NUMER 10/2022
NUMER 10/2022
Temat numeru:
InnoTrans 2022
szukaj
Śledź nas:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!

Duże opóźnienia pociągów KŚ

| Koleje Śląskie 11.12.2014 204

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2014-12-11 13:34:40 Autor: G o r a l
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak rozumiem PLKa prowadzi awaryjną naprawę awaryjnych rozjazdów, co by się w niedzielę Pendo-Padło awaryjnie nie wykoleiło gdzieś na wysokości Elektrowni Będzin... ;)
2014-12-11 14:07:03 Autor: PITER
---.centertel.pl
WSZYSTKO PRZEZ PENDOLINO A RESZTA SIĘ NIE LICZY JAK ZA KOMUNY TRAWNIKI NA ZIELONO
2014-12-11 14:13:11 Autor: edi
---.centertel.pl
CIEKAWE KTO ZA TO ZAPŁACI?PRACOWNICY PLK POWINII STAĆ NA PERONACH I ROZDAWAĆ HERBATE PASAŻERĄ .
2014-12-11 14:17:36 Autor: sb
---.internetdsl.tpnet.pl
przecież składy mogą jechać przez Mysłowice, Jaworzno, Sosnowiec Maczki...
2014-12-11 17:04:44 Autor: njuk
---.play-internet.pl
Oprócz lapidarnego komunikatu przez cały dzień brak było informacji, które pociągi zostały odwołane, a które skrócone. Ale informacyjny paraliż w wykonaniu KŚ to już norma!
2014-12-11 17:09:02 Autor: roześmiany
---.dynamic.chello.pl
@sb

Nie wiadomo czy mogą,wszak dziób przerośnięty jak ego pajaców z pICu może o coś zawadzić ....
2014-12-11 17:27:26 Autor: kia
---.static.ssm.silesia.pl
To pkp plk powinny wygłaszać komunikaty ,a nie przewoźnicy na peronach Ciekawe jak plk zrekompresuje się tym przewoźnikom i jakie bedą odszkodowania od plk.Awszystko przez pendolino
2014-12-11 18:37:32 Autor: Rolnik
---.dynamic.gprs.plus.pl
"dokonuje wszelkich starań", aby

KŚ już "dokonały wszelkich starań", aby pociągi Lubliniec - Częstochowa nie doznawały opóźnień. Wystarczyło je zlikwidować na nowo wyremontowanej linii. Studenci na zajęcia jeżdżą Rivierą, która obniżyła cenę z 10 na 8 zł. O dzięki wielkie KŚ! Obyście jak najszybciej upadły.
2014-12-11 19:26:47 Autor: pppx
---.dynamic.gprs.plus.pl
Ja bym już od pewnego czasu zwalniał dyscyplinarnie za nic nie robienie PKP PLK na Śląsku , bo to jest ten główny wrzód problemów z koleją na Śląsku
2014-12-11 20:20:10 Autor: kkk
---.dynamic.chello.pl
@rolnik

Przecież to nie KŚ tylko Urząd Marszałkowski nie chciał tego połączenia. Gdyby KŚ nie chciały a UMWŚ chciał to wtedy byłyby tam PR. A tak uwalono super połączenia na wyremontowaniej linii !!!! UMWŚ ma w d...ie to co się dzieje na północy i południu województwa liczy się tylko GOP i linia średnicowa.
2014-12-11 21:46:31 Autor: makumballala
---.rev.netart.pl
@kkk no chyba KŚ i UMWŚ ktoś doradza. Są chyba eksperci ds. rozkładu jazdy, jacyś jego twórcy którzy nie widzieli potrzeby uruchamiania połączeń lubliniec-częstochowa. Nie widzieli też potrzeby uruchamiania odwozu z Katowic do T.Gór o 6.30 czy dowozu ze Zwardonia do Bielska na 6. Po za tym słaba oferta na S1 bez pociągów przyspieszonych z Zawierci lub Częstochowy do Gliwic (zamiast tego jedzie do Żywca gdzie skład będzie woził pasażerów zapewne tylko do Tychów). KŚ ostatnimi czasy po jako takiej poprawie znów lecą w dół jak np. nieudana kka orzesze jaśkowice do katowic gdzie nikt nie wiedział jak jechać i czym, bo mnogość wariantów autobusów dała się we znaki także mi (niestety codziennie zamiast kka wolałem iść na busa). Jeszcze ciekawiej wygląda rozwiązanie autobusowe bielsko-czechowice (rozkład jest nieczytelny). Brawo idziecie we właściwym kierunku, autobusy w wielu wariantach to ostatnio wasza domena, czy nikt nie potrafi upraszczać ??? Nie robicie tego dla własnej zabawy ale dla nas płacących za bilety bez zniżek !!!
2014-12-11 21:47:10 Autor: makumballala
---.rev.netart.pl
@kkk no chyba KŚ i UMWŚ ktoś doradza. Są chyba eksperci ds. rozkładu jazdy, jacyś jego twórcy którzy nie widzieli potrzeby uruchamiania połączeń lubliniec-częstochowa. Nie widzieli też potrzeby uruchamiania odwozu z Katowic do T.Gór o 6.30 czy dowozu ze Zwardonia do Bielska na 6. Po za tym słaba oferta na S1 bez pociągów przyspieszonych z Zawierci lub Częstochowy do Gliwic (zamiast tego jedzie do Żywca gdzie skład będzie woził pasażerów zapewne tylko do Tychów). KŚ ostatnimi czasy po jako takiej poprawie znów lecą w dół jak np. nieudana kka orzesze jaśkowice do katowic gdzie nikt nie wiedział jak jechać i czym, bo mnogość wariantów autobusów dała się we znaki także mi (niestety codziennie zamiast kka wolałem iść na busa). Jeszcze ciekawiej wygląda rozwiązanie autobusowe bielsko-czechowice (rozkład jest nieczytelny). Brawo idziecie we właściwym kierunku, autobusy w wielu wariantach to ostatnio wasza domena, czy nikt nie potrafi upraszczać ??? Nie robicie tego dla własnej zabawy ale dla nas płacących za bilety bez zniżek !!!
2014-12-11 21:47:48 Autor: makumballala
---.rev.netart.pl
@kkk no chyba KŚ i UMWŚ ktoś doradza. Są chyba eksperci ds. rozkładu jazdy, jacyś jego twórcy którzy nie widzieli potrzeby uruchamiania połączeń lubliniec-częstochowa. Nie widzieli też potrzeby uruchamiania odwozu z Katowic do T.Gór o 6.30 czy dowozu ze Zwardonia do Bielska na 6. Po za tym słaba oferta na S1 bez pociągów przyspieszonych z Zawierci lub Częstochowy do Gliwic (zamiast tego jedzie do Żywca gdzie skład będzie woził pasażerów zapewne tylko do Tychów). KŚ ostatnimi czasy po jako takiej poprawie znów lecą w dół jak np. nieudana kka orzesze jaśkowice do katowic gdzie nikt nie wiedział jak jechać i czym, bo mnogość wariantów autobusów dała się we znaki także mi (niestety codziennie zamiast kka wolałem iść na busa). Jeszcze ciekawiej wygląda rozwiązanie autobusowe bielsko-czechowice (rozkład jest nieczytelny). Brawo idziecie we właściwym kierunku, autobusy w wielu wariantach to ostatnio wasza domena, czy nikt nie potrafi upraszczać ??? Nie robicie tego dla własnej zabawy ale dla nas płacących za bilety bez zniżek !!!
2014-12-12 00:16:21 Autor: arrivederci
---.adsl.inetia.pl

arrivederci
Ten skład z fotki powinien jeździć do Krakowa lub do Kielc a nie pałętać się po Śląsku..
2014-12-12 06:35:33 Autor: Mar37
---.play-internet.pl
Pod Pruszczem Gdańskim PLK Gdansk tez zaczela awaryawaryjna wycinke torów :) biedne pendolino...
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Pasażer
KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 10/2022
NUMER 10/2022
W najnowszym numerze naszego miesięcznika podsumowujemy targi Innotrans 2022, które na pewno zapadną całej branży w pamięć. Oprócz tego dużo piszemy o logistyce na szlakach do Ukrainy i przyszłości branży kolejowej i budowlanej. Piszemy też o systemie, który zmieni zarządzanie przepustowością na kolei... i o tym jak tę przepustowość na polskich torach likwidowano w ostatnich 30 latach.

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
współpraca

 Rynek Lotniczy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR