NUMER 06/2022
NUMER 06/2022
Temat numeru:
Logistyka między Polską a Ukrainą
szukaj
Śledź nas:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!

Jak poprawić dostęp do Puszczy Białowieskiej

| pr, Transport Publiczny 01.09.2014 103

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2014-09-01 16:28:48 Autor: Kflik
---.60.129.178
Liczę, że słowa "wysoka częstotliwość" wezmą sobie do serca osoby odpowiedzialne za _zasady_ _ustalania_ stawek PLK.
2014-09-01 19:13:10 Autor: z torów plk
---.icpnet.pl
W odpowiedzi na post Kflik:
"Liczę, że słowa "wysoka częstotliwość" wezmą sobie do serca osoby odpowiedzialne za _zasady_ _ustalania_ stawek PLK."
Liczysz , że dostęp bedzie za "free" ? Nawet jakby był to nie liczyłbym na więcej pociągów do Hajnówki czy w przyszłości Białowieży. Bo to kolejna "kiełbasa wyborcza"
2014-09-01 20:19:50 Autor: Maciek z Lublina
---.dynamic.chello.pl
A co z linią Bielsk Podlaski - Hajnówka ? Czy nie warto dzięki tej linii przybliżyć Hajnówce - Białystok ?
2014-09-01 21:52:00 Autor: bt
---.dynamic.gprs.plus.pl
Aby uruchomić linię do Białowieży na serio trzeba ją wyremontować (albo raczej odbudować), a żeby to zrobić potrzeba oczywiście decyzji środowiskowej, a w obecnych czasach więcej niż podejrzewam, że wyjdzie na to, że pociąg z bandą złaknionych kontaktu z naturą człowieków stanowić będzie na tyle duże zagrożenie dla przyrody białowieskiej, że wyjdzie na to, że lepiej niech sobie dojadą szosą...bo to niczego nie zmieni. W Polsce najlepszą ochroną jest konserwacja tego, co jest, bo skoro tyle lat było dobrze, to po co to zmieniać.
2014-09-01 22:12:42 Autor: paf
---.dynamic.chello.pl
Przecież już jakiś czas temu jeden eko-oszołom opublikował artykuł, że pociągi do Białowieży to ZUO ! Na tym portalu też o tym było.
2014-09-02 00:46:55 Autor: kolej moja miłość
---.toya.net.pl
Byłem tam trzy tygodnie temu. Piękne tereny. W siedzibie PSMK w Skierniewicach stoi ,,Witfeld" (naprawiony w ZNTK Łapy) - wagon z napędem elektrycznym, który prąd czerpie z ... akumulatorów! Myślę sobie, że to by dopiero była atrakcja. Mógłby zarabiać na potrzeby PSMK i swoje utrzymanie, nie zanieczyszcza środowiska i mieści jednorazowo sporo osób a swoją zielenią pięknie wkomponował by się w krajobraz Puszczy Białowieskiej.
2014-09-02 09:22:15 Autor: RRR
---.leon.com.pl
Puszcza Białowieska jest dzika i piękna ale z pewnością nie przyciąga tylu turystów co np. Krynica, Kotlina Kłodzka czy Wisła, a tam dojazd pociągami dalekobieżnymi z reszty Polski jest prawie niemożliwy. I to jest problem do załatwienia przez ekipę rządzącą, a nie Puszcza Białowieska!
2014-09-02 22:52:02 Autor: Kflik
---.silesialan.eu
@z torów plk

Mam na myśli cały kraj, nie tylko Hajnówkę.

Mówię też o "preferowaniu uruchamiania większej ilości połączeń" co niekoniecznie musi oznaczać obniżkę w każdym wypadku (choć wolałbym by w każdym...)
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Zintegrowany transport
KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 06/2022
NUMER 06/2022
Najnowszy numer Rynku Kolejowego poświęcony jest logistyce pomiędzy Polską a Ukrainą, a szczególnie palącemu problemowi przewozu zbóż. Czy kolej jest w stanie wywieźć zbiory ze „spichlerza Europy”? Oprócz tego piszemy m. in. o problemach kolei w sezonie wakacyjnym, układzie węzła kolejowego CPK i drugim torze WKD. W numerze prezentujemy też najnowszy raport ZDG TOR; nie brakuje również ciekawych rozmów.

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.