NUMER 07/2018
NUMER 07/2018
JUŻ W SPRZEDAŻY
Temat numeru:
Koleje Regionalne
szukaj
Śledź nas:

Jaka przyszłość kolejowych przewozów pasażerskich?

| Rynek Kolejowy 17.04.2013 0

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła



Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym
 

„Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym” 24 lipca 2018 r., Warszawa

W branży kolejowej zagrożenia związane z cyberbezpieczeństwem dotyczą wielu obszarów, od urządzeń sterowania ruchem kolejowym po systemy sprzedaży biletów lub śledzenia przesyłek w transporcie towarowym. Konsekwencje zdarzeń mogą być liczne, od wypadków kolejowych do poważnych strat finansowych.

Ryzyka są wysokie, warto zatem w celu ich minimalizacji zdobyć jak najszerszą wiedzę i wymienić doświadczenia. Podczas konferencji odpowiemy m.in. na pytania:

• Na czym polega waga zagadnienia cyberbezpieczeństwa na kolei?
• Jakie są najczęstsze zagrożenia?
• Jakie obowiązki ciążą na operatorach usług kluczowych?
• Jakie należy stosować środki kontroli ryzyka?

Rejestracja dostępna tutaj

 
2013-04-17 12:13:30 Autor: PiotrW
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
A można wiedzieć, ile pieniędzy pochłonie organizacja tego forum? Bo może by te fundusze przeznaczyć na kolej, tę \"na gruncie\"? :-/

Kolejne forum zatytułowane kolejnym dramatycznym pytaniem: \"Jak przyszłość przewozów?\" Niech zgadnę, co z tego forum wyniknie. Nic? No bo, Bogiem a prawdą, co takiego konstruktywnego wynikło z tego typu poprzednich forów/debat/spotkań/paneli/parkietów/posadzek? Chyba nic, skoro \"potrzebne\" jest kolejne...

Chciałbym umieć tak usiąść, podebatować, napić się czegoś smacznego tudzież zakąsić i uspokoiwszy sumienie - w końcu swoją obecnością przyłożyłem się do ratowania kolei - pójść do domciu i sobie odpocząć. Wiem, jestem złośliwy...
2013-04-17 12:21:20 Autor: aaaa
---.opera-mini.net
Prezes Malinowski powiedzial ze nalezy dazyc do wspolnego biletu. Co za sciemnianie. Dopiero co 1 kwietnia PKP IC zlikwidowalo promocje Wspolny Przejazd ktora troche niwelowala zawyzone koszty biletu tym co musieli zmieniac przewoznika podczas podrozy. Przez 8 lat istanienia tej promocji mogla istaniec. Teraz IC musialo ja zlikwidowac. Jak powiedzial klasyk - nie bedzie nic.
2013-04-17 12:27:07 Autor: Kflik
---.gdynia.asseco.pl
u nas się mówi zamiast robić....
2013-04-17 13:02:26 Autor: pispupil.
---.smrw.lodz.pl
\"Być może jednak największym czynnikiem wpływającym na wprowadzenie zdecydowanych zmian będzie konieczność przygotowania rynku na uregulowania unijne, które już za kilkanaście lat mają zostać wprowadzone w życie.\"

Czy coś więcej dodać? Taki czas to u nas wieczność.
Obecni będą już na emeryturach. Młodsi na prezesurze gdzieś tam. Bankowcy jako kasjerzy w bankach.

No ale się myśli !
2013-04-17 13:05:19 Autor: stary kolejarz emeryt
---.kopnet.pl
Sami fachowcy. Zwłaszcza ten pan drugi z lewej / zdjęcie 1 /
2013-04-17 13:54:17 Autor: ziuta
---.free.aero2.net.pl
Może skończyć już te debaty , wybrać się w teren i zobaczyć efekty swojej pracy.
Zapraszam na pierwszy lepszy przystanek na linii Katowice Zwardoń i proponuję dotrzeć do informacji o której pojedzie pierwszy lepszy pociąg - może ktoś się puknie w swoją mózgownicę.
Rozkład jazdy wywieszony na niecałe dwa miesiące, a każdy pociąg ma 3 , 6 a nawet 9 różnych pór kursowania. Brawo!
2013-04-17 14:14:02 Autor: .Piotr
---.imir.agh.edu.pl
@stary kolejarz: No właśnie, co ten wypacykowany lanser tam robi? To zdjęcie obrazuje skalę upadku kolei.
2013-04-17 14:41:32 Autor: mk
---.85-237-191.tkchopin.pl
Pan Lignowski jak zwykle dużo gada a nic nie robi.
2013-04-18 00:30:27 Autor: JAJO
---.tktelekom.pl
Pytanie które mi się nasuwa, czy ci \"obywatele\" kiedykolwiek jeździli pociągami, Ameryki EKSPERCI \"kolejowi nie trzeba odkrywać! Jechać tylko do Czech. Konkuręcja jest, ale klienta to duże głowno obchiodzi kto mu tyłek wiezie. dalej zamazane informacie w kasach, vide Wrocław, i dalej klient ma wiedzieć kto będzie mu wiózł tyłek. Efek udrowicieli koleii ponad 40 kursów Kraków - Wrocław za góra 35 PLN w 3,50 godziny i kto ma w tym interes: czasem nie wy? Zrobiliście sobie balange i tyle. Efektów pt skomunikowań nie ma, w Czechach nik mi się nie pyta kto będzie mi wiózł dupę i nawet wiedzieli o wypadku w Babach jak wyeżdzałę z Pragi. W czoraj na Dworcu we Wreocławiu, a jest ekstra zarządca nie wiedziało wykolejeniu w Świebodzicach.
Idzcię się zapić
2013-04-18 00:49:10 Autor: PARIAS
---.tktelekom.pl
Ĺťeby dyskutować o transporcie pasażerskim kolejami, to organizatorem nie może być TOR. W większości mi znanych opracowaniach w szerokim pojęci tranzportu, kolej lotnictwo, drogi występuje \"ekspert\' TOR, ? Wydaję mi się, że jest to chyba prpfesor wszech nauk i taki tytuł w Rosji jest, ale on też nie upoważnia do wypowiadania się na wszelkie tematy. Pan Adrian F, to zapewne nie wie jakie ma przepływy gazów obok swojej odbytnicy? Jak by to przedstawił naukowo ; jak pieprzy o transporcie kolejowym to świadomość jego decyzji była by bardziej zrozumiała?
Powiem wprost! Niektóre lotniska podziękowały firmir TOR i panu AF, za doradytwo i daj sobie radę, ......
2013-04-18 03:18:30 Autor: Bozia
---.range86-179.btcentralplus.com

Bozia
Na pewno przyszłością kolei nie jest jej regulacja przez Adriana F.
2013-04-18 23:37:38 Autor: polka
---.209.26.234
PANIE FURGALSKI DAJ PAN SPOKÓJ TO NIEREALNE
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Prawo i polityka
PARTNERZY DZIAŁU


KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 07/2018
NUMER 07/2018
W siódmym tegorocznym numerze miesięcznika publikujemy raport na temat kolei regionalnych. Oprócz tego w numerze m. in. duża analiza fuzji Siemensa z Alstomem. Ważne informacje dotyczące planowanej modernizacji linii średnicowej w Warszawie i analiza modelu rozwoju, który przyjął Newag. To jednak przede wszystkim numer jubileuszowy, w którym świętujemy nasze piętnastolecie. Dlatego w miesięczniku można znaleźć unikatowe zdjęcia i materiały podsumowujące minione 15 lat – zarówno w Redakcji, jak i w branży. 

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.
współpraca

 Rynek Lotniczy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR