKP to chyba można porzucić wszelką nadzieję.

Panie Adamczyk, jako wyborca PiS-u czuję się oszukany. Idź pan z takimi zmianami.
2015-12-18 22:25:14 Autor: kadrowa
---.dynamic.chello.pl
Panie ministrze Adamczyk, Panie Prezesie PKP SA M. Pawłowski, jeżeli unieważnicie wybory przedstawicieli pracowników do rady nadzorczej PKP CARGO, to radcy prawni w zakładzie mówią, że złamiecie prawo, bo tylko sąd może unieważnić uchwałę przyjmującą regulamin przeprowadzenia tych wyborów. Zastanówcie się byście nie wylali dziecka z kąpielą, narazili na szwank imię rady, imię zarządu PKP SA i imię ministra!
2015-12-19 17:43:47 Autor: rozczarowany
---.146.67.11.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Adamczyk zamienił nominatów Nowaka i Wasiakowej poplecznikami Grabarczyka czyli PO trzyma się mocno na kolei. Ten minister powinien dać sobie spokój.
2015-12-19 20:25:33 Autor: Kolejarzz
---.rev.cloud.scaleway.com
Wach komunista z PZPR w radzie nadzorczej spółki giełdowej. Czy to jakiś żart?

Głosowałem na PiS czy na SLD??

Chrzanię taką dobrą zmianę. Adamczyk jakbyś miał honoru trochę to podałbyś się do dymisji.
2015-12-20 08:52:21 Autor: Elżbieta B.
---.ssp.dialog.net.pl
Ale jaja!
2015-12-21 10:47:16 Autor: czapla
---.dynamic.chello.pl
Ludzie w wyborach głosowali za zmianami, a nie za powrotem pana Wacha !!!
Skandal i wstyd !!!
2015-12-21 17:31:01 Autor: wentyl
---.20.0.33
a dlaczego Miętka giętka prezydentka nie powołali ?
2015-12-21 18:40:56 Autor: KOD
---.dynamic.chello.pl
PiS kopiuje metodę z niepowołaniem wybranych przez Sejm sędziów do Trybunału Konstytucyjnego na Radę Nadzorczą PKP CARGO S.A. Otóż w dniach 07-11 grudnia 2015r zostało wybranych przez załogę dwóch przedstawicieli pracowników do Rady Nadzorczej tej spółki. Jednak nowa Rada (już z nadania PiS-u), nie powołała ich do tego organu, a termin zgodnie z par. 13 punkt 4 Regulaminu wyborów minął właśnie 21 grudnia 2015. Kolejny raz PiS łamie się prawo!! Panie ministrze podaj się pan do dymisji. fatalnie wybrałeś prezesa PKP, który po dwóch dniach ustąpiła a teraz znowu taka przewałka!! To o pomstę do nieba woła.
2015-12-22 18:48:38 Autor: komuch
---.dynamic.chello.pl
Rzeczywiście. Połowa rady to SLD i PO, Żadnych kompetencji w zakresie przewozów towarowych i zagadnień TSL. Żenada PIS. Nabijanie się z wyborców. Drugi raz nie bedę głosował. Zadana dobra zmiana. Kpina i tyle z kolejarzy
2015-12-27 17:20:48 Autor: gość
---.dynamic.chello.pl
Już nigdy nie poprę żadnego strajku żadnego referendum za naszymi podwyżkami zarobków, bo jak widać to fikcja tworzona przez kilku cwaniaków!
2015-12-27 21:09:19 Autor: liza
---.neoplus.adsl.tpnet.pl