Partnerzy serwisu:
Infrastruktura

Jaka jest rola infrastruktury kolejowej w niskoemisyjnym transporcie?

Dalej Wstecz
Partnerzy działu

Strunbet
Multiconsult Polska
Aste
Transcomfort
CLIP Group
Euroterminal Sławków
Torhamer
Sultof

Autor:

Redakcja

Data publikacji:
01-06-2023
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
RK

Podziel się ze znajomymi:

INFRASTRUKTURA
Jaka jest rola infrastruktury kolejowej w niskoemisyjnym transporcie?
fot. Adrian Grycuk/CC BY-SA 3.0
W debacie „Zielona infrastruktura na kolei, drogach i morzu” na XI Kongresie Infrastruktury Polskiej paneliści będą dyskutować m.in. o znaczeniu infrastruktury kolejowej w niskoemisyjnym transporcie. Kongres odbędzie się 15 czerwca 2023 r. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Najwięcej uwagi kolejarzy może jednak przyciągnąć debata otwarcia. Czy inwestycje kolejowe są przewymiarowane? Na to pytanie odpowie m.in. Tomasz Żuchowski z GDDKiA, Hanna Zdanowska, prezydent Miasta Łodzi, Jerzy Lejk, prezes Metra Warszawskiego czy przedstawiciel PKP PLK.

Na Kongresie spodziewamy się udziału przedstawicieli najważniejszych instytucji, firm i stowarzyszeń związanych z naszą branżą. Podczas zeszłorocznej edycji Kongresu gościliśmy ponad 400 uczestników reprezentujących władze centralne i samorządowe różnego szczebla, inwestorów i generalnych wykonawców, stowarzyszenia branżowe czy świat nauki. Partnerami tegorocznej edycji są m.in. Bank Gospodarstwa Krajowego, Metro Warszawskie, Alstom, KUKE, Mostostal Warszawa czy Budimex.

Rejestracja na Kongres jest bezpłatna. Szczegółowe informacje są dostępne na www.kongresinfrastruktury.pl.
Partnerzy działu

Strunbet
Multiconsult Polska
Aste
Transcomfort
CLIP Group
Euroterminal Sławków
Torhamer
Sultof

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5