Partnerzy serwisu:
Biznes

Duże zmiany w zarządzie DB Cargo Polska

Dalej Wstecz
Partnerzy działu

EIB
Kolster
SKODA
Exatel

Data publikacji:
26-09-2022
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

BIZNES
Duże zmiany w zarządzie DB Cargo Polska
fot. DB Cargo
Rada Nadzorcza DB Cargo Polska powołała Annę Sojka oraz Michała Batko do zarządu DB Cargo Polska.

O zmianach kadrowych w zarządzie DB Cargo Polska mówiono już od jakiegoś czasu. Jak informowaliśmy niedawno, Robert Nowakowski, dotychczas członek zarządu spółki, stanie na czele nowej spółki z grupy Railpool, zajmującej się dzierżawą taboru kolejowego. Z pracy odchodzi też – jak podaje spółka, z własnej decyzji, Tamara Staniowska, która odpowiadała za kadry (HR). Ich miejsce zajmą odpowiednio Michał Batko oraz Anna Sojka.

Jak informuje DB Cargo Polska, Anna Sojka jest absolwentką Wyższej Szkoły Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych. Ukończyła również studia podyplomowe w zakresie Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej. Związana jest z DB Cargo Polska od trzynastu lat. Pracę rozpoczęła w 2009 roku na stanowisku Specjalisty ds. Komunikacji, odpowiadając za komunikację wewnętrzną oraz działania z zakresu zaangażowania pracowniczego. W sierpniu 2013 roku swoją karierę związała z pracą w Pionie HR, gdzie była odpowiedzialna między innymi za proces planowania i rozwój najwyższej kardy zarządzającej. W 2019 roku objęła funkcję Dyrektora Zarządzania Zasobami Ludzkimi w ramach, której odpowiadała za zagadnienia z zakresu rozwoju zawodowego pracowników Grupy DB Cargo Polska i kształtowania kultury organizacyjnej firmy. W styczniu 2022 roku objęła funkcję Dyrektora Biura Zarządu, Transformacji i Cyfryzacji, gdzie odpowiada za kształtowanie strategii DB Cargo Polska oraz za komunikację korporacyjną.

Michał Batko jest absolwentem Uniwersytetu w Białymstoku. Ukończył również studia MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie i Krakowskiej Szkole Biznesu. Z DB Cargo Polska związany jest od początku swojej kariery. Pracę zaczynał w 2000 roku jako specjalista w dziale prawnym. Przez kolejne lata zajmował kierownicze stanowiska w spółkach należących do Grupy DB Cargo Polska, a w 2015 roku objął stanowisko Prezesa Zarządu spółki Infra SILESIA. Od roku 2018 pełni funkcję Dyrektora Zarządzania, Produkcji i Utrzymania Taboru Kolejowego, w ramach której odpowiada za serwis i produkcję taboru kolejowego na potrzeby grupy DB Cargo i licznych klientów zewnętrznych - czytamy w komunikacie.
Partnerzy działu

EIB
Kolster
SKODA
Exatel

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5